AVON само за представители - КАМПАНИЯ 9 -Тема 46

  • 38 709
  • 775
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 170
Здравейте момичета!
Не съм представител,но от години ползвам продукти на Avon и мога да кажа,че съм по запозната с тази козметика отколкото представителката,на която поръчвам.Тя никога няма мостри или пък информация за нов продукт,който ме интересува.Дори се опитва да ме разубеждава,когато проява желание да си поръчам нещо "на сляпо",да не би да се разочаровам и да ме загуби като клиент.И понеже всичко това ми омръзна,реших че самата аз мога да стана представител и да имам любимите си продукти даже с отстъпка.И така,влязох в сайта на Avon,попълних си прилежно данните и зачаках да ме потърси координатор.Да,ама не - отдавна минаха 48-те часа,в които някой трябваше да ми се обади, а това не се случи.Та,въпроса ми е:Какъв е начина да стана представител и изобщо заслужава ли си да го правя?

# 481
  • Мнения: 3 835
в първото мнение има списък и на координатори, и на представители - виж дали някой няма да ти помогне  Peace

# 482
  • Мнения: 13
Ами виж на първа страница , има координатори , другия вариянт е да кажеш кой град си и ако градът е голям кой квартал , все някоя кординаторка ще се намери за теб,както обичам да казвам Начин ще се намери стига желание за има!!!
С риск някой да не хареса аз съм от София кв.Овча Купел, и съм от представителите към клуб Аминели от зона 001 ,ако си от софия,и имаш желание да станеш представител кажи си квартала за да ти се намери координатор който да ти е удобен ,
Само да кажа че правя предложението защото доста хора тук се оплакват от координатори и зонални , а аз от личен опит мога да кажа че екипът ни е страхотен!!!

Относно дали си заслужава , ми ако поръчваш редовно за себе си и си на мнение че поне 50-60 лева ще събираш на месец стани ще си позваш поне 15-те % отсъпка,пък и ще ти носят поръчаното вкъщи!

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:49 от Daao

# 483
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
МЕрси Роска, знаех си че пропускам някоя тънкост!
Аз днес клепах на поразия..

Стики за слънцезащитния питам, но ти напиши после за муса, защото и н анего съм хвърлила око!!!

# 484
  • Мнения: 170
 Daao,за съжаление живея близо до Благоевград и не мога да се възползвам от твоята отзивчивост.А на първа страница,не видях данни за координатори от Благоевград. Но сега,като обявих в темата моето желание,може пък някой да ме потърси,знам ли newsm78

# 485
  • Мнения: 1
Здравейте, Emi lia аз съм кординатор в зона 033 гр-София и  ако желаеш да станеш представител ,пиши ми на лични.

# 486
  • София
  • Мнения: 3 581
Daao,за съжаление живея близо до Благоевград и не мога да се възползвам от твоята отзивчивост.А на първа страница,не видях данни за координатори от Благоевград. Но сега,като обявих в темата моето желание,може пък някой да ме потърси,знам ли newsm78
Ами от Благоевград не се сещам някой да пише тук. Ако не ти се обадят скоро, по-добре да звънеш в централен офис и да попиташ за координатори в твоя град
Не ти препоръчвам координатори от други населени места  Peace

# 487
  • Мнения: 13
Утре и без това ще се виждам с Ели , ще я помоля да се поинтересува за добър координатор от Благоевград! Ако намерим такъв ще му пусна координатите!

# 488
  • Мнения: 50
Цитат
Момичета, експресната поръчка за К9,К10 и К11 ще бъде макс.90лв.
newsm78 Имаш предвид минималната стойност, нали?


хм, така де Simple Smile
но е възможно след 2ра редовна дата да я направят и 30лв  Twisted Evil

# 489
  • Мнения: 198
Има добри продукти, но в летния сезон е по-трудно както винаги.

# 490
  • Мнения: 349
 [/quote]

хм, така де Simple Smile
но е възможно след 2ра редовна дата да я направят и 30лв  Twisted Evil[/quote]
[/quote]
Такъв късмет с 30лв newsm78,правено ли е някога .....????

# 491
  • Мнения: 78
Моля някой от варна да ми помогне.Искам маската за косас екстрат от водорасли Гратски морета и маскота за боядисана коса Advance Techniques от този порочко дито ще пристигне на 2-ри Много ви благодаря дано някой ми помогне.

# 492
  • Мнения: 349
Бърза питанка от мен-Трябваше ли да поръчвам и да пиша номер за подаръка несесер или автоматично ще ми го пратят???

# 493
  • София
  • Мнения: 3 581
Бърза питанка от мен-Трябваше ли да поръчвам и да пиша номер за подаръка несесер или автоматично ще ми го пратят???
автоматично Peace

# 494

Общи условия

Активация на акаунт