Робин!

  • 24 610
  • 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Аз съм съгласна с unchita за 15-те дена, че наистина е отпускарски сезона и повечето ще тръгнем нанякъде.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Другият вариант е да се изчаквате - който си ушие мотивчето пише в темата "готова съм" и така ако сте готови за 3 дни всички, пускате директно към следващия, няма смисъл да се чакат 15 дни,но трябва да си имате горен лимит на чакане, за да не се отпускате и да си казвате "има време"  Wink

# 17
  • Мнения: 2 343
И аз мисля, че трябва да определим срок (10-15 дни) и ако всички са готови преди това можем да си пусмем робините по-рано.
Аз вече си набелязах 2-3 теми, но избора ми зависи и от това колко човека ще се съберем.
Ако сте съгласни да си определим срок за набиране на участници например до края на седмицата. Като имаме точната бройка на желаещите да участват ще преценим дали ще играем всички заедно или ще се разделим на 2 групи.

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 144
Това със срокът е добре.
А инак най-лесно ще е да си ги пращаме както сме се записали по номера. Всеки си знае кой номер е, шие си неговото и праща на следващия номер. Така ще е по-лесно и с адресите, всеки ще трябва да научи само адреса на номера след него и по-трудно ще стане объркване.
Аз никаква идея нямам за темата на робина ми.

# 19
  • Мнения: 2 924
само да знаете ,че това е кръг- то от там произлиза и името на играта.
Не трябва да с е разменят хаотично гоблените. Има строг ред, за да не настане хаос:)
Ето нагледно

Ро почва и трябва да предаде на Р1, който само на Р2 и тъй нататък без да се нарушава този редослед.

# 20
  • София
  • Мнения: 316
Ей супер вече има и тема.Мн. се запалих,ще е страшно интересно.Според мен колкото са повече участниците би било по-интересно ,но ще се проточи наистина ,а и в тоя отпускарски сезон.Така че по 5 участника като за първи опит е добре.За срок от 1 седмица да решим кой какъв робин иска ,да се реши колко участника ще го правят /предлагам 2групи зависи от желаещите де/да си набави панама и да стартираме.Ще пробваме а ако има желаещи ще има и други Робиновци Laughing

# 21
  • Мнения: 207
Записвам се , за да следя темата. Още не съм  решила дали да се включа.

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 144
само да знаете ,че това е кръг- то от там произлиза и името на играта.
Не трябва да с е разменят хаотично гоблените. Има строг ред, за да не настане хаос:)
Ето нагледно

Ро почва и трябва да предаде на Р1, който само на Р2 и тъй нататък без да се нарушава този редослед.


е да ,де, точно туй казвам и аз  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 720
И аз мисля, че трябва да определим срок (10-15 дни) и ако всички са готови преди това можем да си пуснем робините по-рано.

newsm26
така мисля и аз ... да има време и да чакаш пратката , да избираш конци , а и време за шиене да остане... аз се притеснявам че не шия бързо  Confused ама ще гледам да да не изоставам де  Embarassed
 А ако пък всички участници са готови по-рано от уречения срок, предсрочно ще стане размяната - по уговорка между участниците  Heart Eyes

# 24
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Еййййй супер, събрахме се доста, ще стане интересно. Аз още не мога да реша за тема.

 Трябва ли темата ми да е различна от всички останали?
И с този дъмп има ли начин да видя нещата, които тегля преди изтеглянето, че иначе трябва да изтегля всички  Rolling Eyes Много са ми  Crazy

# 25
  • Мнения: 3
Момичета аз съм ЗА  Grinning
Ще трябва да прочета по подробно темата,но включвайте и мен.

# 26
  • Мнения: 720
А някакви ограничения има ли относно броя на цветовете , или дали е на РМ,  брой на миниатюрките ... и прочие  Blush?  ... избрах си няколко схеми , и се колебая... едната от тях е с доста цветове...

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 00:09 от Мимито & Светла

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Може да се разделите по градове или области за по-лесно като начало  Peace
Петя, според мен няма нужда да ти е различна темата - казваш си тема, която харесваш, все пак ще стои у вас после, пък и самата тема не означава, че два робина накрая ще бъдат еднакви, даже е твърде малко вероятно това  Flutter
Хубаво е да си уточните и шрифта, с който ще се надписват ушитите части, ако разбира се първоначалникът си е решил да има надписчета на самия гоблен. Въпреки че би било интересно и самите надписи да са с различен шрифт, но много зависи от темата  Wink
Ох, много се вълнувам  newsm68

# 28
  • Мнения: 1 464
А някакви ограничения има ли относно броя на цветовете , или дали е на РМ,  брой на миниатюрките ... и прочие  Blush?  ... избрах си няколко схеми , и се колебая... едната от тях е с доста цветове...

Общо взето си зависи от нас - каквото си решим Simple Smile Аз нямам проблем да шия и с много цветове, ако нямам някой цвят, ще си го купя. А броят на миниатюрките обикновено е на всеки участник по една (ако са много малки и не е проблем да се ушият в поставения срок може и по две на човек). Всичко е въпрос на уговорка.

Аз вече си избрах тема, но искам да проверя размера на бродерийките да не е много голям и тогава ще я кажа.

Между другото, нали няма да правим на въпрос как изглежда обратната страна на гобленчето?  Embarassed

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 647
То баш отзад си личи личният почерк  Laughing Едва ли някой ще се сърди на намотано дупе на шито от другарче, поне аз не бих  Peace
Има ли някакъв лесен начин за броене на бодовете  newsm78 някаква програмка или нещо...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт