Бихте ли станали донор?

  • 5 481
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 14 654
Мисли се, ПРЕДИ да се попадне в "дадена ситуация" (a не с йезуитското оправдание "да, ама не предполагах че може да ми се случи"), а не после....

Мислело се преди. Никой не мисли, че детето му ще бъде в положение на потенциален донор някой ден, просто повечето хора избягват такива мисли. Кой иска да мисли такива неща? Точно затова стихотворението, дето е постнато тук не мога и да го дочета докрай, не съм благодарна на тази, която го пльосна, неприятно ми стана, тъжно. Никой няма право да обвинява друг, че отказва да дари части от тялото си или от това на близък. Може да не ви струва достойно за възхищение, но е решение, което заслужава уважение.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 099
...Никой не мисли, че детето му ще бъде в положение на потенциален донор някой ден, просто повечето хора избягват такива мисли. Кой иска да мисли такива неща? ...

Точно си бях помислила, че очевидно съм единствената, която иска да стои далеч от подобни мисли...

Както и да ме наричате, аз не желая да викам в/с мислите си такива възможности!

# 137
  • Мнения: 4
Още съм в размисли Thinking,но по-скоро клоня към ДА!Препоръчвам ви този филм,невероятен е-http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=159771&hit=1

# 138
  • Мнения: 5 710
Аз  имам карта, която стои до здравната ми при документите ми в която съм подписала каквото трябва, да.

# 139
  • Мнения: 2 587
Категорично да и то не само заради това че ще направя добро на някого.Имам си и някой други параноични причини. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт