Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 318
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Както се вижда от подписа ми, в момента съм "на вълна" Колин Фърт. Снощи гледах "What the girls want". Леко и приятно филмче, като за "лека нощ".
    Рак - Щрак, не мога да го намеря от Замунда...?

# 16
  • на терасата
  • Мнения: 663
What a Girl Wants е заглавието. Извинявай.
Не си спомням от zamunda или от Arena го теглих.

# 17
  • Мнения: 148
What a Girl Wants е заглавието. Извинявай.
Не си спомням от zamunda или от Arena го теглих.
Намерх го, Благодаря ти много!...

# 18
  • Мнения: 4 892
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.
Tино , кажи как е 3 сезон ???Хареса ли ти ???Откога е излязъл , а аз още не съм седнала да го гледам .Има ли интрига след като вече я няма Ан ... Whistling Wink

Трети сезон е супер, интригата се върти около Кромуел.  На мен ми харесва, има интересно през целия филм, не само около историята с Ан Болейн. Даже мисля, че там малко протакаха, по едно време ми дойде множко.  Grinning

# 19
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Гледах "Той не си пада по теб" или нещо подобно. Много приятен филм. От рода на Сексът и градът. Препоръчвам го newsm10

# 20
  • Мнения: 417
*Ангели и демони*

# 21
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Препоръчан от друг форумист и одобрен горещо от мен
A good year -  с Ръсел Кроу

# 22
  • Мнения: 1 558
Гледах "Той не си пада по теб" или нещо подобно. Много приятен филм. От рода на Сексът и градът. Препоръчвам го newsm10

Хареса ли ти? Аз едва успях да му дочакам края smile3507

# 23
  • Мнения: 148
Някой би ли дал оценка на новия филм " Терминаторите "...? :think:

# 24
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Два филма, които скоро гледах
The Joy Luck Club (не знам дали го има преведен)
http://www.imdb.com/title/tt0107282/-
а това е описание http://en.wikipedia.org/wiki/The_Joy_Luck_Club_(film)

и "Кралицата"
http://www.imdb.com/title/tt0436697/

първият ми хареса повече, тежък филм е, но си струва
вторият е по- нов, имаше награди и сигурно сте го чували

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета извинявайте че се отклонявам от темата,но имам едно питане Blush пък и да не пускам нова тема Rolling Eyes
От доста време не съм гледала какъвто и да е филм и днес реших да по - зяпам малко,НО съм забравила как се слагат субтитрите на филмите,а преди не ми беше проблем.....днес се мъчих,но без резултат   newsm78   Със  CyberLink Power и Windows Media Player съм.  Praynig

# 26
  • Мнения: 148
Момичета извинявайте че се отклонявам от темата,но имам едно питане Blush пък и да не пускам нова тема Rolling Eyes
От доста време не съм гледала какъвто и да е филм и днес реших да по - зяпам малко,НО съм забравила как се слагат субтитрите на филмите,а преди не ми беше проблем.....днес се мъчих,но без резултат   newsm78   Със  CyberLink Power и Windows Media Player съм.  Praynig
   Ами най - добре е да си изтеглиш филм, на описанието на който е посочено, че в   торента има субтитри... Simple Smile))...   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Последно гледах Мумията 3. Добра комедия са направили  Mr. Green

# 28
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
  Ами най - добре е да си изтеглиш филм, на описанието на който е посочено, че в   торента има субтитри... Simple Smile))...   bouquet
Е да,така е,но когато искам да гледам определен филм който няма вградени суб...?Както и да е,няма значение Peace Мерси! Simple Smile

Последно гледан филм - Мис Март,забавен е. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 11
Изворът на живота. Днес го гледах. Признавам си че се поблазних от мисълта да гледам Хю Джакман в романтична драма - фантастика, но вместо да се разтуша гледайки красива плът в еротични сцени, филма беше тежък за борбата със смъртта и имаше леко будистко философски препратки.


а ще ми кажеш ли кой е филма с Хю?

Общи условия

Активация на акаунт