Нова усмихната седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 6 638
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 75
Спри да мислиш дали си бременна или не - помисли си за теб за съпругът ти за бившият .... и утре се събуди по спокоина и мъдра.Успех миличка! Tired

Ех, ако можех да го измисля за една нощ... Sick Аз от цял месец съм в това положение.. ред сълзи, ред сополи. Cry Даже сега като се сещам, май и докато сме го правили бебето, пак за бившия си мислех. А на всичкото отгоре се виждаме отвреме на време с него, на по кафенце, и той ми каза че ме е сънувал как му казвам че съм бременна #Crazy Въобще, кашата е пълна..

# 196
  • Мнения: 75
Между другото, исках да попитам, къде в София правят кръвни тестове за бременност? И сутрин ли трябва да се ходи, трябва ли да не съм яла нищо преди това? Защото утре задължително смятам да отида да си направя.

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
В Цибалаб .

# 198
  • Мнения: 9 903
[събирам куфари и багажи...
Да слушкате другата седмица ей  Hug
ей, Хера, а към София кога ще дойдеш - само Източна България уважаваш ти....

# 199
  • Мнения: 6 993
да се впиша и аз в седмичната, макар че тя изтича...
е,много съм добре Joy всичко ми е наред. Уча за 4 поправки, 3 от които са за 4 дни - хак да ми е Mr. Green А Тристан и Изолда голяма любов,бееееееее, голяма!Та чак досадна Rolling Eyes
Ох,весело ми е Joy

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
.....
ей, Хера, а към София кога ще дойдеш - само Източна България уважаваш ти....
Моля, моля  Crossing Arms без такива  Naughty
Не си ме поканила...инак нали знаеш...паля джапанките и... Mr. Green

# 201
  • Мнения: 5 250
Момичета нали може да ви питам тук нещо за да не пускам нова тема  Hug
На моя приятелка са и изписали,след раждане в 6 месец "Клостил вегит" (незнам дали го изписвам правилно) тъй като бебето е починало а тя неиска да чака 6 месеца за да подновят опитите.Някой пил ли ги е тези хапчета за стимулиране на овулацията?Много ли е болезнена тя(казали са и че болката при отделяне на яйцеклетката била много силна).Сега тя се чуди дали да ги пие, а аз немога да и дам съвет и без друго мъката и е голяма  Rolling Eyes

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не че съм много веща по въпроса но мисля, че трябва да изчака. По-добре да почака организма да си почине...да следва инструкциите но докторите. Лекарството е Клостилбегит и аз за първи път чувам за болка. Направо не мога да разБера...как ще има такива големиии болки Rolling Eyes Незнам...нека другите момичета кажат

# 203
  • Мнения: 4 212
Радина, за болката незнам, не мисля 4е е 4ак толкова болезнено.Аз като моми4е имах ужасна овулация, посиняваха ми ноктите на ръцете и не можех да ставам от леглото, нищо не ми помагаше. Съжалявам за нея и бебето, но да не си прави експерименти, по добре да поиз4ака.Ако не 6 месеца, нека минат най малко 3, казвам най малко, ама тя сега е в това състояние защото и я прясно още вси4ко и е съвсем нормално за психи4еското състояние. По добре да има хора около себе си да я успокояват и вдъхват сили, околкото да се хвърли на нова бременност от от4аяние.Казвам ти го от ли4ен опит.Трудно се одържа, знам, но е така.

# 204
  • Мнения: 5 250
И според мен трябва да изчака най-малко 3 месеца, но ако тя реши друго аз немога да я спра  Rolling Eyes
Благодаря ви за отговорите  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 4 399
Радина, ами аз имах доста болезнена овулация докато пиех това лекарство. По принцип аз си я усещам и се Чувствам доста некомфортно в деня на овуто, но Чак такива болки никога не съм имала преди това. И въпреки това, се изтрайва някак си. Най-силната болка трае 1 ден, преди това постепенно се увелиЧава. Но това не бива да плаши никого защото има и много жени които си пият тия хапове и хиЧ и не разбират кога са овулирали.

В слуЧая обаЧе има нещо друго, първо трябва да се установи дали при приятелката ти нормалната овулация се е възстановила. Ако тя веЧе има овулация, е безсмилсено да пие Клостил. Това е лекарство с много сериозни страниЧни ефекти и не бива да се взима безприЧинно. А ако все още овулацията и не се е възстановила, не съм убедена доколко е редно да я стимулира с Клостил тоЧно след раждане. Това трябва да каже лекар, но лекарството така или инаЧе се дава само с рецепта. Също така не трябва да се настройва Че с него забременяването и е сигурно и непременно ще стане веднага, това е лекарсво което помага само при определени слуЧаи.

Общи условия

Активация на акаунт