колан за прохождане

  • 4 725
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 457
Аз използвам такъв колан.Синът ми проходи преди месец и половина,вътре си ходи вече абсолютно сам,но навън не смея още да го пусна и сме с колана,страшно удобен е и за мен и за него,тъй  като си ходи сам,единствено,когато тръгне да пада го го дръпвам,а някой път го оставям и да падне,но леко.Скоро мисля вее да го махна.Но искам да кажа ,че се стабилизира само с колана.Докато го водех за ръка не искаше да тръгне сам,търсеше ми ръката.Така че за мен е доста полезна вещ  Peace

# 31
  • Мнения: 1 372
Аз бях купила каишки за прохождане, но така или иначе не ги вкарахме в употреба. Дъщеря ми въобще не и понасяше да е овързана с нещо, а и като ги гледам дечицата с каишките как ги "сурнат" предпочетох да се държим за ръчички и така да се научи да ходи. Трудно е за майката, но за детето е най - добрия вариант, а и се научава да пази равновесие.

# 32
  • Мнения: 2 011
На нас коланът ни изигра лоша шега.И моята беба си ходеше сама,но тръгнеше ли да пада,аз я предпазвах,като вдигах колана,за да не падне.И тя се научи,че няма да падне,съответно спря да се пази.Усетих какво става и махнах колана,първите й падания бяха лоши - изобщо не се сещаше да се подпре на ръчички например.С времето се научи да се пази.Не бих го използвала пак.

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не стигнах до него.
Стела все търсеше да посяда, така че щеше да ми се наложи да я вдигам във въздуха... Laughing

# 34
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
С голямата щерка купих, но не ми беше удобно да я водя с него, с малката реших да пропусна тази покупка.

# 35
  • Мнения: 1 043
Ползвах такъв колан точно 1 ден.
Не ми беше от полза- малкият постоянно се отпускаше на него.
Предпочетох да го държа за ръчички.

# 36
  • Мнения: 2 521
Изобщо не съм купувала подобно нещо.Като видя дете с такъв колан и веднага си помислям за кученце.Пък и според мен детето много по-лесно ще се научи да се пази от падане когато си проходи само и естествено падне няколко пъти Wink

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не съм му слагала колан, но има една баба тук из комплекса, която разхожда внучката си с колан каза, че била проходила преди месец.,

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм ползвала колан. Предпочетох да се научи сама да пази равновесие и да не свиква да виси на колана.
и аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт