Колебаем се между две коли????

  • 4 223
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 672
Рено от предложените две.

# 31
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
При 10-годишна кола бих се съобразила единствено със състоянието й.
Към казаното досега бих добавила, че при Фиат от тези години двигател 1,6 бензин  дава доста по-голям разход на гориво от подобните в своя клас.

...Ако ще си купувате кола 97/98 год. добър избор е и Голф 3 . И такова чудо съм карала , преди да го купим ги ненавиждах - бях си втълпила , че това е най-омразния ми модел без да имам и най-малка представа за него. Обаче няма нищо случайно в това , че е толкова масова кола  Peace- здрава , малка, с евтини части и можеш да ги купиш веднага и от всякъде.
... и е в топ 5 на най-крадените коли в България, да не говорим, че е доста по-малка от сравняваните по условие на авторката на темата. Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 1 103
 Ние се колебаехме между Рено Сценик и Опел Зафира. В крайна сметка се спряхме на Зафирата, най-вече защото ни изпадна доста запазена кола на прилична цена. Засега сме много доволни. 

# 33
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Отскоро сме с Рено Гранд Сеник -2006г., дизел....ами за сега сме много доволни и ние се колебаехме между реното и Опел Зафира, но комфорта и екстрите на френските коли никой не може да оспори...макият е много доволен, мъжа ми също -сравнително икономични са  Peace

bobka - точно реното гранд сценик няма никакви екстри - посредствен резултат на ЕУРОНКАП  - нищо че рено се скъсват да се хвалят с 5-те си звезди - няма ESP,TCS - системи за сигурност. Няма двузонов климатроник, активно окачване, подгряване на седалките и какво ли не още което го има в Зафира и го няма в Реното. А и като здравина зафирата е по-добра.

Иначе по темата - мареата е седан/комби изпълнението на база на Браво което е най-сполучливия фиат за 90-те години като здравина. За реното наблюдения нямам но знам че е базирано на Меган който има някой проблеми / типични за франзела / с електрически джаджи плюс скъпи за поддръжка дизели.

Аз лично бих избрал Сценика защото просто съм фен на вановете - по-късо е от мареата а предлага повече място и за пътници и багаж.

Общи условия

Активация на акаунт