До мамите с количка Рапидо на Чиполино

  • 2 386
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 793
Ще пробвам за кое ще ми е най удобна подложката Peace Благодаря ви много. А колкото до проблема с колелата..предполагам че щом това им слабото място и аз ще се оплача някой ден  Blush Сега остана въпроса с куката да разреша Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 746
И ние купихме Рапидо, но още не сме я използвали/чакаме още бебка/. Но наши приятели които са със същата количка казаха, че това бялото се слага като подложка, отгоре слагаш чаршавче и ако памперса пропусне не се мокри количката. Така ми обясниха те, инъче и аз не съм много наясно.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
Ще пробвам за кое ще ми е най удобна подложката Peace Благодаря ви много. А колкото до проблема с колелата..предполагам че щом това им слабото място и аз ще се оплача някой ден  Blush Сега остана въпроса с куката да разреша Simple Smile

не е задължително и ви пожелавам да нямате никакви оплаквания.
ние имахме 2 чиполинки....комбинирана - ползвахме около 6 месеца...нищо й нямаше....и лятна...на която след разхозка на витоша почнаха да й падат предните колела.....като стана на година отзад й падната един нит и замина в кофата...та купувахме нова лятна.....

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
Бялото е точно подложка за смяна на пелени.Замисълът му е като сменяш бебето в количката да подложиш това отдолу,за да не я изцапаш.От мушама е,за да се чисти лесно.Всички колички Чиполино с чанти я имат,както и много други марки колички.В специалните чанти за количка или за бебешки принадлежности,т.нар. diaper bag,почти винаги е включена.Повивалниците за над легло също са снабдени с подобна.Не е удачно да се постила за да стои постоянно под бебето докато го возите в количката,защото това е мушама и запарва,особено през лятото Peace

# 19
  • Мнения: 1 464
Значи аз съм прецакана Thinking
Купих на Чиполино "Перфекта",но нямам такова нещо нито в чантата,нито в комплекта Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 793
ирина_85  не си прецакана... може да си купиш малък протектор за матрак продават ги по 4-5 лв и пак може да го ползваш за смяна на памперс като сте навън. Peace

Общи условия

Активация на акаунт