Някакви други обръщения?

  • 7 590
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 212
аз му викам "змей",той ми вика "чумичке" Whistling Laughing

# 106
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
РОше. Има буйни коси и не ползва гребен Wink Аз съм Чочо, претърпяло незнайна метаморфоза от някогашно гълъбенце Laughing

# 107
  • Мнения: 9 448
Наричаме се много често Котьо Flutter

# 108
  • Мнения: 5 710
Много често срещана дума за обръщение към съпруга (приятеля /гаджето)е миУлотто или мъжО ,от писанията тук.Има ли и някое  друго обръщение към мъжката половинка,най-вече вашата си ?  Не е речено да са  лигави само  Peace За женската знам доста   Stop

никога не съм наричала мъжа си, мъжО, много е селско и грубо.
Мило също не го наричам.... наричам го по име май най-вече. Имаме си и някакви мили обръщания, но са си наши ..

# 109
  • Мнения: 2 241
Викам му Тути. А като съм му ядосана - Тапир  Laughing

# 110
  • Мнения: 15
Наричам си го по име.В последните години понякога вместо името му се обръщам с МЪЖ
какво ще кажеш .Сега когато го написах  стана ми смешно

# 111
  • Мнения: 94
В началото на връзката ни-Мацинка... Simple Smile 2 години от съжителството ни-Гошка... Grinning 3 години от съжителството ни-Георгиии Laughing hahaha

# 112
  • Благоевград
  • Мнения: 2 867
Аууууу, не мога да повярвам, че не съм видяла темата  doh
Ние с моя приятел първо бяхме на Мило...после на Шиши (аз) и Жижи (той) - Шиши от Хиси, Жижи - от Жираф (мъж ми е висок (1.90)...След това малко претърпяхме метаморфози и сега сме на Шуше, Шушко, когато се разлигавя Мушенцееееееее  Laughing Laughing Laughing
Когато съм ядосана - по име, Гадино проклета, фамилно, гадинка, но когато съм наистина много бясна съм стигала до тъпанар смотан  Embarassed Embarassed Embarassed А той си ми вика - Патка такава, или мРъла   #Cussing out

# 113
  • Мнения: X
Моят мъж е човекът с най-много имена. Мога във всеки един миг да му измислям нови и нови, най-мили и цветущи обръщения. Предполагам, че може и да се дразни, но някъде дълбоко в себе си сигурно е доволен, че предизвиква такива лигави чувства в мен.

# 114
  • Мнения: 2 070
наричам го по фамилия Mr. Greenзвучи ми възбуждащо

Общи условия

Активация на акаунт