Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 138
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 783
Мдам, камикадзе е!

# 121
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Копирайте си важните неща, защото в 12 темата ще се превърне в тиква.

# 122
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Бум!... и блеснА Simple Smile

# 123
  • Мнения: 17 546
Ако нямате грам чувство за хумор и още по малко чувство за мярка, продължавайте като онзи овен от рисуваното филмче, да тичате по релсите срещу бързия влак! Тъкмо ще разберете, че тук няма шансове влака да ви прескочи, както е в онова, споменатото филмче. Сблъсъкът е титаничен. Вече сме виждали много такива, но винаги е интересно да се види пак.
Виждам, че има две дами, които сами са прозряли как да действат. Дерзайте!

# 124
  • Мнения: 229
RAZGELE, SEGA I AZ VECHE SE ORIENTIaH!

Има нЕкои много забавни и свежи потребители - стари кучета. Благодарим ви за оригиналността и доброто настроение, което създавате! Лека петъчна вечер! Поздрави от групата на онези сивите, не особено оригинални човеци, които са потребители от три години, но с десет публикации, чиито десет поста започват с "Здравейте момичета, чета ви отдавна, но досега не съм писала ..." Когато не притежаваш оригиналност, ти остава само ентусиазма от срещата с нея.

# 125
Самочувствие, чувство на собственност, умни и надменни думи!  Rolling Eyes
Интересно, кой се стреми да блесне?  newsm78
Колкото до транспортните средства надявам се разбирате, че са мираж в нищото.  Thinking

# 126
  • Мнения: 2 386
Задължителни реплики, най-добре да се знаят наизуст и да се прилагат ежедневно:

Лиска е мъж!
Да не дойде някой мод да ни се кара!
Защо не ми се отчитат мненията?
К'ъв е тоя зелен гущер - че и мъж?!
Коя е мама Кенга? А Жоро01?
Какво иска този Вълк от мен и аватарчето ми?





# 127
  • Мнения: 4 785
Не се самозабравяйте, всеки е минал по пътя на ориентирането и адаптирането - или вие като попаднете в нова компания знаете Жоро какво пие, кои филми гледа Надето и т.н. и веднага с размах се включвате - не ви се случва да предложите на Жоро да пиете по бира, а той да я ненавижда - може би трябва да ви се озъби, да ви хване за косата и да ви изгони от заведението?  Rolling Eyes А не е ли далеч по-цивилизовано, най-малкото, да ви каже едно просто "Аз не пия бира  Wink, но защо да не изпием по едно вино?" Само си размишлявам...може пък наистина някои да са по-по-най, но е редно да го показват предимно в живота  - по форумите е лесно - имаш пред себе си монитор, редактирай, мисли 1 час върху думите си за да заблестиш още по-силно и т.н.  Mr. Green Извън форума, очи в очи е различно - някои го могат, други го умеят само тук - така, че не бива и тях да съдим прекалено строго  Peace

# 128
  • Мнения: 1 568
Смея се от сърце! hahaha
Страхотно Peace

# 129
  • София
  • Мнения: 1 075
И обезателно говорете предимно за цвета на екскрементите на отрочетата, за гадната педиатърка, за невъзпитаните деца, които избутват вашето от  площадката, за техните още по-невъзпитани родители, които не бдят над гаменчетата, за уникалността на ВАШИЯ възпитателен метод и глупостта, некомпетентността на всички лекари - взятъчници и учители, станали такива по грешка.

А също оспамете всяка възможна тема, която видите и задължително разкритикувайте започналия я, особено, ако носи информативен характер Wink


Как` Сийке  beer

# 130
  • Мнения: 2 401
Може ли тука аз да се обърна към една млада кучка?  newsm03 Понеже цял ден се опитва да привлече вниманието ни, гледам пуснала е и тема за мен - какво би станало ако се срещнете със старото куче и то се окаже ваша подчинена, дрън, дрън..
Пале, фантазирай си, не ми пречиш. Ама не си интересна на аудиторията, стига си се напиняла като едногодишно със запек. Само маминка ще впечатлиш. 
Та, некои некои другарки си имат собствена програма, ама само те си верват, че е пичеливша.  Wink
 

# 131
  • Мнения: 35
    
" Re: Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна) "

Мнението ми по темата с риск да заблестя и да ослепя някоя "стара форумска  пушка"

Вятърът големите дървета катуря, а малките превива

# 132
  • Мнения: 4 892
Запис /за сефте го пиша, понеже до сега нямаше подходяща тема/.

# 133
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Събота е вече.

Общи условия

Активация на акаунт