Слънце жарко вън пече, на MAРТенчето лига му тече!

  • 10 207
  • 295
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 734
Линка Буболинка, каквото решите стискам палци да е най доброто за вас ида мине успешно  Praynig
За активната гимнастика и аз съм твърдо ЗА, ако не друго поне бебчета се забавляват много.
Тедсан, гледам от снимката вдигнали сте количката, как се чувства бебче така? Не е ли рано? Лора също много се надига, но аз за сега не съм и вдигнала количката, знам ли ...

# 181
  • Мнения: 361
Тони- чакаме те.
Линка- успех и стискам палци да мине леко. Hug
за гимнастиката - и аз съм ЗА. Сменям играчките и аз, но на нас не ни омръзват бързо.
Ей сега събирам играчки из пода, дребното лежи в леглото и каквото докопа го хвърля. Е то е супер неосъзнато, защото първо, че е на високото на леглото и после те са едни такива некоординирани действия. Но все пак хвърчат играчки. Joy

# 182
  • Мнения: 660
vasida, Elg, разбрах аз къде се подвизавате... Чух се с veselina_s_p и вече ви имам координатите, та ако утре времето позволи, след ваксината и доки сме при вас. Hug

С тази гимнастика... ме убедихте и днес купихме и на Рая, ама още не съм и я разперила... утре ще я пробваме. Wink

# 183
  • Мнения: 48
Аз да ви питам откога смятате да използвате столчета за хранене  newsm78 ,стоях ,стоях и ми дойде на ума та реших да ви питам  Rolling Eyes
Нашата температура вече е 37 -мерена в дупето нали е нормална  newsm78

Линка успех мила -ти си знаеш най добре  Hug

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:35 от dilein

# 184
  • Мнения: 151
Polly-Wolly Вис Виталис се намира на-  Симеоновско шосе №110 до хотел Макси, аз ходих преди няколко дни, но нямаше нашия размер а за по големи бебоци, но може да са заредили.
Вис Виталис Пловдив имат,но най-малкия им размер е огромен  Shocked И според мен не са лятни ,а пролетни. Бая дебело си е това чувалче. Аз Денис го завивам с чаршав и той си вади ръцете от горе над него.Така е завит от кръста на долу само. Понякога спи с къс ръкав боди,друг път като е по-хладно с дълъг. Но никога не е завит до вратлето!


Нагайна аз съм чела за пишока ,че трябва да е надолу на малките бебенца и винаги така го правя под пампата. Опитвам се като го нося винаги да слагам ръка между крачетата за да не ги събирам.

# 185
  • Мнения: 1 734
Аз да ви питам откога смятате да използвате столчета за хранене  newsm78 ,стоях ,стоях и ми дойде на ума та реших да ви питам  Rolling Eyes
...

ами първо бебчетата трябва да се научат да седят и тогава. Има време, не е нужно чак толкова да се бърза

# 186
  • Мнения: 35
Върнахме се от консултация. Малкия е наддал 850 грама и 3 см. Вече е 5,900 и 60 см. Като за почти само на кърма доки каза, че е добре. Но това повръщане, съчетано със запек я притеснява. Даде ни талон за гастроентеролог и утре ще ходим. Тя се опасява за рефлукс или пък алергия към белтъка на млякото. Незнам, само се моля всичко да му е наред Praynig
Ако има алергия към млякото това дали ще значи, че вече няма да мога да кърмя?
Каза, че за сега си оставаме само на мляко, без да давам нищо. Пентаксима го отложихме за началото на юли, че нали беше болен. И така...

Линка-буболинка, мила, прегръщам те силно, представям си колко ви е трудно в момента. Стискам палци другата седмица всичко да мине бързо и безболезнено Praynig fingerscrossed

Има ли мами от Дружба 2, че се очертава докато мъжлето го няма да отида при мама. Та ако има може мини срещичка да си спретнем yes

Забравих да ви се похваля - Алек вече се обръща. Онзи ден си фиксира краката - ей, голяма радост падна, само ги вдига, мята ги и им се хили. В тази връзка и той се смее с глас, ама не е нормалното смеене, по-странно е, но е много сладко. И онзи ден и той посегна към дрънкалка, която аз държах и му дрънках, опита се да я хване, но още не може съвсем пръсчетата да си контролира та му беше по-трудно.

# 187
  • София
  • Мнения: 5 792
Привет!
Вили, разбира се, че не значи, че не можеш да кърмиш - ако има алергия, то тя и към белтъка на кравето мляко, просто ще трябва да избягваш млечни храни. А и рефлуксът не е нещо страшно, почти вяско бебе има. Дано всичко е наред!  Hug
Линка, кураж, миличка!  Hug
Честито на Поли за трудния изпит!  Hug А какво учиш?  Blush
За нашите кг - това ни се води консултация за 4м, нищо, че още не ги е навършил.  Crazy Погледнах на баткото на тази възраст какви са били мерките - 68см и 8.2кг  Blush С него слушах д-рите и го държах на диета - по 120мл. Ревеше, милото, за още като свърши, ама го залъгвах с чай  Tired и е факт, че пак качваше доста. Сега няма да си мъча детето. Явно си е ген. И аз съм качвала по 1кг всеки месец  Embarassed

# 188
  • Мнения: 2 495
Ами Радо вече може да е към 8 кг...все пак на миналата консултация беше 7100 , а през четвъртия месец трябва да са си удвоили теглото при раждането, а нали той се роди 4 кг без малко, така че съвсем нормално си наддава детето. Peace

# 189
  • Мнения: 3
Благодаря отново на всички ви Hug
Активна гимнастика купихме и ние преди дни, първия ден Натали само лежа и страхливо поглеждаше играчките,но вече започва да се заиграва,ето това е нашата гимнастика http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3010
И да попитам.. всички мами,които вече захраниха бебоците с пюренца... Изчакахте ли педиатъра да ви каже или на своя глава?  newsm12 ,защото на предната консултация Натали беше на 3,5 месеца и педи каза,че на следващата консултация ще обясни за пюренцата,но тя ще е чак средата на другия месец,та си мисля дали немога преди това да започна?!

# 190
  • Мнения: 0
 Здравейте милички.
 Сега само ви казвам здрасти и се връщам да чета, че бая съм изтървала.
Утре моя батко има рожден ден и днес цял ден хвърчах да поръчвам торта  купувам украси и подарък ooooh! А беше такава жегаа.Добре че малкия спа през цялото време.

 Вижте какво открих за сокчетата. Много полезно инфо http://www.moetodete.com/content/view/503/2/

Айде аз се връщам да чета.

# 191
  • Мнения: 1 170
Поли Уоли - чакаме почерпка Wink

Абе вие чакате, ама аз имам още изпити, та не знам кога ще успея да се завлека до парка Tired . Надявам се другата седмица да се видим Flutter

oki4, вярно, че и теб съм виждала в темата за пелените Grinning . Как е, доволна ли си? Много ми липсва коментара с някой запознат

Elwing, уча за строителен инженер
Whistling

# 192
  • София
  • Мнения: 49
Има ли мами от Дружба 2, че се очертава докато мъжлето го няма да отида при мама. Та ако има може мини срещичка да си спретнем yes
аз съм от Дружбето ако решиш съм насреща  Hug

# 193
  • Варна
  • Мнения: 858
Къде сте всички ?  newsm78

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
тук  Hug

Общи условия

Активация на акаунт