Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 315
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ами както е писала maimunka2 имаме различни вкусове Wink
разбира се Wink

# 166
  • София
  • Мнения: 1 176
Последно гледах Cashback / Живот на пауза (2006) .
В описанието ми се стори интересен, идеята също, филмът обаче не покри очакванията ми.

# 167
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.

# 168
  • Мнения: 7 837
How To Lose Friends And Alienate People.
Ще прочета и книгата.

# 169
  • Мнения: 292
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy
" Грозната истина" ми хареса, а "Предложението" ..... оЧаквах много повеЧе ....

# 170
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
"Коледна песен", на кино.
Страхотен е.

# 171
  • Мнения: 683
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.
И аз чух хубави отзиви за този филм.

# 172
  • Мнения: 1 558
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy
" Грозната истина" ми хареса, а "Предложението" ..... оЧаквах много повеЧе ....

По коя телевизия са го давали,че съм пропуснала Thinking Иначе споделям мнението ти за филмите,които си споделила Peace Последно гледах „Хрониките на Ридик„ Wink

# 173
  • Мнения: 292
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy

По коя телевизия са го давали,че съм пропуснала Thinking Иначе споделям мнението ти за филмите,които си споделила Peace Последно гледах „Хрониките на Ридик„ Wink

По испанската ..... Mr. Green

# 174
  • Мнения: 1 558
 doh Ама разбира се.Как изобщо можах да си помисля,че Бг телевизия ще закупи някой нов филм.......  Tired

# 175
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.
И аз чух хубави отзиви за този филм.

Никой ли друг не го е гледал? Искам още едно мнение освен това на половинката.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 356
Снощи гледах "Гадни копилета". Както всички филми на Тарантино и този ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт