Покажете си детските стаи -7

  • 45 701
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Крен, а вариант обла релса (огъната навътре) с перде пред целия прозорец? Гледах някъде из нета такава снимка, само че не с перде, а с щора тип японска стена и стоеше много добре.
Но пък ще ти "изяде" малко допълнително място.

# 62
  • Мнения: 101
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13145597

Предстои ни и  поставяне на завеси
 след една седмица.

# 63
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Включвам се, за да потърся помощ от вас за следните въпроси;
1. Знаете ли сайт, от който мога да поръчам светещи звездички за тавана на детската стая или начин да се направят в домашни условия? Тъй като съм от дълбоката провинция и съм далеч от всички хубави и заредени магазини, сайта остава единствения вариант.
2. Поставяла ли е някоя мама балдахин над юношеско легло (2м/1м) с ракла откъм главата и настройка над раклата? Моля дайте идеи как може да се изработи и закачи? Много ще съм благодарна и на снимки.
Предварително благодаря на всички, които биха ми отговорили.  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, момичета! Включвам се, за да потърся помощ от вас за следните въпроси;
1. Знаете ли сайт, от който мога да поръчам светещи звездички за тавана на детската стая или начин да се направят в домашни условия? Тъй като съм от дълбоката провинция и съм далеч от всички хубави и заредени магазини, сайта остава единствения вариант.
Предварително благодаря на всички, които биха ми отговорили.  bouquet  bouquet  bouquet


Аз ги купувах от магазин за 1 лв.
Звездички, лунички и животинки.

Има и в Комсет - 15 пъти по-скъпи.

# 65
  • Мнения: 27
Благодаря, Гери!   bouquet А тези от 1 лев светят ли наистина?

# 66
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Благодаря, Гери!   bouquet А тези от 1 лев светят ли наистина?

Светят - да.
Много хубаво става.
Ние купихме две пакетчета за проба, но като видяхме колко хубаво става обсипахме целия таван със звездички.
Друг е въпросът, че като тръгнахме да ремонтираме стаята се видяхме в чудо докато ги свалим.

# 67
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Да и това съм си мислела (за огънатата релса иде реч), ама като отида в магазин за пердета и почват да ми обесняват как нещо си не може да стане. В Практикер и Бриколаж не гънат.
Мислех си за вертикални щори хванати на тавана, ама много делово ми стои. А и като немогат да се перат ще има да събират прахоляк.
Чудех се дали да не залепя фолио на прозорците - някакво прозрачно, шареничко  Laughing. Нещо като витраж да се получи. Някой виждал ли е подобно нещо и как би изглеждало на такава площ?
roska28, преди да направим ремонта аз също бях залепила от магазин за един лев звездички. Светят, в смисъл че фосфорицират. Естествено не с много силна светлина и не много дълго. Бях сложила също и земята и луната ( купени от Метро). Те светеха по същия начин, или поне не откривах разлика.

писали сме заедно с Гери

# 68
  • Мнения: 27
Благодаря, момичета. Първия проблем е решен. А някакви идеи по другият ми въпрос? newsm78

# 69
  • Мнения: 14
Момичета колко квадрата са ви детските стаи? Имаме спор с половинката, понеже имаме три спални, но са много малки, двете са еднакви, а третата е още по- малка. Умуваме, да направим двете в една обща за двете деца.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Момичета колко квадрата са ви детските стаи? Имаме спор с половинката, понеже имаме три спални, но са много малки, двете са еднакви, а третата е още по- малка. Умуваме, да направим двете в една обща за двете деца.

Нашата е 12 квадрата  Peace

# 71
  • Мнения: 14
Момичета колко квадрата са ви детските стаи? Имаме спор с половинката, понеже имаме три спални, но са много малки, двете са еднакви, а третата е още по- малка. Умуваме, да направим двете в една обща за двете деца.

Нашата е 12 квадрата  Peace

Най- малката е толкова. Пускала ли си снимки тук, да се върна да поразгледам как е пространството.

# 72
  • Мнения: 3 066
Нашата е 15 квадрата!

# 73
  • Мнения: 146
Това е предимство че стаите са три и е добре да са отделни според мен.Смятам че децата като пораснат малко и всяко от тях ще започне да иска собствено пространство което е напълно нормално.12 квадрата е добре! Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Да, пускала съм снимки, но от тях трудно може да се добие представа за пространството.
Засега имаме едно детенце, но тъй като живот и здраве планираме второ съм организирала стаята така, че да има максимално повече място за игра, мебелите ще са на 1 стена само и използвам всичко похвати за пестене на място  Peace
Ако имах възможност като теб - щях да направя 2 отделни детски в най-малката и в едната по-голяма за по-голямото дете.
Докато са малки може едната да се ползва за гости или едната само за спане, а другата само за игра.

Общи условия

Активация на акаунт