Дружбенски летни фиести (20)

  • 15 960
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 142
Привет на всички.
Голямо мерси за новата тема.
Ще пиша по натам повече,за сега толкоз Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
привет и от нас в новата тема,благодарности за нея! Hug
И на мен вече ми е едно морско,кумувете ни предлагат да ходим в тях на гости (в Бургас са) за неопределено време и така ме блазни едно едномесечно посещение на морето,но чак толкова няма да сме нахални. Mr. Green

Жоро и той днес нещо киселееше- и него зъбки го морят,почти са излезнали 2 кучешки и ще стане с 15 зъба общо,но докато излезнат всичките  ooooh!.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 096
Ейнджълс, ти ме разби с броя на зъбките на Жорко! Първенец е той  Grinning Готов е за пържолка с биричка.  Катето със зор изкара 5-ия зъб вчера.

Муци, аз както винаги съм разбрала-недобразбрала... Не знам какво им правиш на тия магазини, но да знаеш, че в скоро време ще ти пратя моя мъж за една рокличка за кръщене (е, ако те улови лично теб в магазина, иначе който и да е там). Бях я харесала на пътеките, когато купих от теб жилетчицата. Дано само да не сте ги продали. Защото ние днес съвсем спонтанно решихме, че ще й направим кръщене  Blush А аз и детето нали сме във Видин и няма как да отида да купя тоалетчето. Имайки предвид моят мъж какъв е заплес, ако нямаш против по-натам ще ти пиша на ЛС за какво става дума.

Светлушке, нали ме пита за "1001 нощи" заради майка ти и аз взех, че жестоко те излъгах  Crazy Последната серия на филма е в четвъртък, пък аз оптимистката си мислех, че ще има поне още 1 сезон (така бях разбрала преди, но уви).

Толкова засега от мен - горещи 38-градусови поздрави от видинската ривиера  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 140
Да се включа и аз  Grinning
който има възможност да бега на морето, ние тази година ще пропуснем и завиждам благродно на всички, които могат да го посетят  Hug

За разходки и срещи аз съм ЗА, стига да не са по големите жеги

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте момичета !
Сорка,че чак сега влизам  Embarassed
Виждам една АВГУСТинка тук  Party
Ако не се лъжа Петя я видях вчера на училището на 9 месеца  newsm78 ...да си кажеее
Айде много целувки  bye

# 20
  • Мнения: 140
Здравейте момичета !
Сорка,че чак сега влизам  Embarassed
Виждам една АВГУСТинка тук  Party
Ако не се лъжа Петя я видях вчера на училището на 9 месеца  newsm78 ...да си кажеее
Айде много целувки  bye
Казвам си без бой  Laughing в петък пак съм там живот и здраве. А ти защо не се разкри Naughty?!

# 21
  • Мнения: 8
Е как,бях зад вас!
Аз само с Джули се заговорих..след тва изчезнахте  smile3555
За петък...абе до края на месеца ми казаха ,че няма места  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 140
Е как,бях зад вас!
Аз само с Джули се заговорих..след тва изчезнахте  smile3555
За петък...абе до края на месеца ми казаха ,че няма места  #Cussing out


Абе ти ела, пък все ще те вмъкнем, нали някои от мамите вече раждат, та се отварят места. Жалко, че съм те пропуснала, но имаме време да се запознаем  Hug

# 23
  • Мнения: 8
Идвам тогава!!!  Hug

# 24
  • Мнения: 189
Здравейте и от нас  Hug

Времето май наистина ще се разваля,но пък е такава жега, че има нужда... Вчера Лъчи цял следобяд в басейна...умря от кеф   grinning039

Днес ще си чакаме таткото, че сме изперкали само двамата с Лъчи  Mr. Green

Тонкабонка, мерси за инфото... такмо след четвъртък вс ще е ОК Simple Smile

А на мамите в очакване им желая леко бременеене...Сега ви е мн хубаво, като се родят светът се обръща на 180 градуса, но пък колкото и да е трудно да си мама, с нищо по-хубаво не може да замести човек миговете, прекарани с детето си... Hug

Хубав ден на всички newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонкабонка, мерси за инфото... такмо след четвъртък вс ще е ОК Simple Smile
Мечтай си, на негово място идва друг хитов турски сериал  hahaha

# 26
  • Мнения: 140
А на мамите в очакване им желая леко бременеене...Сега ви е мн хубаво, като се родят светът се обръща на 180 градуса, но пък колкото и да е трудно да си мама, с нищо по-хубаво не може да замести човек миговете, прекарани с детето си... Hug

Хубав ден на всички newsm51

svetlu6ka, благодаря за пожеланията, надявам се с ваша помощ майчинството да не ни е толкова трудно, а да споделяме и притеснения и радости  Grinning

Тонкабонка, мерси за инфото... такмо след четвъртък вс ще е ОК Simple Smile
Мечтай си, на негово място идва друг хитов турски сериал  hahaha

И мен ме запалиха да гледам "Перлата" да видим докога ще я следя  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
Напетя, "Перла"-та е едно на ръка, в същото време, по което дават "1001 нощи" започва нов сериал. И така турските сериали стават общо 4  Grinning С лопата да ги ринеш.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
1001 нощи го пропуснах, но гледам един в 3ч - Мелодията на сърцето Embarassed, отделно и Перлата от 2 вечери, а 1001 нощи доколкото разбрах ще го повтарят по Диема фемили скоро, та може и него да загледам, ако има кой да ме остави де... Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз я загледах "Перла".Не бях гледала сериал от години(освен "Забранена любов") ,но сега мисля да гледам и аз този "1001 нощи" ,че много го хвалят - само дано разбера ,кога точно ще започне и дано е по удобно за мен време,че не мисля да ощетявам детето откъм разходки.

Общи условия

Активация на акаунт