Строй се, преброй се в 135-та НЕМСКА тема

  • 13 514
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 052
За близките думи играем в София в пренаселената градинка в парка на свободара с едно въже и дребното дърпа и вика с все сила ЦИИ ЦИИ ЦИИ ЦИИ  Joy

# 61
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дево4ки здравейте.  Grinning
Минавам, ей така по съседски с едно питане. Има ли лоу кост компании ,които да летят от София до МЮнхен? Благодарско предварително   bouquet

# 62
  • Мнения: 3 521
Дирокче, аз лоу кост май няма Thinking, но често има промоции от "стандартните" превозвачи и цените се ядват. За кое време приблизително те интересува?

# 63
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокче, аз лоу кост май няма Thinking, но често има промоции от "стандартните" превозвачи и цените се ядват. За кое време приблизително те интересува?

Ми август по някое време, отиване и връЩане в рамките на една седмица ( от това по-то4но здраве му кажи Twisted EvilLaughing

# 64
  • Мнения: 3 521
Виж в Lufthansa.de - 4-11 август за 165 евро има някакъв полет. Поразцъкай и следващите дати. Винаги излизат разни места в последния момент Peace.

# 65
  • Мнения: 7 605
Миленке  Heart Eyes, Луфтханза често имат промоция 99еврака по този маршрут  Wink

Сърфи,  Sad  ти си имала късмета на Милена, без цикъл при нея, но първо АБ, 4 дена беше здрава след АБто, и после дрис  ooooh! Ах, и има една рана на коляното, която се е инфектирала и сега я промиовам с Н2О2  Rolling Eyes

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бамбинки,страШни сте. Голямо благодарско .  Heart Eyes Hug

# 67
  • Мнения: 1 049
мюнхенчанки, скивате ли бе, лятото пак доди. тази година ще продължи 2 дни

Maтe, недей така бе... тькмо облякохме летните рокли днес и утре пак ли с якетата уффф  Twisted Evil

Сьрфи, добре завьрнала се... чакаме снимки.   Wink Ние само ведньж сме били в Гьрция, на Карпатос и имам подобни спомени... за паяци, магарета и други "красоти"  пред уж скьпия хотел..  hahaha


Тичам да прибирам малката от градина..

# 68
  • Мнения: 508
Абе никой ли не zнае как се каzва на тоя мъж дето мирише и се въzбужда от дамско, та май даже мръсно бельо newsm78

По повод иzдънките с подобни думи имам доста Embarassed, но ще раzкаzвам една по една.
Работя като сервитьорка и обслужвам Рожден ден, в zатворен кръг, zала. Сервирам сладолед "Бешвипсте Хелене", но до сега не съм го чувала, не съм прочела менюто, щото няма време, влиzам в zалата, нося и сладоледа и вииикам "Гешвитцте Хелене". Гостите се напикаха да се смеят Mr. Green

# 69
  • Мнения: 166


По повод иzдънките с подобни думи имам доста Embarassed, но ще раzкаzвам една по една.
Работя като сервитьорка и обслужвам Рожден ден, в zатворен кръг, zала. Сервирам сладолед "Бешвипсте Хелене", но до сега не съм го чувала, не съм прочела менюто, щото няма време, влиzам в zалата, нося и сладоледа и вииикам "Гешвитцте Хелене". Гостите се напикаха да се смеят Mr. Green


 Joy hahaha Много готино

Утре ще пуснат Луфханза още 1 млн. билети по 99 евро, така че по-добре да се изчака с покупката с 1 ден

# 70
  • Мнения: 3 521
Абе никой ли не zнае как се каzва на тоя мъж дето мирише и се въzбужда от дамско, та май даже мръсно бельо newsm78

Мизофилия се казва възбудата от мръсно бельо, ако си спомням вярно. Да си нямаш някой съсед да ти заглежда гащите?

Перла, ти си цял бисер, бе! Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Немция
  • Мнения: 6 877
 hahaha
Абе никой ли не zнае как се каzва на тоя мъж дето мирише и се въzбужда от дамско, та май даже мръсно бельо newsm78
А жена не може ли да страда от това- и задължително ли е да души чуждо бельо?... Laughing Не знам как се казва това психическо изкривяване, но определено звучи много "апетитно". ooooh! Sunglasses

С "изпотената Хелена" не си била много далеч от истината- при наличие на топящ се сладолед. Laughing

За близките думи играем в София в пренаселената градинка в парка на свободара с едно въже и дребното дърпа и вика с все сила ЦИИ ЦИИ ЦИИ ЦИИ  Joy
Вашите бисери край нямат. Joy

Сърф, нямаш ли снимки от гащите на англичаните? Mr. Green

# 72
  • Немция
  • Мнения: 6 877
Сърфата има право за мизофилията. Ето и инфо със снимка  Mr. Green :
http://de.wikipedia.org/wiki/Geruchsfetischismus

Както прочетох си има две наименования- второто е олфактофилия- каква е разликата с мизофилията не знам; Перла да каже , след като проучи въпроса. Wink

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:33 от .bibitka.

# 73
  • Мнения: 3 521
Сърф, нямаш ли снимки от гащите на англичаните? Mr. Green

Ти сега ме попитай и дали не съм съм мизофилка Crossing Arms.
 Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 521
.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:44 от surfline

Общи условия

Активация на акаунт