Примерна схема на захранване (16)

  • 28 866
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Косе Босе благодаря ти много   bouquet

# 16
  • Мнения: 679
От тиквата и тиквичката кое има по-слабителен ефект. Захраних с картоф и морков и бебата се запече. Чудя се с какво да продължа.

# 17
  • Мнения: 322
От тиквата и тиквичката кое има по-слабителен ефект. Захраних с картоф и морков и бебата се запече. Чудя се с какво да продължа.
Тиквата!

# 18
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
От тиквата и тиквичката кое има по-слабителен ефект. Захраних с картоф и морков и бебата се запече. Чудя се с какво да продължа.

Абе и тиквичката има. Даже при дъщеря ми повече от тиквата.

Пробвай да даваш повече течности. Може и топла водичка на гладно.

# 19
  • Мнения: 770
И при нас тиквичката се оказа по-разхлабваща.Може да пробваш и с капките БиоГая.

# 20
  • Мнения: 245
Здравейте момичета,

Искам да ви попитам за черешите. Детенцето ми е на 1 година и почти два месеца, мога ли да и давам вече череши.
Тъй като нямаме домашни.....дилемата ми е....тези по пазарите дали са с много нитрати и как мога да ги неутрализирам в някаква степен,акто ги кисна във вода ли......дайте моля ви някаквъ съвет....
Давате ли череши на децичата си то пазара?
И как се справяте с нитратите?

Косе Босе можеш ли да дадеш някаква информация за нитратите в черешите, благодаря предварително!


Благодаря предварителноз аотговорите!

Хубав и слънчев ден!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 09:43 от Flying

# 21
  • Мнения: 718
От тиквата и тиквичката кое има по-слабителен ефект. Захраних с картоф и морков и бебата се запече. Чудя се с какво да продължа.

При нас морковът и тиквата имаха запичащ ефект Tired Стомахчето се регулира със следобедно пюре от круша, по-често кърмене( вода все още не иска да пие) и пюрето на Семпер картоф+тиквички Peace

# 22
  • Мнения: 679
Ще пробвам с тиквичка, че имам пресни домашни.  И ще изпия една кутия сок от круши. Дано комбинацията бързо подейства.

# 23
  • Мнения: 312
Аз искам да попитам какъв ориз,също така и грис  мога да давам на бебка newsm78.Взех една каша на плазмон  мисля че беше звездички за да и слагам в зеленчуковото пюре или със бульон но те не могат да се пасират и звездичките си остават цели при което бебка ще се задави естествено!Ако някои знае как мога да я приготвя нека да сподели Praynig

# 24
  • Мнения: 322
Аз правя съвсем обикновен грис, достатъчно дребен е за да не се дави бебка от него, а и незнам има ли друг вид грис, освен царевичния де, но ние сме въвели отдавна глутена, та не виждам смисъл от него.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Има и пшеничен грис. На опаковката си пише, че е такъв.  Wink Аз, пък скоро видях, че има царевичен.  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 062
Аз искам да попитам какъв ориз,също така и грис  мога да давам на бебка newsm78.Взех една каша на плазмон  мисля че беше звездички за да и слагам в зеленчуковото пюре или със бульон но те не могат да се пасират и звездичките си остават цели при което бебка ще се задави естествено!Ако някои знае как мога да я приготвя нека да сподели Praynig
След като звездичкита са й едри, има кус-кус с по-дребни форми на Плазмон - Перли, Връхчета, Охлювчета и т.н.
Ето тук са показани различните видове:
http://papa-bebe.com/ka6i/plazmon.html
Или може да й ги намачкаш, като се сварят, омекват и не виждам проблем да ги раздробиш до по-дребно.

# 27
  • Мнения: 122
Косе Босе    bouquet!

Момичета ,при захранване с жълтък ,всеки ден ли се даваше или през ден? И за колко време мога да достигна половин, колко дни след въвеждането му мога да дам нова храна.Те въпросите ми станаха много май Blush

Благодаря ви! Hug

# 28
  • Мнения: 161
Здравейте момичета,

Имам въпрос за въвеждането на глутена. Предложих овесена каша преди няколко дни и това ни беше първата глутеносъдържаща храна. Въпросът ми е, как да продължа? Мога ли вече спокойно да предлагам комбинация от няколко храни съдържащи глутен или да въвеждам едно по едно? Мога ли да дам безмлечна каша 7 зърна на Милупа?

Благодаря!

# 29
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Косе Босе   bouquet!

Момичета ,при захранване с жълтък ,всеки ден ли се даваше или през ден? И за колко време мога да достигна половин, колко дни след въвеждането му мога да дам нова храна.Те въпросите ми станаха много май Blush

Благодаря ви! Hug


Ето тук една тема с много подробно обяснение от косе босе

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308230.0


Здравейте момичета,

Имам въпрос за въвеждането на глутена. Предложих овесена каша преди няколко дни и това ни беше първата глутеносъдържаща храна. Въпросът ми е, как да продължа? Мога ли вече спокойно да предлагам комбинация от няколко храни съдържащи глутен или да въвеждам едно по едно? Мога ли да дам безмлечна каша 7 зърна на Милупа?

Благодаря!


Може да предложиш ечемичена за една седмица и после някакъв микс. Житото се въвежда на-накрая, защото освен глутеносъдържащо е и алерген.

Общи условия

Активация на акаунт