Помагайтееее!Ръцете ми

  • 2 705
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
избелващ лак имам,ефекта му бледнее пред оцветяването .А за ноктите сте прави,толкова изтъняха,имам чуство че стана свръх чуствителни (точно както става със зъбите).Засега тегля яко филми и само вкъщи!

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 918
Не си тормози повече ноктите, мила  Wink ..лакирай ги с нещо тъмно,а новият и чист нокът ще порасне отдолу,и следващия път- ръкавици  Grinning

# 17
  • Мнения: 17
Ммммм да.С черен лак съм. ooooh!.Но докога ли ще я карам така?Някой може ли да ми каже приблизителния период  на израстване на целия нокът?

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моята фризьорка има някакви мокри почистващи кърпички за боя. Почистват перфектно покапала боя по лицето на клиентката. Почиства и собствените си ръце ако се е изцапала. Но са професионални и надали могат да се намерят по магазините. Може би да попиташ по салоните и ако имат да си купиш 1-2. 

# 19
  • Мнения: 1 466
Offtopic, но не се сдържах - щом е толкова трайна по ръцете, колко ли ще е по косата? Може ли марката на боята?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 17
Боята е професионална.Името и е: "Liding".Успех!

# 21
  • Мнения: 4
ro mina, недей да продължаваш с препаратите, защото накрая хем на ръцете ще си навредиш, хем на ноктите!
поразпитай за маникюристка, която има избелваща паста, върши добра работа. ако не намериш поръчай си от някоя, която работи със Стар Нейлз! там я има пастата.
и както са ти казали по-напред: всеки ден с лимонче Peace има наистина избелжащ ефект!
не чакай да израстнат, това ще продължи с месеци! индивидуално е, но средно 5 месеца! 

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 967
С пепел от цигари се маха перфектно от кожа, но ноктите имали подобна структура с косъма и боята попивала в тях и с нищо не може да се махне.
Трябва просто да изчакаш.След време ще започне да избледнява.

# 23
  • Мнения: 4
С пепел от цигари се маха перфектно от кожа, но ноктите имали подобна структура с косъма и боята попивала в тях и с нищо не може да се махне.
Трябва просто да изчакаш.След време ще започне да избледнява.


 Naughty глупости

# 24
  • Мнения: 154
Пробвай да си направиш пилинг на ръцете,аз си правя захар и зехтин и много помага при такива случай. Peace

# 25
  • Мнения: 4
пилинга се прави на ръцете, не на ноктите Peace ако отидеш на маникюр, маникюристката няма да ти намаже ноктите със скраба от третиращия м-р Peace

# 26
  • Мнения: 897
И аз предлагам да престанеш с белосване, спиртосване, бензиносване /какви думи сътворих/ и тем подобни ... Слагай тъмен лак. Сещам се за ноктопластика.

# 27
  • Мнения: 13
И аз предлагам да престанеш с белосване, спиртосване, бензиносване /какви думи сътворих/ и тем подобни ... Слагай тъмен лак. Сещам се за ноктопластика.
Peace

Моите нокти бяха пожълтели от някои лакове,и си купих лак на Лореал ,който се води избелващ.На мен ми помогна,може и ти да пробваш,дано помогне и на теб!

A85 може ли да дадеш малко инфо за този лак ?

# 28
  • Мнения: 4
когато се оцветите от лак (не се лакирайте без да слагате основа!), просто отидете на маникюр, за да ви полират Peace а ако го правите в домашни условия внимавайте да не си изтъните нокътната плочка! съвсем внимателно и отгоре, ще забележите когато жълтото падне. няма смисъл да се набутвате с лакове за избелване след пожълтяване от лак Peace

Общи условия

Активация на акаунт