НОРВЕГИЯ - нека да е лято, тема №36

  • 20 401
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 786
Аз за разлика от теб си пиша от акаунта.
О, забравих - ти си с бан и не можеш  Laughing

Милва, не обръщай внимание на такива особи, съвсем правилно си го написала  Peace

# 286
  • Мнения: 5
 wavey wavey wavey
Ей ма на и мен Mr. Green
Отдавна не сам се мяркала Mr. Green
4естито кащи4ка на Винцето,много да сте щастливи в нея и само либоффф да цари в нея Hug
Боб4е още веднаж мерси много за услугата  Hug Hug-4акам ви на гости Mr. Green
Мишел,сега разбирам за какво ми говореше преди-абе не им обращаите внимание на такива смотани,комплексирани лелки!  tooth Оставете ги да си тапеят-офффф
Мале  Сега и близнаци ве4е тука гледам -4естито Шишо успех,да не забравиаш да ни даржиш в те4ение как варвят нещата  newsm47
Поздрави на вси4ки
Ох Кога ли ще грейне слан4ице smile3506

# 287
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,
и аз отдавна не сам писала и преглеждала темата.
Честото на всички които са празнували рождени дни newsm38 и честито на Винцето за новата къща   bouquet .
Честото и на тези които са празнували имен ден вчера. Сливке специално към теб е поздрава. newsm51 и да се отчетеш тук как си изкарала празника.

Аз вече съм в 9ти месец и усилено се подготвяме за най-хубавото събитие.
 Да си призная, чувствам се много добре на новото място и в новия ни апартамент.  Имам си и нова лекарка и акушерка Simple Smile
Момичета, много се радвам, че има майки на малки бебчета в темичката с които да обменям опит.

Поздрави   bouquet




# 288
  • Мнения: 977
Indie75, поразчисти си пощата!

# 289
  • Мнения: 200
Smile,благодаря мила за поздрава Hug! Пиршеството мина в семейна обстановка ,нали сме леко поодъртяли вече.
Моята ваканция е вече към края си, в събота летим .Край на слънцето и начало на вечната зима! Cry

# 290
  • Мнения: 5
 wavey
По вапроса,който ще поставя се надявам да полу4а 4естен отговор smile3506
 newsm28 newsm79 newsm75 1ironing wash hang 1dishes
Ако,кажа ,4е искам да си имам една домашна помощница,която,поне веднаж седми4но да идва да из4иства бихте ли ме нарекли марзелива?

# 291
  • Мнения: 249
 newsm17 И аз искам един такъв любимец. Има хора, които искат да работят 80%, за да насмогват с къщната работа, аз съм съгласна съм да работя 110% и да плащам на помощница 10%, за да не се занимавам с тия неща. Въобще не става въпрос за мързел, а за приоритети. По малко време прекарано в гладене и бърсане на под, повече време за игра със семейството. Да не говорим пък за стрес. Аз гласувам с 1 ръка за домашна помощница и с 2 за домашен помощник. newsm80

# 292
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Мили момичета, моля заповядайте в новата ни златно-есенна тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт