Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 312
  • 176
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 994
Снощи гледах In Bruges. Хареса ми.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис за да ви следя !

# 77
  • Мнения: 11
Снощи гледах Obsessed и ми хареса Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=142988. Напомня на "Ефектът на пеперудата".

# 79
  • Мнения: 2 401
Снощи гледах Obsessed и ми хареса Simple Smile

Яка тъпотия, но я изгледах докрай, макар и на три пъти. Какво да очакваш,щом тук се изявява  Бионсе..
Но мъжа и ми хареса, готин пич.

# 80
  • Мнения: 0
Сега го изгледах,страхотен е.  bouquet

# 81
  • Мнения: 148
I love you man... Леко петъчно филмче... Simple Smile))...

# 82
  • Мнения: 2 149
I love you man... Леко петъчно филмче... Simple Smile))...
newsm10

# 83
  • Мнения: 1 558

Кой? Филма или краля? smile3521

# 84
  • Мнения: 3 491
Defiance, по истински случай, много ми хареса! За оцеляването на част от белоруските евреи по време на Втората световна война - в гората, като отряд. Много реалистично беше - с пресъздаването на чисто битовите трудности, вътрешните им междуособици, битките с немците и белоруската полиция, руския антисемитизъм ... Двамата братя, които ръководят отряда, успяват по-късно да емигрират в Америка, където създават бизнес и потомство.
Гледах и разни предпоследни филми преди него, но не си заслужават споменаването.

# 85
  • Мнения: 76
Ice Age 3 - много свежо филмче.

# 86
  • Мнения: 887
I love you man- пълна загуба на време от моя страна

# 87
  • Мнения: 76
Bruno - много як.  Така ги усмива американците тоя пич.  А Пола Абдул голяма излагация. Снимано е със скрита камера и хората са показали себе си.  Много е провокиращ и трябва да се гледа бавно Simple Smile

# 88
  • до реката
  • Мнения: 295
 Stop

# 89
  • Мнения: 60
гледах "Обществени врагове ' с Джони Деп , слаб филм , не ми хареса
по истинска история , сиииилно преиначена ( проверих в нет-а ) , режисьор Майкъл Ман , не се е получил филмът изобщо ,
може и да не го гледате

Общи условия

Активация на акаунт