Нашто Юлче палаво и диво вече втора свещ ще духне!

  • 9 980
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели радвам се че не е нищо сериозно,я си прегледай поста Joy явно си заета Wink
Галена пишеше из форума че давало алергии алоето,имам приятелка която дава искаш ли да питам?

# 31
  • Мнения: 384
Ели,и за нас така помислиха и изписаха същото.А температурата от това ли е,от какво е тая толкоз силна алергична реакция?Хубаво,че не е варицела.
Галена,през деня заспива само в количката и то навън.В къщи неще да влезе в нея.Стоя и обикалям блока докато не заспи,не заспи ли навън край.Вечер заспива с нещо,с играчки в ръцете.Купих му момче плюшено за гушкане,но най-често с колички в ръцете.Вечер като се събуди му давам вода за да заспи.Не обича да го галят,чешят,съклет му е.Надина заспиваше като си играеше с косата ми или като я галя по гърба.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
хехе иве, тамън викам това с басейна де се дена, сега го редактирах и то изчезна, а то се преместило напред  Laughing Laughing Laughing Laughing
янче да ти кажа аз вече се навих да е варицела, както казвах и фен клуб на желаещите да прихванат стана, ама  Laughing Т също била от това. пак казвам днеска почти няма пъпки още от сутринта а предполагам след ериуса съвсем ще се махнат. а янче те ериус ти изписаха за варицелата ли?
п.п. да ви дойдем на гости ако е заразна надина още а  Grinning Hug Heart Eyes
шегувам се, да не се обидиш, казвам го с най-положително чувство за хумор, а знам че ти имаш такова Hug

# 33
  • Мнения: 384
Не за варицелата,а преди да стане ясно че е варицела мислиха,че е алергична реакция.А то дерматита й така се влоши освен всичко друго.На Никола също му се прояви дерматита тия дни,незнам от какво.Много череши яде,но едва ли е от това.
Надина май вече не е заразна най-много до сряда,сега чакам Никола.По-добре си изчакай и без друго почти в кърпа му е вързано да я изкара в градината.Немога да повярвам,че някой иска точно лятото,преди морето да си зарази детето.А и сега идват рождените ни дни и без друго се притеснявам за децата били контактни с нас.
Галена дали ще го пие,аз от Алое купих едни витамини под формата на животни и не се харесаха,същата гадост като марсианците.Инъче съм чувала добри неща,алоето е алерген но тва някакво пречистено.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:27 от Ianamama

# 34
  • Мнения: 9
Прривет,

Пиша от вкъщи. Коцето и той лепна нов вирус  с температура и червено гърло. Този път на ясла издържа ЦЕЛИ две седмици и половина... Но в петък вечер ей така изведнъж, без никакви предварителни признаци, вдигна 39 С. Лекуваме с Тантум верде и вит. С. Днес го водих и да му взимат секрет от носа, заради постоянните сополки. Иначе младежът, в момента, в който му свалим Т започва да щурее, после пак вдига и така. Когато е с температура, не го извеждам, но като е свалил и му се играе, излизаме, само че не го водя по площадките, а си се разхождаме из квартала.

На патерица да честитя двете годинки на Виктор, Ники и Ради, и Вилияна! Да растат здрави и щастливи деца!
Честито християнче, Ками!  bouquet

Бързо оздравяване на Надина, Никсъна, Тедо и Кати.
Дано не пропускам някой, че четох набързо, а ме чакат домашни задачи, които трябва да свърша, докато спи детето.
И пак вдига Т, май Confused

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 194
Пльос!    ЧРД на Виляна на sprint!
Болните бързо да оздравяват!

Моите хлапета се плацикат в басейна, амен все повече ме мързи да излизаме навън  Tired
И да ви споделя- гледах най-сетне "Здрач"- ама нещо не ме изкефи.  Бавно ми вървеше, през цялото време все чаках да стане нещо интересно. А и тоя тип вапмири не са ми по вкуса. Повече си падам по типа Блейд. Инак като сюжет не е зле,та ще ходя да си купя книгите да видя как е. Айде няма да ви отегчавам повече.  Crazy

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 17:32 от donsita

# 36
  • София
  • Мнения: 254
Бързо оздравяване и на Коцето тогава  Hug

Аз взех алое на Форевър Ливинг Продъктс, добри били уж. Иве, благодарна ще съм, ако питаш. Той нашият педиатър каза, че е малка за алое, но от фирмата твърдят, че това точно става за деца. Аз днес си пийнах с малко лед, не е гадно.

Аз не мога да си представя да я приспя Кая вечер без кърмене, някой друг трябва да го прави.

Сега спи от три часа, пак ме чака чудна нощ  Shocked

# 37
  • Мнения: 384
Добро утро!
Как са болните днес?
На Надина снощи й излязоха страхотни петна по тялото,като струпеи.Дадох ериус и намазах,цяла нощт неспа.Просто ми се реве с тази нейна кожа като шхурка е.Никола май по нейния път.Мъжът ми заяви,че ще ме съди за немърливо отношение като има предвид,че им давам хомеопатия.Тровила съм децата и така.Аз се крия от него обикновено,но последния път нямаше как да си взема нещата от брат ми,който ми е свръзка.Вика ''стрити корени,незнаеш какво ти продават и какво има вътре''.
Галена,аз още не вярвам че съм отбила Никола,но е факт.Мислих,че няма да се справя със заспиването,но като се умори намира начин и заспива.Обаче с мен заспива и като му се доспи ме кара да си легна на леглото,вътри се много,вкарва си главата под възглавницата.Често заспива с нещо според него ценно,което е докопал на края на деня.Онзи ден заспа с една видеокасета,използвах я да подпирам нещо.Те като я видях я разглеждат като атракция,доброто старо време с видеокасетите хихи.Незнам дали ще иска с друг да стои и заспива детето,когато се отбива.Ти къде ще се криеш?Никола не искаше и миг при баща си,но в кака си намираше утеха.
Аз също го преболедувах,много ми беше тъжно и все ми се плачеше.Исках да отбия,но 1г. и 10м. да кърмиш нон-стоп и за нас си е трудно.

# 38
  • София
  • Мнения: 114
Честит Рожден Ден на Лина на Томасе! Много здраве, усмивки и подаръци.  ura

Бързо оздравяване на малките щурчовци. Hug

# 39
  • USA
  • Мнения: 559
Честит Рожден ден на Лина! Да е здраво и усмихнато дете!   bouquet

# 40
  • Мнения: 384
О,честито на Лина!  newsm59 Tada babydust7
Много здраве и щастливо детство!

# 41
  • Мнения: 329
здравейте и от нас
Добре сме, аз ходя на работа и организирам РД на Ева  Grinning
Бързо оздравяване на всички болнички Hug
Честит рожден ден на Виляна, заедно лежахме в Майчин дом с Искра Grinning Много поздрави и целучки Искре, ако четеш тук  Heart Eyes
Мими, честит Рожден ден на малката балеринка, много здраве, щастие и красиво детство   bouquet
Ще кача снимки и от кръщенето и от предстоящият рожден ден на Еви след като мине и той  Wink
Приятен ден на всички

# 42
  • София
  • Мнения: 3 524
ЧРД на Лина и от нас, Мими!   bouquet
Да порастне голяяяма голяма и мамина отмяна
Heart Eyes
Коки днес пак ще си стои в нас, с майка ми са, дано до довечера бабата да е добре, че коки е малко шило в торба  Laughing пъпките се бяха поскрили и снощи явно водичката във ваната е била по-топла и веднага лъснаха наново, ужас Shocked а за тези по пишето ми каза да му слагам пиоктнанин и сега е с лилаво дупе и пишле  Laughing това му става на милия от жегата... Rolling Eyes
дайте идея за по-тънки памперси от либерото

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 11:03 от elpet

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 559
55

 ooooh! много болни станахте за жалост, на всички бързо оздравяване!
Яна не се тормози за всяко нещо, хомеопатията е най доброто което можеш да направиш за децата си, ако си попаднал на добър хомеопат. Те мъжете така си говорят, но когатон започнат да гледат те сами болни деца тогава имат думата. Ами и ъвоя е един - устата му го мрази  Joy  (това е приказка на баба ми когато я пощурявахме със сестра ми  Joy мнооого ме кефи  Mr. Green надявам се не се обиждаш ) В крайна сметка ти знаеш кое е най доброто за твоите деца  Peace
Честит рожден ден на всички празнуващи, много здраве, усмивки и послушни родители пожелавам на малките бръмбари!

И ние вчера правихме плаж, обаче на закрито  Laughing   ето малко снимки  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=389916&pid=12948167

# 44
  • Мнения: 616
Честит рожден ден на Лина .  bouquet
Бързо оздравяване н аболничките мъници . Hug
Ходих до докторката  че Пешко си навехнал пръста на крака и сега мрънака.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт