И аз ще се присъединя към вас...

  • 7 269
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Кажи как вървят нещата при теб?

# 46
  • Мнения: 2 258
Момичета,в последно време не ми остава кой знае какво време за писане от работа...Не се спирам...Вече съм добре и почти не ми е тъжно дори ,когато се налага да се видя с него/служебно/.За събиране и подобни не говорим и по-добре.Няколко пъти попита само как е детето и толкова.Онзи ден ме попита кога може да я види,аз му казах ,че през седмицата не може,защото съм заета и това беше...Общо взето никаква заинтересованост.Това е при мен...

# 47
  • Мнения: 2 249
Пожелавам ти скоро да срещнеш "Истинския"......
   
  202uu
прочетох историята ти и се Сетих за нещо толкова хубаво ,което една мама е написала в профила си-мисля ,че е много вярно
"Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро."
ЖЕЛАЯ ТИ ЩАСТИЕ!  bouquet

# 48
  • Мнения: 4 187
Момичета,в последно време не ми остава кой знае какво време за писане от работа...Не се спирам...Вече съм добре и почти не ми е тъжно дори ,когато се налага да се видя с него/служебно/.За събиране и подобни не говорим и по-добре.Няколко пъти попита само как е детето и толкова.Онзи ден ме попита кога може да я види,аз му казах ,че през седмицата не може,защото съм заета и това беше...Общо взето никаква заинтересованост.Това е при мен...



Чак сега прочетох темата ти Tired ! Развам се, че се справяш добре . Не мога да си представя, че човек живял с такова сладко дете като Деничка , още повече собствения й баща, няма да провявява  заинтересованост.
 Прегръщам ви Hug, дано сте спокойни и щастливи и нещата при вас се наредят!

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Sayonara горда съм, че съм жена, когато виждам как мои посестрими като теб се справят с трудностите!
Гори главата, мила, и съм сигурна, че за теб и малкото слънчице, ще дойдат още по-добри дни!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Sayonara®, мила, чак сега виждам темата ти! Не съм си включвала и кю-то скоро - изобщо не съм разбрала какво ти се е наложило да преживееш през последния месец!!!
Много съжалявам!!! Виждам, че си се взела в ръце и не усещаш липсата му, но как си психически - добре ли си?! Оф, много тъжно ми стана... Деничка как е? Пита ли за тати?   action032  action032  action032  action032 Прегръщам те, дано се почувстваш малко по-добре!

# 51
  • Мнения: 2 258
Страшно много ви благодаря за подкрепата.Преди малко се обади баба му да ми обяснява,че той щял да си намери жена,аз също,но на Деничка никой друг не могъл да и бъде татко.Побеснях...Не стига ,че той си тръгна,ами ми говорят все едно аз съм виновна....Аз и казах на жената,че Деничка и без баща може.То като си беше вкъщи ,все едно го нямаше...Татковци колкото искаш-под път и над път/шегувам се разбира се/...Добре,че съм силна психически,че иначе незнам....Много се ядосах...

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тепърва ще има тъпи изказвания от тоя род... Те нашите ако знаеш на какво се наслушах докато се оженя... Жалко за еродираността им и образованието им! Все едно смве в средновековието!
Бъди силна - не са прави! НЕ! То е до човек - понякога родните майка и баща не струват колкото някой дето не ти е родна кръв!
Бъди силна и ако си такава - детето ще расте спокойно и ако все пак и изпитва някаква нужда - тя ще  е минимална! Много е трудно обаче - особено когато тези от които очакваш подкрепа не само не ти я дават ми  и се тръшкат, овикват те или в най-добрия случай идват те да ревът на твоето рамо  ooooh! ooooh! ooooh!
Горе главата - изкл телефона  Party

# 53
  • София
  • Мнения: 2 858
@Sayonara сега прочитам темата ти

кураж! много късмет и
жива и здрава Деничка!

 Hug

# 54
  • Мнения: 3 394
Това пък бабе какво ти се обажда да ти бръщолеви глупости #Cussing out Сега точно на всякакви баби много ме е яд!

# 55
  • Мнения: 4 473
Много, много съжалявам за това, което ти се е случило Sad!Почти не влизам в този форум и чак сега разбирам за случилото ти се!
Преди всичко искам да ти кажа, че ти си прекрасен човек и имаш много хубаво дете!Бъди силна заради Деничка и заради самата теб!Възхищавам се на духа ти, дано винаги си така силна и борбена !
Прегръдки от нас Hug

# 56
  • Мнения: 4 212
Прегръщам те силно, и знам 4е ще се справиш. Имаш си прекрасната Дени4ка, горе главата. А на баб4ето и кажи, 4е такива работи е имало по миналият век, сега мъжете не са това, което бяха, има много които оби4ат силно една жена  с дете, и нея и детето. Така 4е дерзай  Peace  Heart Eyes

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Как сте с ДЕничка2
Как я карате?

# 58
  • Мнения: 507
Чак сега виждам тема ти. Много съжелявам мила Cry Предполагам че ти е много трудно. Бъди силна и вярвай в поговорката "ВСяко зло за добро" Пожелавам ти всичкото щастие на този свят. И предполагам няма нужда да ти казвам че съм с теб!  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 258
Момичета,не съм писала дълго време...Доста неща се промениха.Преди няколко дни се прибра вкъщи,за да опитаме отново.Надявам се нещата да са такива каквито са в момента,а те са почти перфектни.Дано да имам късмет...все пак надеждата крепи човека...

Общи условия

Активация на акаунт