КИПЪР - ваканционна дестинация с най-готината БГ-делегация (ние :)) - 25

  • 19 185
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 001
Мастерче, аз викам.......пекракнах, но важното,
че се появихте! Mr. Green
Къде се изгуби толкоз време! Нещо да не би
да криеш от нас, а!? Thinking Naughty Цялата съм в слух! Heart Eyes

Ааааа,не...Няма таквоз нЯщу..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Всичко е ОК. при мене....Много бачкам и май няма да имам отпуска това лято....Както дойде..к'во да се прави...

# 286
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
чакайте бе хора къде сте тръгнали да гласувате забравих да си пусна заглавията вчера айде БЛонди не се прави на луда включвай ме и мен ей на предложенията.....
1. Кипърски жеги с Бг мами забременели и за диетки полудели...... Joy Joy
2. Кипър....Жега....Море...и Бебешки попълнения на мамите сладки допълнения..... Hug
Арабско кафе...добре дошла и от мен  bouquet Пепи хубаво ти е казала аз ще го завторя и ще ти го повтарям ако искаш да си щастлива с мъжо и въобще ПО ДАЛЕчЕ ОТ БЪЛГАРИ пояснявам които работят тук......с другите като нас може и кафенце и кино и квото искаш Hug Hug...не се отчайвай прискокни до периптерото до някой магазин така де опознай района за да го обикнеш....  bouquet
Пепиткеееееееееееее точно пък ти за какви диети ми говориш такава клйощавелка си ще се счупиш на някой ъгъл ..... Joy Joy....това в кръга на шегата обаче внимавайте килограмите отговарят на височината нали знаете bowuu
Анчеее Hug разбира се че веднага ще те ориентирам за лагерите обаче тази годинка малко си закъсняла догодина де ..... Peace
Та за лагери трябва да се запишеш края на май защото са юни и юли .....за два месеца имаш няколко възможности лагер...спортен център или лагер към училище .....та първия вид са КАТЕрИНА.....И .....ТОТАл..спортната зала......а Втория вариант е например АмЕрИКАНСКАТА АКАДЕмИЯ .......та и в трите случай забавленията са едни и същи разликата е в цената  Money..т.е. караш си децата сутрин като за училище и си ги взимаш към два след обед те ги забавляват през това време има футбол плуване бойни изкуства танци и т.н. каквото избереш отначало при записването ....цените варит за месец .....гледай сега не раждай още като чуеш цената става въпрос за месец повтарям от 150 евро до 220 храната допълнително ......е га ти аз като чух и ми се отлепиха ушите да му се невиди за месец за две деца смятай ..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 287
  • Мнения: 903
Еееее, Катенцейййй Naughty моля-моля, хич даже не е да се правя на луда Crossing Arms....... ама ти до сега що дрема, а? Mr. Green
Не е никакъв проблема - ще те включа..., просто има вече 7 души гласували, което сещаш се - намалява шансовете на твоите предложения, т.е. няма да имат равен старт с първоначалните Peace.... Но щом така поставяш нещата - че се правя на  #Silly fiuuuuuu хампи hahaha hahaha.... ето ги на - в анкетата са вече и твоите заглавия  Hands Thumbsup
И за да е всичко справедливо, зададох опция който иска от гласувалите вече, да си промени гласа yes

# 288
  • Мнения: 0
Бууууууууууууууум newsm62,кой падна smile3506
Идъъъъъъъъ,де без мен Joy,ама таз жега не на уствъ да пи починем sweating
Малииииии,лоша работа #Crazy
Хайде,свършихте ли със закуската на Блонди Peace  love001
Давай народе на разхладителните,че то да сервирам ядене, newsm78дали някой ще му обърне внимание в жегата

Да няма недоволни и гладни  love001  love001  love001  love001
Блонди,аз все по нощите върша хубавите неща newsm62....и тогава съм най-изпълнителна rotfImao newsm10.....а това,, ЗА ПОСЛЕДНО" знайш как ме човъркна преди да дочета #Shocked newsm09.....бях пред smile3544,но всичко се оправи
lovekiss
Мастър Hug,позапри малко,тръшни малко инфо за диетата Peaceот кога?колко?как? а сега какво е дириджето Joy
Катееее,мерсаж за комплимента Joyама нещо кг и височината не отговарят newsm78 и тук там има разни нещица деттттт мааааалко се друсат Joy...та ако изчезнат те друг е въпроса smile3502....Тези лагери,да не са за президенски дЯца newsm78,поне да бяха вкючили и яденето #Crazyи да беше до 4-5 часа newsm78....тук ептен го удариха по европейски smile3515 smile3521...питам се дали има мераклии newsm78освен крайно нуждаещите се newsm78
Муци и ти по нощите се моташ Joy,май станахме две newsm10
Мацки бегам да туря нещо да наготвя,че чедата ще искат и на плаж да ходим Peace
АААААА днес не може да се оплачим ,че не подухва Peace,но жегата си е жега Mr. Green

# 289
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
БЛондииииии аууууууу мерси малееееее толкова си бърза  Hug Hug аз си мислех че ще остана като глас в пустиня обаче не губя надежда де ще изчакаш малко нали  Laughing Laughing
Пепи да наистина тия училища не ги ли е срам трябва да открием едно БГ лятно училище ....Мастер - готвач .....Гери-учителка...Муци- диетна подготовка ..Кати-приказки и забавления....Блонди-вицове за големи деца .....Бременните до тогава ще са родили и те в кюпа Joy Joy....Баба Жабка-домакинка......Шанкулова-по футболната подготовка....Буболинка-грим и клоунски забави ....и всички други ще ги наредим кой какво може bowuu

# 290
  • Мнения: 21
Арабско кафе, добре дошла! Като гледам, водиш ме с 2 месеца по престой, ама и на мен ми липсва вече женска приказка и кафенце.   Grinning Значи с Yanicko ставаме 3 никозианки - чудесно число за фрапе и сладка приказка. Пиши, ако искаш на лични да се видим.
Aann, мерси за  welcome Тъкмо почнах 7-ми месец, виждам, че ти си напред с материала, стискам ти палци  Praynig
Е, Пепита, ти направо ме успокои с тия глезени  Grinning Значи да не се надявам скоро хавата да се промени. Ами доки каза да забравя за солта и като че ли има подобрение, пък и ходя да плувам, поне малко да се разхлаждам и да спадат. Търпи се, но почнаха да отичат още като пристигнах преди месец, сега съм в края на 6-ти, добре, че другите ми показатели са ОК, та остава само красотата  Laughing
Дани, весело изкарване в БГ.
Блонди, гласувах за твоето предложение за нова тема, много ме кефи.
  bouquet за всички вас, мацки и до скоро!

# 291
  • София
  • Мнения: 1 456
Тук съм!

Днес категорично почнах да диетствам.
Сутринтта се накиприх с една поличка. Ами
като направих две крачки извън колата и ми се вдигна до ушите и
набързо си напазарувах друга.
Ааааааа, шъ си се карам сама на мене си! hahaha

Кати, ти що реши по спортната част да ме турнеш мен???? Crazy
То вярно, че спортист човек съм била, ама чак пък!

И аз гласувах за заглавийце!

И да вземем да се почерпим. Днес нашто брат с Кати има рожден ден!
Да ние жив и здрав и все така усмихнат, все хубави неща да му се
случват, та покрай него и на нас!
Заповядайте!

# 292
  • Мнения: 5 001
Муце,Кати да ви е жив и здрав братото  Hug Hug Hug Hug HugМного здраве и успехи!!!  newsm59


Пепиткеей к'во за диетката? Свалих 30 килца от мене си....Сега съм добре.Поддържам си килограмите.Нямам проблеми.Добре се чувствам!

# 293
  • Мнения: 0
Kaтееееееееееее,аз шефер hahaha....тъй и тъй мъжото вика,че не се спирам travel
ПОНЕ ДА Е ОСНОВАТЕЛНО newsm62
Елебела,може и от жегата и климата тук да си се поддула Peace,не е болка за умиралка Joy
ще се оправиш,но не скоро/дано греша,не ти препоръчвам/ееееееееее изказох се като някоя врачка newsm62
Аз 9 мес.не преближих водата #Crazyда не хвана нещо,че все ме беше страх #Crazy с тези инфекции тук Whistling
и си седях на сухо и бях доволна Peace,ти къде се цопкаш/внимавай/ Peaceвсеки казва различно,че водата е мн.полезна newsm78...други,че не е newsm78,вече не знаеш кой да слушаш Heart Eyes,но ти си знаеш Peace
Муци,Кате да ви е живо и здраво братлето
Мастърче newsm10само така
Муци,добрече е нямало мъжки вятър  hahahaс таз поличка hahaha

# 294
  • Мнения: 903
Кате, ти сЮмнявЪш ли сЪ Ф моЙта кУректност Joy Joy Joy... Ок, чакам докато прехвърлим 20-та страница Peace

Муцинко, жив и здрав да ви е братото... не се сещам женен ли е, ерген ли е.........................., но ако е второто,
легло застлано с розови цветове... ..., барабар с мадамата в него му го пожелавам!  newsm53 smile3521

П.П. А в кой град беше Мирката на острова? newsm78... да оправя местожителството й на заглавната страница в новата тема...

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 19:33 от Miss Blondy~Redhat

# 295
  • Мнения: 0
 Привет, кокони! Стига спахте вече!!! Ставайте и айде на кафе с кроасанче!
  И за да не кажете, че нещо не и достига на френската ми закуска, съм ви подсигурила и подобаваща гледка
  Айде лек последен работен ден ви желая!
П.С. Блонди, Мирката е в Лимасол, доколкото се сещам.

# 296
  • Мнения: 903
Дани, мерси за тази толкова френска закуска.., както и за инфото за Мирка...

Милички
, сега бързам и нямам възможност, но моля не бързайте да пишете тук за да не ни ударят катанеца closed.., а само който иска, пък още не е гласувал да гласува...... Моля имайте мъничко още търпение -
ще пусна новата тема в ранния следобед smile3521

# 297
  • Мнения: 116
 Привет, мацки!

 Много жега тук в БГ, а при вас сещам се за какво иде реч  sweating.
Кати, благодаря ти за подробното обяснение за условията в детските градини. Извинявам се, че се е наложило да предъвчеш наново темата. Наскоро се включих и да си призная  Embarassed не съм ви чела назад. Благодаря и на останалите момичета   bouquet
 Честит рожден ден на братчето на Кати и Муци. Да ви е жив и здрав и много късмет в живота му желая.  newsm59  Gift
 Аз отдавна не съм писала, гледам да ви попрочитам, ама в тая жега повече ме домързява да ви кажа и сега се връщам малко назад да ви изчета.
 Лек и прохладен ден ви желая  lovekiss

# 298
  • Мнения: 903
Е, смятам че е време вече... При тоя резултат от гласуването до момента, едва ли може да настъпи обрат, така че...

Моля, заповядайте в новата ни тема!

Добавила съм пресните попълнения - Арабско кафе и Еллебела, но ако някой е пропуснат да свирка...., както и за друго ако се сетите...

Общи условия

Активация на акаунт