Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 149
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 032
Изказвайте се обстоятелствено.
Колкото по - дълъг е поста, толкова по - добре.
Сийке, при все, че си ми интересна, не те изчетох.

И не забравяйте, вие сте тука за спамо-чат, така че ако нещо е отнело повече от 10 секунди да се премисли и напише, то задължително трябва да се прескочи.

Но нечетенето никога не трябва да пречи на писането ви. Защото разговорът в стил "не прочетох какво мислиш, ама аз да си кажа въпреки това" особено обогатява и двете страни.

# 61
  • Мнения: 593
Ето и аз започвам да действам по новите правила.

Слагам си мигащ аватар.   Laughing

# 62
  • Мнения: 1 558
И да не забравите да питате за звездичките под никовете!Защо са различни като брой и най-вече като цветове:жълти,зелени,сини  newsm78

# 63
  • Мнения: 641
 Joy Стра`отни сте!  Joy smile3532 newsm51 smile3501
ЗАПИС!!!!!

# 64
  • Мнения: 5 393
Ето и аз започвам да действам по новите правила.

Слагам си мигащ аватар.   Laughing

Сега пусни тема" ПОМОЩ! АВАТАРА МИ НЕ МИГА, КАКВО ДА ПРАВЯ!

# 65
  • Мнения: 4 586
Е, и лентички слагайте, те са за това - от колко дни сте с милото, от колко дни сте женени, на колко дни е детиту и на колко Г.С. сте. Поне 4.
И ако ще купувате нещо - миксер, пасатор, машина за кисело мряко, за хляб, преса за коса - пускайте тема.

# 66
  • Мнения: 2 196
 Ако не ви приемат радушно в спамо-чата, задължително отидете в Споделете и при всяко споменаване на спам и чат плюйте на изток, запад, север и юг. Така ще изглеждате извисена. Само в собствените си очи, но и това е някакво начало.
  Сутрин рано може да пускате в Споделете картинки с кафе, което е поднесено от нежен, метросекуален субект. Ще предизвикате бурна радост.

# 67
  • Мнения: 593
Пуснете тема: "Защо не ми се променя броят на публикациите?"

# 68
  • Мнения: 4 586
Пропуснал съм лентичката от кога сте на Дюкан, колко кила сте отслабнали колко ви остават до перфектността.

# 69
  • Мнения: 6 155
Е, и лентички слагайте, те са за това - от колко дни сте с милото, от колко дни сте женени, на колко дни е детиту и на колко Г.С. сте. Поне 4.
Колко килограма имате да сваляте; от колко дни сте без секс; от колко дни сте на диета; колко дни остават до заминаване на море/екскурзия/отпуска; от колко минути не сте пушили/пили/яли и всякакви такива стойностни данни.

Вълкът е допълнил докато пиша.  Blush

# 70
  • София
  • Мнения: 3 471
Дами, днес сутринта сте в очарователно настроение.
Сийка и Алиса ме развеселиха, без да пренебрегвам и съседната тема.
Чудесен петък, добре, че захладня.

# 71
  • Мнения: 5 393
Можете възмутено и на висок глас да се поинтересувате как, по дяволите Бу и Никол са натрупали толкова безброй хиляди публикации?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Много полезна тема.Виждам, че нищо не съм загубила като се регистрирах след толкова години.На нас в училище ни лепяха пчелички вместо звездички.Все пак за трудолюбие става въпрос.Не е лесно да пишеш в поне 50-60 теми.

# 73
  • Мнения: 12 683
Пуснете тема: "Защо не ми се променя броят на публикациите?"

Това съм го написала още на първа страница, макар и не в болд.  Но правило не само за новаци - Не чети темата. Може да пуснеш - нямам време да чета, но ще си пусна ценното мнение.

cybercat , знам, че имаш  чувство за хумор и няма да ми се разсърдиш.  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 056
Аз мисля, че форумът е за да науча нещо, или да помогна на някого. Тук пишат и много интелигентни момичета /жени/. Има прекрасни теми за стихове, за пътуване, за ремонти. Има и тъпи теми, но не ги отварям, само виждам колко е кухо заглавието.
Нямам на работа Интернет и като се върна в къщи,  първо поне 30 минути чета във форума.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт