дайте съвет - свекърва и зълва идват на гости

  • 3 819
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
здравейте,

............ Чудя се и се мая какъв театър да играя 1 седмица , докато тя е на гости, Дайте съвети, моля.

Нещо не схващам темата ти, щом няма да те има при гостите Thinking
Ти да не би да ревнуваш newsm78

# 31
здравейте,

............ Чудя се и се мая какъв театър да играя 1 седмица , докато тя е на гости, Дайте съвети, моля.

Нещо не схващам темата ти, щом няма да те има при гостите Thinking
Ти да не би да ревнуваш newsm78

Значи така стоят нещата - те идват , една седмица сме всички заедно, после си тръгва сестра му, аз тръгвам в командировка, връщам се и сме заедно още 1 седмица само със свекито.

# 32
# 33
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ами това е добре, значи през тази една седмица обучаваш и набиваш канчето на невъзприемчивите какво може и какво-не. После, докато те няма, свеки ще гледа бебето, т.е-пак е добре, че никой няма да пушляви на бебо в лицето, а и няма да разсейва гледачката с разни празни(приказки) После имаш една седмица за revenge Mr. Green Twisted Evil
Сега сериозно-не се притеснявай, не е толкова мъничко бебчето, пък и татко му също ще е там, така че-ще се справите.  Hug

# 34
  • Мнения: 269

............. ще ходя в командировка за 1 седмица и тъй като таткото не може да се справи сам и не искаше да ходя дори в командировка се съгласих на този вариант, да е с майка си и да се гледат.

Това трябваше да го споменеш малко по-рано май, а!

Картината вече е съвсем друга!

# 35
  • Мнения: 269
свекърва ти : wash hang 1ironing newsm75  food002

зълвата: eat  smokeuu beer  tv

# 36
  • Мнения: 95

............. ще ходя в командировка за 1 седмица и тъй като таткото не може да се справи сам и не искаше да ходя дори в командировка се съгласих на този вариант, да е с майка си и да се гледат.

Това трябваше да го споменеш малко по-рано май, а!

Картината вече е съвсем друга!

Мдааа

# 37
  • Мнения: 240
Все ще ги изтърпиш, не е чак толкова много време. Mr. Green А и щом тати е там ще се оправят.

 1. Забраняваш пушенето.
  2. Бебешките дрехи се перат на ръка и се гладят, задължително, от обратната страна(да не се прецакат картинките). Така и така е топла ютията, да се изгладят и вашите дрехи, спалното бельо, к'вото има там.
  3. Сега е момента да се изперат пердетата и да се измият прозорците. Пердетата също се гладят, все пак бебе има в къщата, да е максимално дезинфекцирано всичко.
  4. Всеизвестно е,че родилките са изтощени и им се спи (от пролактина). Докато спи бебето , спиш и ти(или четеш книжка тихичко), а те могат да напазаруват. Може и да сготвят, но да са тихи,че да не ви събудят.
  5. Прояви разбиране, гледай да извеждаш детето за по-дълго навън, за да могат да да изчистят, измият и изгладят на спокойствие. Вземи си книжката! Може и лаптоп ако има и-нет в градинката ви. Като се приберете не се оплаквай много-много. Обясни, че си се измъчила на жегата, обезводнена си от кърменето и искаш да поспиш с бебето. То, милото, сигурно също се е измъчило, но ще изтърпи, да не се пречкате на леля и баба.
  6. Вечер милото като се прибере от работа, излезте само тримата. Това са часовете му с детето, никой няма право да се меси. И ти не би ходила, просто си нещо като термос с мляко, не че искаш да им пречиш на двамата.
  7. Прибирате се вечер, къпете бебето и си лягате,че нов тежък ден ви чака по градинките.

Лошото е,че като си тръгнат може и малко да ти е нагорно, но ще се оправиш!  Peace


Е чак и на мен ми се прииска да ми дойдат на помощ, въпреки че винаги съм предпочитал ада се оправям сама, но така описано мнооого ми хареса.
 

# 38
  • Мнения: 3 485
свекърва ти : wash hang 1ironing newsm75  food002

зълвата: eat  smokeuu beer  tv


И това ако е "на гости",здраве му кажи!

# 39
свекърва ти : wash hang 1ironing newsm75  food002

зълвата: eat  smokeuu beer  tv


И това ако е "на гости",здраве му кажи!

има голяма разлика между това, което ми се иска и това, което ще стане. Не мога да ги накарам да вършат нещо ако те не предложат или поискат.

# 40
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ами затова се разбери по-отрано с милото-като са дошли да помагат, ще помагат.Ако са гости, да изберат друг момент- и без това  сега ти е напрегнато покрай командировката Stop

# 41
  • София
  • Мнения: 7 994
Според мен, в така описаната ситуация нямаш други алтернативи, освен да преминеш към план Б - планът на Лелята...

# 42
  • Мнения: 2 138
Възползвай се от ситуацията!Може да ти хареса и след това сама да ги каниш.

Общи условия

Активация на акаунт