Супер обидна песен

  • 3 269
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Според мен, тези пръдльовци с богат любовен и сексуален живот като на монах-отшелник,просто си мечтаят някой да им обърне внимание.С какво друго да ги забележиш?
А може и да си мечтаят за такива приятелки.../който прави или харесва нещо тайно от другите-винаги яростно го оплюва на всеослушание/

Нещастници-даже са за съжаление!

# 16
Според мен няма за какво да ги коментираме. Така само им правим реклама...

# 17
  • Мнения: 1 424
Кг се свалят , но за простотията лек няма   Sick
Хич да не ви пука от такива" изпълнители" и техните "песни" ,слушат ги само роднините им  #2gunfire 

# 18
  • Мнения: 37
Според мен няма за какво да ги коментираме. Така само им правим реклама...

Много си права, ако не беше тази тема хич нямаше и да съм ги слушала...  Wink

# 19
  • Мнения: 737
Ами аз не виждам какво толкова се възмущавате от тази песен.Много малък е процентът от хората,които са дебели поради болест.Да не говорим,че всъщност наднорменото тегло в повечето случаи води до болести,а не обратното.Момчетата си казват истината,макар и по-прекалено директен начин.

# 20
  • Мнения: 195
Хорааааа какво се дразните на тая песен бе  Joy Joy Joy На мен пък ми стана толкова смешно!
Некви смешници, дето ги слушат 5 човека на кръст и то роднини, както каза Поци...аз пък не се засягам от такива, изобщо! Едно време доста ме тормозиха в училище и такъв текст сигурно щеше да ме докара и мен до рев, половината неща от песента са ми ги казвали и ми е било супер гадно наистина...  #Cussing out Ама сега?!?!? Изобщо немога да се вържа на такива приказки! Типични рапърски простотии, чудят се каква глупост да кажат, че да са по-интересни...уж...недоразвити мозъци, ама ще се оправят...има-няма 30 години и ще станат нормални и те  Joy Дотогава - търпение, не са виновни горките, че са толко прости...  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами аз не виждам какво толкова се възмущавате от тази песен.Много малък е процентът от хората,които са дебели поради болест.Да не говорим,че всъщност наднорменото тегло в повечето случаи води до болести,а не обратното.Момчетата си казват истината,макар и по-прекалено директен начин.

Прекалено грубо  и подигравателно казано от тяхна страна.Хората трябва да бъдем толерантни,каквато и да е истината.

# 22
  • Мнения: 241
абе и аз искам да сваля и имам какво да сваля ама умрях от смях на тази песен
"да ти викам ли такси или снегорин"
според мен си е до човека дали ще се обиди, ако не си го слагаш на сърцето ще видиш че е забавно
пък те момчетата може да имат огромен проблем с егото си примерно, че са престорени и си слагат маски и няма как наистина да се забавляват и какво ли не... така че да им простим простотиите и да се посмеем на хиперболите

а и имам супер кльощава познат ана която гаджето и вика периодично 'дебела свиня', а тя е около 50 кила... абе какво да ви разпавям, разни хора

# 23
  • Мнения: 37
Песента е написана за майките им! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 811
ohohoho момичета, изобщо не съм слаба, но песента е супер смешна. тия красавци ахахах бая приличат на малцинствата, верно са си рапъри. Как можете да се връзвате,  че и да плачете.

# 25
  • Мнения: 62
Хора, песента я изпълнява 100 кила, който не случайно има такъв прякор! Grinning Преди си беше свинчо и той, сега като е смъкнал, нещо му се е качило егото. Песента е проста и става само да се смеем с нея, не я приемайте лично, не си заслужава!  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 492
Оставаме на страни факта , че принципно е лоша идея да се присмиваш на недостатъците на околните .
От друга обаче имат доста попадения - първо някой от нас на моменти наистина не знаят какви ги вършат , като видят храна и в тези си моменти , ако можеха да се видят от страни каква гледка са , биха се потресли .

Та така - повечко воля , по малко връзване на глупости и приемайте нещата от смешната им страна .
Лично аз доста се посмях на части от текста .

А на господата в този "евтин " клип - дамм , сега ви е смешничко , но ще се забавлявам след години да срещна някой от вас с "женичката му " прясно родила второто ви отроче .  Joy

# 27
  • Мнения: 427
                    За мен тези са едни комплексирани мухльовци,търсещи как да привлекат внимание.Дебел ,слаб-какво значение има?Не вярвам жените в рода им да са с манекенски мерки.Но на" простия" не можеш да му дадеш,можеш само да му вземеш.Стига да има какво  Mr. Green Ще дойде и тяхното време  Joy,................когато "часовника" им закове на 6,30..........,дали ще се изкефят на подобна песен. Thinking

# 28
  • Мнения: 636
Песента е много тъпа, а циганетата пък - тъпи тъпи, та чак вдлъбнати. Не ме дразни текста, а непрофесионализмът с който е направена. Не можах да изгледам клипа до края.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт