СЛИВЕН

  • 34 702
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Сливен
  • Мнения: 197
      Добро утро на всички.Честито на Пъзелчето.Да ви е живо и здраво момченцето и много да радва цялото семейство.А на мъника желая щастливо детство с много игри и щуротиил Hug  bouquet
     Ние сме в трескава подготовка за петък.Кислородчо ще прави три годинки и ще започваме да мислим за второ вече  Wink
     Спорен ден желая на всички  Hug

# 271
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТО СИН ИСКРЕ!!

Много се радвам за Борис (избрали сте страхотно име)
Да расте здрав,умен и красив като кака и мама и тати!
Възстановявай се бързо и лесно.

# 272
  • Мнения: 2 000
     
     Ние сме в трескава подготовка за петък.Кислородчо ще прави три годинки и ще започваме да мислим за второ вече  Wink


То с мислене само не става, трябва и действие  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 20
Здравейте, честито бебе във форума. Нека и аз пояерпя че съм рожденничка

# 274
  • Мнения: 731
Siska, честит рожден ден  smile3525 Бъди много здрава, щастлива и обичана! Весел празник!
Честито на Пъзел и семейството й! Да бъде много здрав малкия Борис!

# 275
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет момичета и от мен...
Тази седмица ще ви правя компания от тук. За малко съм в София.

Колко много неща станали докато ме нямаше.
Честито на Мимето, на Добито и на Искрето! Да са много щастливи с малките сладки бебчета!
Честито на всички рожденици - и малки, и големи! Много, много здраве и усмивки! И на именниците. Не можах да ги преброя даже. И да ви благодаря за пожеланията за рождения ден на Велина - то стана почти месец оттогава.
И годишнини май имаше - много любов на вас и половинките ви!

# 276
  • Мнения: 165
Честит рожден ден Сисе.  bigdance2

# 277
  • Мнения: 2 000
Сиске, честит рожден ден. Много здраве и щастие ти пожелавам.
Меги, айде вече като си дойдеш да направим една среща, че то голям срам - цяло лято да не се срещнем нито веднъж.

# 278
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами така е, но нали всеки тръгва по почивки... то затова е и лятото де. Ние вече бяхме на море. Опекохме се, накъпахме се. Моя мъж установи, че тена вече започнал да избледнява - има-няма 10 дни откак сме се върнали.

# 279
  • Мнения: 43
Честито на рожденничката Сиска!!!!!!!!!!!! Много любов, и щастие !

Кате много си права  Thinking

# 280
  • Мнения: 95
Здравейте момичета,
запознах се с някои от вас на кърмаческата среща, за което много се радвам. Чета редовно форума Ви, но не съм писала, което за напред мисля да променя. Ще ми бъде приятно да обменям опит с вас.
Имам дъщеричка на 3 месеца, казва се Жанина и е на мама и татко съкровището. Родих нормално при д-р Дичева, от която съм супер доволна, много внимателна и търпелива жена.

Честита рожбичка на Пъзелчето - много да ти е здрав малкия Борис.  baby baloni
Честит Рожден ден на Сиска- здраве, щастие и много успехи! newsm59

# 281
  • Мнения: 15 619
     smile3525  Честит рожден ден, Сиска!  newsm51
Всичко да ти върви по вода!  bouquet


# 282
  • Мнения: 7 430
Честит Ти рожден ден младо девойче Wink



Нека твоя Божи дар и съпруга ти са най-святото ти нещо в света, нека те карат да се усмихваш, да те обичат и да те обсипват с приятни изненади и подаръци!
Весело изкарване довечера   bouquet

Меги, знаеш ли колко се чудех кой си във фейсбука  Wink
И вземи направи една лятна тема, плс  Hug

vani83 - добре си дошла при нас  Hug

# 283
  • Мнения: 165
Ваня, радвам се, че най -после се пресрами.Привет и от мен  Simple Smile

# 284
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет Ваня

Дидка, утре ще направя тема, че и доста допълнения има - имам да чета 3 теми назад.
Във фейсбука ще си турна и снимка, ама сега не мога да се сетя за подходяща такава. Че в момента изсипах в компютъра огромно количество снимки - от 1 юни насам - нали в Сливен нямам компютър и си стоят на апаратите. Така ще се разпознавам отдалеч.

Общи условия

Активация на акаунт