Дипломирам се

  • 1 769
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Честито!

# 16
  • Мнения: 172
Честито ! Учител по какво си вече ?  Simple Smile И аз съм учител, но бакалавър все още, домързя ме за магистратура  Laughing Тази година или другата .. мисля да я изкарам и аз  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 24
Начален учител съм от 1 до 4 клас.   bouquet

# 18
  • Мнения: 172
Супер, браво!    Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 816
Честитоооооо  bouquetЖелая ти да станеш страхотен учител/не преподавател/.Моята щерка е малка, но дано попаднем на теб.Запази желанието си за работа такова и след40год.

# 20
  • Мнения: 843
  Моля те,   когато тази тема приключи ,    запиши си я някъде, преди това изчисти негативните мнения, / такива ще има/

 и когато след време..., работейки тази работа / пожелавам ти го!!/  ти докривее.. Прочети я пак.Simple Smile)  Прочети всички наши надежди... Sad

   Много се радвам, че някой  все още иска да е  Учител.   Давай, Слънчице! 
   Желая ти  успех  и мооого обичащи те Терминаторчета.

# 21
  • Мнения: 673
 Честито, колежке!    bouquet
  Радвам се ,че все още има млади хора, които с ентусиазъм грабват учителското поприще. Дано ентусиазмът ти не те напусне никога. Децата ни са прекрасни ,а учител все още звучи гордо! Успех! Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Късмет!!!

# 23
  • Мнения: 804
Честито!!!Майка ми е начален учител,искренно ти пожелавам,когато завършват учениците 11клас,да изпиташ гордостта и радостта,която тя изпита тази година - тези абитуриенти ги е учила от първи до четвърти клас,то са били сълзи,прегръдки,благодарности ..............Желая ти тези чувства и мигове от сърце!!!  smile3525

# 24
  • Мнения: 2 030
Успех! Тая голямо уважение към професията на учителя, прекрасни учители имах! Разчитам на такива като тебе, които с любов си вършат с работата! Пускам един линк към един прекрасен разказ. И друг път съм го пускала, но никой не му обърна внимание.
Познавам много интелигентни учители. Учител - това е надежда, класа, бъдеще...

http://www.slovo.bg/rrech/index.php?ar=764

Общи условия

Активация на акаунт