За и против живеенето с родител?

  • 7 140
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 592
Аз не мога да живея с никой, освен със собственото си семейство. Не е проблемът в родителите ни, а в мен, аз съм чешитът.
Не си ти чешита, а това е стара българска отживелица - "да са живи и здрави дъртите, докато ни поемат младите" и затова всеки си държи ръцете завряни в г.за и чака другия да му свърши работата, а не е като западняците - на 18 г. шут отзад за начална скорост в живота! И затова стават хора!

# 46
  • Мнения: 102
 Scatter  От опит казвам,че е по-добре да се живее отделно от родители иначе винаги прехвърчат искри, подмятват се коментари като се остане само с родителя се изкоментирва директно ама то тоя или тая и тн  ooooh! просто няма как да не даде отражение. В същото време ако човек няма избор ....... Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 38
Против съм с две ръце нито едните нито другите .Дори зада се скараш с половонката са нужни само един чифт уши които да чуват какво се говори.Дразги има винаги ,а когато си ходите само на гости е толкова сладко да ги видиш -РОДИТЕЛИТЕ

# 48
  • Мнения: 1 181
ами вие си преценявате финансовата ситуация, но моето мнение е, че дори да сте в идеално добри отношения с родителите, живеете ли под един покрив няма начи да не започнат търкания.

# 49
За и против живеенето с родител? Имам предвид майката на съпругата ми.
И преди сме живеели заедно за около година и се ядва, въпреки че искри си прехвърчат

обаче вместо тя да плаща наем, а ние тежка ипотека, чисто финансово е добре да се съберем в 1-но....

тъпата криза, защо сега се появи

Е айде, нЕма нужда.
Предпочитам сама да си оправям животът и да се боря с трудностите отколкото да живея постоянно в стрес.

Но виж, има и такива, които ги удовлетворява този метод. Харесва им друг да помага, нали така е все пак по-лесно  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 13 512
Против съм!
Както с родителите на мъжа, така и с тези на жената.
Говоря за нормални условия. Ако сте притиснати финансово- трябва икомпромиси да се правят.
Но във всички случаи едно такова съжителство е компромис.
На мен също не би ми било ОК да живея с децата си в една къща като имат семейства. За лятото например- да, но за постоянно- не съм фен,
Ето, дъщеря ми преди време сподели, че иска да живее отделно и само през уикендите да идва при нас. Ами уважавам това и желание. Живот и здраве и ако е студентка- съвсем пък.

# 51
  • Мнения: 89
ПРОТИВ!
Не вярвам, че има добри свекърви или че родителите на мъжа ти, ще те обичат , като свое дете...
Освен това, съм категорична , че : в една кухня, няма място за две жени!
За това, че ще се лишите от нормален интимен живот, ще се чудиш, какво да облечеш, когато ти се припишка нощем, ще се съобразяваш за всяко нещо с дъртите и няма да можеш и един филм да изгледаш на спокойствие, защото ще им прескочат сърцата - оооооооооооооо НЕ, не благодаря, това не е за мен!

# 52
  • Мнения: 1 820
Против съм и то много.Две години вече живеем със свекър и свекърва.И сега ще се изнасяме,живот и здраве.Не ми се изнасят аргументи,те са ясни на всички.Но ти така и така си си с ипотека,за какво да се събираш с нея?Ми да си плаща наема и всеки да си знае къщата.Нали няма вие да и го плащате,де? newsm78

# 53
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря за мненията
и аз имам още тикове
Ами като имаш тикове,защо питаш? newsm78 Стой си в апартамента с мъжлето и си плащай ипотечката Crossing Arms

Да, аз също съм против, ипотечката е довреме, ОБАЧЕ предпочетох и я изплатихме за има няма 5 години... отколкото денонощно да си тровя нервите и да си го изкарвам на мъжлето  Stop

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 554
Против! Младите трябва да са отделно.Колкото и да е трудно пак ще са по - добре отколкото да са с родители.

# 55
  • Мнения: 9 814
Аз също съм против живеенето с родителите, но при нас се налага.
Живеем с майка ми. Не е особено приятно, но пак казвам налага се и се търпим взаимно.
Може би зависи и от характерите на съжителстващите? Знам ли... Tired

# 56
  • Мнения: 5 370
Хм.
Против съм принципно, да. Ако е за определен период-стискате зъби и това е.
Ние сме на една ръка разстояние от свекървата, тя много помага, идвала е с нас на почивки, но...все пак, за постоянно, живеем поотделно.

# 57
  • Мнения: 184
Против Peace

# 58
  • Мнения: 14 133
Против.  Naughty Винаги се получават проблеми, прехвърчат искри, независимо от характерите.  Peace Най-добре е, ако има възможност младите да си живеят отделно.  Hug

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 25
Твърдо против - практиката постоянно го доказва

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт