1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 87

  • 30 411
  • 445
  •   1
Отговори
# 60
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
А довечера.....най-после ще се наспя  Grinning Grinning Grinning
И аз ! Сигурно ще легна в 20.00 !  Hug

Кати , аз като ви прочетох видях, че час и половина след края съм продължила !  Joy Joy Joy  Гледах си "Мелодия на сърцето" и малко преди да почне нашия филм реших да видя колко са ни точките и ......видях , че няма къде да гласувам !  Joy  Ама вие казвате ,че и Аси са растяли след края на гласуването ! Значи си беше война на ентърите !  hahaha
Mishel извинявай мила, но се радвам , че те опровергахме ! Ти каза , че Аси имат много фенове в Турция и не можем да ги бием !  Много пъти се сещах за твоите думи , но не исках никак да си права !  Hug    Е ние бяхме много по луди от тях !   bouquet

# 61
  • Мнения: 21
гласуването е свършило
ако ме изчакате да преведа

гласуването  организирано от канал д за  ,,най- любима двойка от сериалите'' приключи.Голямото посещение от страна на потребителите на сайта ни , постави на първо място двойката влюбени  Шехерезада и Онур ,които и   в истинския живот са влюбените Бергюзар Корел и Халит Ергенч.

Влюбената двойка в живота Берг и Халит ,които в сериала ''1001 нощ''са в ролите на Шехерезада и Халит са на първо място.
с малка разлика ги следват от сериала'' аси'' двойката Аси и Демир
рекорден брой гласове. имаше ожесточено съперничество между двете двойки.на 3-то място ....
на 4-то  Бенну-Керем от ''1001 нощ''

Чести  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 25
Почва Календар - гледайте Hug

# 63
  • Мнения: 21
ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ !!!!!!!!!
Money Money

# 64
  • Мнения: 19
Момичета тази купа е за нас !Това е купата за борбеност!

Независимо,че на моменти имаше съмнения ,но това за пореден път трябва да ни убеди ,че който се бори до край може да победи!
            БРАВО  МОМИЧЕТА ЗА ПОБЕДАТА

# 65
  • Мнения: 21
Ето един поздрав от мен за вас мили мамчета -ПОБЕДИТЕЛКИ!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

http://www.vbox7.com/play:5103976a      bouquet  bouquet    bouquet:Благодаря!
Сиви Нил много чист и точен превод- поздравления.  bouquet  bouquetИ англииския текст ли е твой?

# 66
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Момичета, беше страхотен ентусиазъм за екскурзията, а сега май идеята се разсъхна. Подкрепям идеята да се видим тук в България.
Където и да е - ще е хубаво да се запознаем. Толкова емоции изживяхме заедно, като че ли бяхме роднини на персонажите от филма. Значи и помежду си сме роднини.
   

Не е вярно това! Екскурзия ще има и то каква!Благодарение на Шеф!

# 67
Ще се въздържа от нецензурно изказване Mr. Green
Всичко това е заради ниския рейтинг "На кафе" #2gunfire

# 68
  • Мнения: 21
Къзлар ,чух те ли?!?1Бергюзар Кюрел Sick SickА превода на заглавието на "На сбогуване"?? - "Сълзи на Босфора???" Sick
Севи Нил, как го приемаш??

# 69
  • София
  • Мнения: 3
Ще се въздържа от нецензурно изказване Mr. Green
И аз, как може да седя и чакам и накрая   нищо!

# 70
  • София
  • Мнения: 3
Къзлар ,чух те ли?!?1Бергюзар Кюрел Sick SickА превода на заглавието на "На сбогуване"?? - "Сълзи на Босфора???" Sick
Севи Нил, как го приемаш??


Чух, без коментар!

# 71
  • София
  • Мнения: 3
  Ari888 не се учудвай  че беше война на ентърите !  И самите организатори от Канал Д го признаха, както е видно от превода на Севи нил - "................рекорден брой гласове. имаше ожесточено съперничество между двете двойки..........."

# 72
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Много ще се радвам да има екскурзия. Аз съм от първите записани, но скоро Шеф беше писала, че само осем човека са потвърдили, а това надали е рентабилно. Ако има друго развитие дайте инфо.

# 73
  • Мнения: 31
Къзлар ,чух те ли?!?1Бергюзар Кюрел Sick Sick

 hahaha hahaha Joy Joy на Никито едвам му се изчепи езикът да го каже  hahaha

е, не са виновни хората, не са като нас от месеци едни имена да повтаряме, едни и същи хора да сънуваме  Crazy Mr. Green

 Peace Hug

# 74
  • Мнения: 417
ЧЕСТИТО Laughing И БРАВО  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт