Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 442
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
Привет, може ли да ми дадете актуална информация за телефоните, защото звъня и никой не вдига 2 дни?

# 196
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте, искам да запиша час за установяване при доктор Папукчиев ,но не мога да се свържа с него. Има ли актуален мобилен номер, на домашните никой не вдига .

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 632
02 976 7544 е в кабинета му,но там шанс да се свържеш е минимален. Първо са до обяд,а сряда и четвъртък (ако не ме лъже паметта) са отстрани на сградата на жк.

Звъниш ли на регистратурата на дкц-то,само като чуят, че си за установяване и ще ти кажат,че няма час или да си търсиш доктора лично.
На мен уж ми бяха запазили час от регистратурата и отивам аз за преглед,но се оказа,че час нямам и си висях пред кабинета,да чакам да ме викнат. Накрая питах и добре,че доктора е разбран,взе ме и ме прегледа и така.
Или в кабинета му по телефон или лично там и чакаш да се освободи.

Здравейте, искам да запиша час за установяване при доктор Папукчиев ,но не мога да се свържа с него. Има ли актуален мобилен номер, на домашните никой не вдига .

# 198
  • София
  • Мнения: 715
Благодаря,  ще отида утре, поне да си запиша час .

# 199
  • Мнения: 125
Здравейте!
Не намерих по-ранна тема, затова бих искала да съживя тази Simple Smile
Бременна съм в 4 месец и си търся АГ специалист, който да ме следи по ЗК.
Изчетох много положителни мнение за д-р Папукчиев от 25 ДКЦ.
Към днешна дата може ли да споделите мнение - приема ли по ЗК за проследяване, доплаща ли се нещо, като си по ЗК (тъй като на доста места прочетох, че има доплащане), много ли се чака за преглед, дават ли се часове и ако се дават то спазват ли се?
Всяка актуална информация би била много полезна! Simple Smile

# 200
  • Мнения: 190
И аз се включвам с питане за д-р Папукчиев - дали приема по ЗК в Рамус?

# 201
  • Мнения: 65
Здравейте. Надявам се някой да ми отговори. Д-р Папукчиев дъбър ли е в лекуването на вагинални инфекции? Много добре се подредих и не могат да ме излекуват. Че и май вече съм с ТВБ. Много се отчаях.

Общи условия

Активация на акаунт