Май дойде и отмина, а ДЕКЕМВРИЙЧЕТО щурее за двамина!

  • 14 948
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 212
Да , Пешеходката е права  Grinning - левчета за игра и стотинки / по 1, 10, 20 / за тези клатещите играчки
по парковете / когато устройството "мама" казва че не работи /  Mr. Green
Все още ми минава номера.

Айде разписах се за няколко теми назад  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 721
Айде разписах се за няколко теми назад  Wink

Аа, без такива, само за половин тема назад си се разписала Hug

# 62
  • Мнения: 31
Виж ти аз не съм се замисляла,че и моята може да налапа стотинките дето и ги давам да си играе. То пък можеш ли за всичко да се замисляш?
На едни приятели синът им глътнал така една сачма. Отишли в спешното и от там дори не му направили снимка. Казали, че няма страшно и,че ще го изкара без проблем. Така и станало.

За шоколадите аз също съм против. Когато Теди е при майка ми постоянно идват разни комшии да и се радват и всеки в ръката върви с шоколад. Един ден им се скарах много сериозно (на комшиите, не на майка ми и баща ми), че ако искат да носят на детето нещо да идват с ябълки и някакви плодове. Дори така ще им идва по-изгодно предвид малките пенсии.

Имам въпрос към мамите, чиито деца ходят на ясла. Ще има ли във вашата градина тържество за завършването на годината? Ако има да споделите моля какво точно ще представлява. Моля ви! Grinning newsm44

# 63
  • Варна
  • Мнения: 893
аз съм изумена за тея стотинки! това е първото нещо което налапа ей така!
до сега никога не е лапала друго освен храна! тъкмо си мислех че ми се размина тоя "бебешки" навик поне  ooooh! сега очаквам и в носа да си тикне нещо...понеже не го е правила до сега Rolling Eyes

аз да се оплача от ремонта....в детската боята не ще да хваща #2gunfire заради тъпото Savo дето пръсках против мухъл, сега стените са мазни и не поемат...налага се да минаваме по 3-4 пъти за да стане солиден цвят ooooh!
но поне му се вижда края - чакаме да видим сега последния цвят ще има ли нужда от потретване Laughing и довечера започваме да чистим и нареждаме Party

# 64
  • Мнения: 3 323
Вержи, пак навреме приключихте - дано вече е хванало!
Само да ти спомена, големия беше на 4-5 години (това вече го писах ви бисерите на нашите деца, де ), но е по темата - та... заврял си костилка от череша в носа (в детската имало компот за десерт), да ама я натикал навътре и аз не мога да я извадя и се налага да търчим в Пирогов. Та, отиваме натам и аз редя : Как можа да си натикаш костилка в носа, бе!? (демек - ти акъл имаш ли), а той ме поглежда невинно и отговаря - Ми, така - бут ...и готово! ooooh!

Магеста, ще се изключваме май... Laughing Я, да разправиш бързо - житие, битие Жижово!

Понтес, ти също! Не Жижовото, де!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
ами... хвана не хвана - писна ми от найлони,четки,валяци и баки и закрих строителната площадка! издадохме обекта  Laughing натиках всичко с чували, сега остава някой да ги изхвърли Rolling Eyes
изчистих стаята, утре ще връщаме мебелите обратно и започвам да пера  Crazy

ох туй децата не са като хората  Joy моята нали е заточена на бабин дом покрай ремонта от близо две седмици и съм гузна - днес и купих нови слънчеви очила, че изгубихме нейните, и едно сервизче за кафе - порцеланово , с кошничка за пикник  Blush сигурно баба й се е побъркала да пие кафе днес  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 3 323
Ей, откъде тия хубавини бе!? Искам и аз сервизче! За Магаривната де...Мразя ги тия играчки за левче, искам нещо хубаво!

Ох, не съм се похвалила - изперкулясах на стари години (според мъж ми де) и си поръчах това - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88066&pid=12950445 вече пристигна, сега му мисля бижуто....

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 01:11 от Дива ирландска пешеходка (LSD)

# 67
  • Варна
  • Мнения: 893
а, къде, от Хиполенд - за 12лв Wink

# 68
  • Мнения: 125
ММММ, да, одобрявам, тук са много модерни дългите рокли и едни безумия като гащиризон с шалвари. Мъжо настоява да си купя, но ако се разходя до Максуда никой няма да ме забележи. Да ви разправям за датските абитуриенти - с дънки и шори, тениски и роклички, с по 1 цвете в станиол за тях, не за любимия господин (90 пр. от учителите тук са мъже и към учителя, директора и пр. персонал се обръщат на малко име), но за сметка на което с фуражки. Натоварени са във възможно най-старите модели камиони с тромби, свирки и крясъци минават по улиците и после празнуват на някоя поляна или в пицария сред море от датски знамена. Какво ще кажете, а?!

# 69
  • Мнения: 125
Kato 6e se fukame...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=393653. Ot tumbaka mi tova ostana  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 331
Здравейте!
Ивчок, иска ми парола и не мога да ти видя хвалбата.
На останалите ЧЕСТИТО-за празници, за придобивки, за всички радости!!!
Ние бяхме на море-на Смокини.Чудесно беше.Сонка и брат и се побъркаха от кеф.Игра и свобода!Снимки не съм качвала още.Утре отиваме и на Балкан за два-три дни и така-трупаме здраве за зимата, че ни беше дефицит и дано сега се закрепим!

ПП:Били... съм.Все още търся форумския си лик. Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 212
Iv4ok, дай парола деее !  Simple Smile Нищо се не види.
И ... м-да бих станала една абитуриентка в датско , звучи ми добре камиони с тромби.  Hug
Пешеходке хубава придобивка  Peace , ще се оглеждам в махалата за тебе , вече твърдо ще те разпозная  Hug
И мен ме е треснала шопинг манията , само трупам парцалки.
Парцалки, защото са наистина такива . Във възторг съм единствено от едни дънки - кюнци, с които върналата се стара мода ме изкуши да се снабдя.
АлексШу бих я помолила да сподели повече за морето, знам че прави хубави морета тя  Grinning

Гого расте и хитрее, което е нормално. Ето сега вика от кухнята като командир от запаса:
"Мамо, ела!!!"
И всичко това , защото му четох лекция, как не бива да мрънка и да се лигави като ме вика и иска да се отзова ...  Crossing Arms

За среща пак нищо не казвате ?  newsm78

Били, кажи за Смокините  .. / може и на лични, къде спахте ?/  Hug

# 72
  • Мнения: 125
parolata estestveno e niki

# 73
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
iv4ok  Shocked поздравления

За среща пак нищо не казвате ?  newsm78

Ъхъ ... така става - слаба организация  Mr. Green 
Ще видите като си дойда някой ден как ще ви заюркам за среща ама сега ще си трая и ще ви гледам колко време ще се организирате  hahaha ... да бяхте направили една среща на децата за 1-ви юни. Сега като хукнете по моретата ще се видите за 15 септември.

# 74
  • Мнения: 4 967
Аз няколко пъти призовавах за среща, но без да срещна одобрение. Сега бия отбой заради шарката - баткото вече е ок, последен ден карантина. Ама сега е ред на Венета. Очаквам някъде след 2-3 юли. Confused
Забравих да ви се похваля - вчера забелязах, че е пробил и последният кътник на Венета! Само едно връхче, но все пак му се видя края! Peace

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 12:40 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт