Навънка слънчице пече, а до НОЕМВРИ времето тече, тече *22*

  • 11 495
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ето темата за количките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370174.0

На който му се чете,да започва  Mr. Green

Аз съм харесала ето тази http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-jane-products_id-11867.html
Ще се поогледам още,че незнам дали ще ми се дават толкова пари или ще ползвам старата за зимна,а после ще си купя само лятна. newsm78

# 241
  • Мнения: 165
Привет, момичета.  Peace

Само да ви се обадя, че съм добре, днес съм на преглед и се надявам най-после да разбера пола на отрочето. До скоро.  Hug

# 242
  • Мнения: 53
Момичета вижте едно клипче което е за деня на майката направено,но мился че трябва да го видите мен ме разчувства :
ЗА МАМА  bouquet

# 243
  • Мнения: 1 351
Привет и от мен слънчеви мами!
Аз пиех витамините - матерна от дъжд на вятър и от два дни окончателно  ги спрях. Качих 2 кг за  1 седмица , а и както писах ми ставаше лошо от тях.
Болнични си взимам от доста време , даже днес ще трябва да отида за подновяване , т.е . за нов болничен.
Да ви изфукам :  Тази сутрин изпитах голям кеф- събудих се от доста дълготрайни пубутвания в корема си и докато си се кефя , ме грабнаха киселините- ужас ви казвам . Shocked Shocked Shocked
Лек ден от мен мами !!!  bouquet

# 244
  • Мнения: 38
mia_aurora , клипчето е много хубаво, разчувствах се   bouquet

# 245
  • Мнения: 10
radosti24 аз съм си харесала същата количка,но видях една на phil&teds,която много ми хареса,но не мога да  я намеря като модел в интернет,тя няма зимен кош, по-улекотен вариант на кош,само от плат.

запек - исках да споделя ,че на мен много ми помагат задушени броколи на фурна,ако се хапват на гладно резултата е много добър.

хубав ден на всички!

# 246
  • Мнения: 9
привет мами!
От доста време не съм влизал при вас, но .много професионални ангажименти ме лишиха от вашата компания.
При нас всичко е наред, но с малко закъснение от вас достигнахме до етапа...БХС ( За или Против) и фетална морфология.
Лекарката, която след бременността изтъкна, че варненските генни лаборатории дават мнооого противоречиви резултати и почти при 90% се стига до амниоцентеза..Препоръча да отидем до Майчин дом - София.
От друга страна ходихме на ранна фетална морфология ( ние сме 16-та ГС), която не показа никакви ненормални резултати и поради тази причина, като че ли ще се лишим от невероятното изследване БХС.
Молбата ми е да ми споделите вашите впечатления от генните лаборатории във Варна и дали си струва риска от амниоцентеза?
( съпругата ми е на 27, в двата рода нямаме малформации...не сме и братовчеди?
Моля ви пишете на лични съобщения, че трудно успявам да следя вси4ки ваши постове и теми.
Мерси.

# 247
  • Мнения: 34
привет момичета
как сте днес да ви кажа вчера бях на преглед и моя доктор ямаков от пловдив много ме изнерви
написами  нещата за  бхс който не стига че ми го пуска чак сега в 17 седмица незнам но намен ми се струва късно ами и не ми каза колко е голямо бебчето  мери му само отделни части .после го питах какво да пия за цистита който ме мъчи от няколко дни и пак нищо -да си пиивам неоринал а не трябвашели да ми пусне една урина.за пола било много рано.някой ходил ли е в зинвест в пловдив да си прави бхс  не можели в писанец .
и така ама и аз все да знам всичко не е ли по важно че бебчо е добре
надух ви малко главата ама таткото вече не иска да ме слуша #2gunfire
и последно в коя седмица сте се записали на фм искам да ида да видя бебека подробно
за сега ви оставям че шефа иска да работя  вече Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 141
seadogvn, във Варна само в Терапията се изследва кръвта за БХС !!!
Съмнявам се от самата лаборатория да излизат противоречиви резултати,по-скоро самия БХС си е такъв вид изследване, което само прогнозира, не диагностицира.
Аз лично не исках да си правя, но понеже ми се полага в платения пакет на женската консултация ми го пуснаха.
Няколко момичета тук в темата преживяха ужаса с лоши резултати от БХС и после амниоцентеза, която показа, че всичко е наред.Така ,че вие си преценете!
Иначе мога да ти дам координатите на доц.Ангелова от Терапията за БХС , може да й се обадите и тя да ви обясни.Пиши на лични ако искаш телефона й

# 249
  • Мнения: 175
Добро утро и от мен Simple Smile Аз снощи гледах терминатор на кино, ама на бебчо май не му хареса Simple Smile Беше много шумно и на всеки по-рязък шум такъм шут ми даваша че чак се стрясках. Та аз май приключих с филмите на кино или поне с екшъните Simple Smile
Весел ден
Маймунски, пробвай 3D филм, не ехограф Simple Smile Много е готино и не е толкова шумно. Аз ходих в 7 месец и ми беше много хубаво.
Аз как чета, отговарям по обратен ред  Laughing

# 250
  • Мнения: 3
здравейте питах моя гениколог за флорните таблетки и тои ми каза 4е сега гиотри4ат защото се натрупвали в костите и новите проу4жания со4ат 4е вредат и понеже сега ходя и на зъболекар и нея питах и тями  каза сащото в никав слу4ей да не пия

# 251
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
radost24, отличен избор  Peace
Аз съм с Jane Nomad и за мен тези колички са уникални с конфорта, маневреността и лекотата си!
 
seadogvn, никой не може да те посъветва за БХС, прекалено е отговорно. БХС не показва резултати, а е само статистическо изследване. Т.е. показва при колко жени с идентични на твоите показатели е имало дете с ДАУН

# 252
  • Мнения: 568
Яхуууууууууууууу... Ще ставам мама на мъж!!!!!!!!!!!!   Grinning Blush Предчувствията ми се оказаха верни. Феталната морфология показа, че всичко е в норми. Плацентата е започнала да се надига и вече е по-далеч от изхода. Освен това от днес влизам в 21 г.с., което означава, че съм преполовила бременността...
 
Абе днес изобщо е хубав ден!  Mr. Green
Стискам палци на всички, които ще са на прегледи днес и те да се отчетат с хубави новини!  Hug

П.П. Ива, моля те, отбележи ми сините гащи на първа страница  Crazy

# 253
  • Мнения: 228
Мацки здравейте Hug,

Отдавна не съм писала, но ви поизчетох.Виждам, че всички са добре и много се радвам.
Ние бяхме една седмица на море  grinning039 и сега пак на работа.Надеждата-08, завиждам ти неблагородно Wink Mr. Green.

Иначе аз съм с контракции от известно време, даже като тръгнахме за морето се почнаха и болки ниско долу в корема и в кръста.Много се бях уплашила, но с повече лежане и съм добре.Преди малко ходих при доки, каза, че всичко е наред, почвам да пия магнезии и като имам болки дуспаталин(той е от рода на бусколизина, но доста по-силен и ме отпуска).Та така.Забелязвам, че всяко претоварване, повече ходене пеша и съм с контракции. SadБебето засега е момиченце, 22см и около 420гр.

За количките ето тази ми се струва не лоша  и не скъпа- http://www.kasidabg.com/vega-winnie-the-pooh.html  - копие на quinny buzz, тази също е много хубава - http://www.abc-design.de/produkte/dreiradwagen/3-tec.html

Иначе аз имам тази - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6376
и тази - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/158
От Чикото не съм много доволна, защото ми е тежка.Ще и ползвам само зимния вариант сигурно.Ние сме на втория етаж и едвам я свалях, но Пег перегото ми е любима Mr. Green
Jane Slalom също много ми харесва, но нещо зимния кош ми се струва плитък Thinking

Diana, през миналата бременност също не съм ходила на ЖК.Посещавах си само моя доктор, който ми следеше бременността, то е същата работа.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 14:04 от Хрисси

# 254
  • Мнения: 95
Ей Хрисси Wellcome back... Тъкмо се бях зачудила, че от доста време не съм засичала снимката на твойто синче  Hug А сега - честито ти момиченце
 Така е най- хубавото - да си имаш и двечките! Супер супер - много се радвам за теб! А за морето - така ти завиждам, аз миналата година не го видях за да си пазя отпуската за след сватбата, сега пак няма да отидем ... Сигурно чак догодина с бебчо (Живи и здрави)

desitalee Wellcome  в отбора на мъжките мами Simple Smile   bouquet

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 14:14 от Steletu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт