Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 056
  • 375
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 38 760
Да ви се оплача - сайта на НБУ е променен към по-зле!
Скрили са Е-студент, както и достъпа до всякаква друга важна информация!
 #Cussing out

# 331
  • Мнения: 1 629
Аз от 7ми започвам лекции. 4ти курс си е като 4ти курс. Хич не ми се ходи, хич не ми се учи вече, а плановете ми за две години за една пропданаха, заради един изпит Laughing Но нищо де, последни напъни преди финала 2012 Mr. Green

# 332
  • Мнения: 196
Здравейте мами!
Можете ли да ми кажете каква е процедурата за изтегляне или отлагане на сесията? Питам, защото термина ми е за 2 януари, но дали по-късно или по-рано не се знае кога ще се появи бебокът.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 46
Zahira поне в моя универстит - Икономически университет Варна. Процедурата е с протокол се явяваш по рано на изпити като преди това се срещаш с всеки преподавател и ти казват дати а и ги публикуват на страницата на университета. За отлагане на сесия не мога да кажа не знам дали е възможно но да ги изтеглиш 100% става Simple Smile)) лека бременност Simple Smile

# 334
  • Мнения: 1 629
Аз ходих и уговорих двама преподавателя да ме изпитат преди сесията (юли). Взех два изпита до края на април месец Simple Smile Останалите след това. Не съм се занимавала с протоколи и канцеларии примерно. Разбрахме се да ми внесат оценките в редовната сесия.

# 335
  • София
  • Мнения: 1 179
Аз пак тука да се намърдам подадох си документите и за магистър,че ми е малко  Joy  Joy сега да ми стискате палци и в понеделник,че ще скокна и до Свищов,че преди морето подадох във Велико Търново.

# 336
  • Мнения: 387
Дилянка има си го e-sudent...пак е на същото място, но се забелязва по-трудно и да определено не ме кефи новия вид...ти каква специалност си...сори, че одавна не съм се вясвала в темата, ама покрай малката нямам много време...
току що си преброих оставащите изпити...11 на брой плюс дипломна и ще съм готова...да, ама май няма да е скоро, нито имам идеи за емпиричната, нито за дипломната, а трябва и още стажове да си търся...добре, че брат ми ми уреди няколко само на бележка...

Мартеничка в НБУ вече може да запише магистраура, дори и без да имаш диплома за бакалавър...присъствието не е задължително...
но това као си говориш с директора на програмата най-добре ще разбереш...но масовата практика при нас е да не се ходи...радвам се, че си си харесала нещо при нас...мен хич не ме кефят магистърските ни програми, а на друго място не ми се ходи точно заради посещенията...
има само една- семеен процес и семейно планиране която ми е що годе добре, останалите не са за мен...мислех, си да е съвсем различно от психологията, ама още не знам какво да е, пък ще трябвада държа и приравнителни изпити...
та ще го видим...

# 337
  • Мнения: 263
Lorini, благодаря ти за информацията. Аз вече подадох документи и на 14.09 ще съм на интервю и, живот и драве, на есен с песен Simple Smile Магистратурата ми ще е "Международен алтернативен туризъм". Малко странично от бакалавърската ми степен по Връки с обществеността, но пък ми звучи много-много интересно.  Peace

# 338
  • Мнения: 196
Благодаря момичета!

Заинтригувахте ме с тези магистратури в НБУ. Аз уча в УНСС, последна година ми е за бакалавър, но ако наистина има възможност да запиша и магистратура паралелно в НБУ бих се възползвала. Или това е само за студенти бакалаври на НБУ?

# 339
  • Мнения: 263
Zahira, аз не съм завършила бакалавърската си степен в НБУ, а във ВТУ. Но мисля, че Лорини имаше предвид друго - можеш да кандидатстваш и преди да ти е излязла дипломата (в моя случай с академична справка и уверение, но държавният ми изпит мина). Това с паралелното учене е само за студенти в НБУ и пак е обвързано с някакви кредити. Поне така е описано в сайта им.  Peace

# 340
  • Мнения: 387
не знам за другите университети как е и дали можете да запишете паралелно, но аз с 11 изпита без започната дипломна мога да запиша...стига да ме искат, че успех трябва...предполагам, че места да има всички ще вземат..
тази година за първи път ще има кандидат студентски изпит по скайп за нбу...всъщност май са минали вече...така че пари да имате всичко е възможно в нбу...

# 341
  • Мнения: 1 464
Браво момичета супер сме   bouquet
И аз съм се ориентирала дистанционно в Свищов,доколкото свхащам учиш през Интернет дори и изпитите са така,това ме устройва.Има само 4 дена в семестъра в които имаш очни и изисква присъствие(май не е задължително).И лично да отидеш да си подадеш документите.Велико Търновския университет също го има,за друг не знам.
И във ВСУ Варна го има ,аз съм там МБМ задочно и много се чудя за това дистанционно newsm78засега не се навивам пък ще видим

# 342
  • София
  • Мнения: 1 179
Ами записах се днес,платила съм такси всичко,даже и студентска книжка си имам вече.И аз много го мислих и питах и разпитвах и само Свищов е с легално дистанционно обучение,затова и на там се ориентирах.

# 343
  • Мнения: 419
Днес беше държавният, магистърската степен е вече факт, а студенството ми - минало (засега)  Laughing

# 344
  • София
  • Мнения: 1 179
Танцуваща с вълци  браво мила много се радвам и малко ти завиждам.  bouquet Аз тепърва почвам пак  Joy

Общи условия

Активация на акаунт