ЯНУАРКИ 2010 за ФМ се стягат ......(7)

  • 10 431
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 693
Lionita, страхотна новина, каква изненада само Party

ivalex, направо незнам как се справяш с това състояние, докторите какво казват, неможе ли да се овладее положението? Защо не потърсиш добър класически хомеопат, така как ще издържиш? Sad

Ние тази вечер се върнахме от Широка поляна. Времето беше страхотно, починахме си. Спането в палатката не беше от най-конфортните неща, но.... всичко останало беше страхотно - природа, чист въздух, цър-пър, риболов (хванах еднин кефал Mr. Green).

С прибирането в къщи изживях голям стрес и още немога да се съвзема. Цялата мазилка на тавана падна върху трапезарната маса, раздра тапицерията на столовете. Ако мъжа ми беше подранил и се беше прибрал само с 5 мин. по-рано щяхме да да сме на масата да вечеряме с малкото и мазилката щеше да но отрепе  Confused Господ е бил с нас  Praynig
Всичко това от лошо строителство и безкруполни хора. Толкова много се изплаших, че грабнах детето и хукнах да бягами, а мъжа ми тъкмо излиза от асансьора. Стоях неадекватна няколко секунди и изведнъж ревнах.
Дано бебчето ми е добре! Чудя де дали да не се обадя на доктора си утре, мислите ли, че е необходимо? От силния стрес дали може да му е станало нещо?! След 5 дни съм на ФМ, така че ще си го видя скоро Simple Smile


# 46
  • Мнения: 1
Катинче много съжалявам за случелото ви се.Мисля че бебока е добре и не трябва да ходиш да го видите,най-вече че ти скоро си на лекар.
Успокой се малко .Много се радвам че сте добре.

Лиониа честита ти новина,не се притеснявай,както ще отгледаш едно така и две,пари  винаги ще се намерята,асмо да сте здрави.

Ивалекс и аз мисля че трябва да отидеш на лекар,та ти вече кръв повръщаш.

Надявам се че и всички болни дечица или болни мами да са добре.

# 47
  • Мнения: 3 675
Честити близначета на Лионита, много се радвам, че Рая на Мама Цоци върви към оздравяване.Аз съм ОК, почти нищо ми няма като се изключи това, че ми се спи и все по-бързо се уморявам, пък и аз ходя като кон, тъй че последното май е разбираемо.Лека и спокойна бремелинска седмица от мен. newsm51
Абе какво правите, бе момичета!Цяла нова тема сте подхванали, ще трябва да прочета и последните страници на старата. newsm08

# 48
  • Мнения: 19
Здравейте-намерих Ви и в новата тема.Както в старата вече споменах преместиха ми термина от 11 на 4 януари(в 11 г.с. и 4 д бяхме в петък(5 см сме почти).Може би другият път ще видим какво е(важното е да е живо и здраво)Вчера малко се презорих в градината(скубах трева и посадих цветя),но си направих малки почивки.В един момент малко се стреснах от жегата щеше да ми изкочи сърцето  и  корема усещах да тупка-и се поспрях.Всичко е наред очбаче от патешкото ходене ме болят краката.Другият път градината ще я оправя ъжът ми-няма да рискувам.
 Лионита много се радвам за теб-и аз исках близнаци(даже питах доктора),но може би другият път.
 Мама Цоци дано бързо да оздравеете!
 Може ли някой да ме сложи при другите мами  в началото на темата-това ми е първа бременност.Мерси!

# 49
  • Мнения: 19
Къде ни изчезнаха линийките
?

# 50
  • Мнения: 19
А появили са се
 Grinning

# 51
  • Мнения: 5
привет на всички !

попремина ли ви гаденето
на мен ми предписаха - Emil - против гаденето , това са хранителни добавки с вит Б , но не ги има във всички аптеки , някой дали ги е пил ?

# 52
  • Мнения: 9 481
привет на всички !

попремина ли ви гаденето
на мен ми предписаха - Emil - против гаденето , това са хранителни добавки с вит Б , но не ги има във всички аптеки , някой дали ги е пил ?

Сефте ги прочетох...звучи добре, само този аспартам в тях не ми допада Rolling Eyes..а и се пие по 1 на ден..на мен ми се гади нон-стоп, дали ще ми реши проблема до вечерта-ако пиеш, кажи отзиви Hug

# 53
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Здравейте и от мене момичета.
Днес ходихме на доктор,всичко е наред,бебока расте ли расте(нали това му е работата).
Споменаха ми за изследванията биохимичен скирлинг,някой от вас ще ги прави ли.Не се поемали от здравнвта каса и стрували около 100 лева.


Лек и прохладен ден на всички.  bouquet

# 54
  • Мнения: 9 481
Момичета, не се сърдете, но моля ви-четете! Peace
Това е поредния n-ти въпрос за БХС..следва ФМ..
Айде да не предъвкваме едно и също нещо, че става скучно...плссссссссссс Praynig

Има на първа страница на темата ни инфо по всички въпроси /пиша го това за пореден път/, прочетете, и моля после нека обсъждаме, но не постоянно да се задават едни и същи въпроси...не четете ли отговорите на другите до момента не знам Rolling Eyes
Нищо лично-просто Ви моля Hug

# 55
  • Madrid
  • Мнения: 514
Здравейте!

Мама Цоцоланка,дано сте добре и скоро да се включиш с добри новини.Аз миналата седмица много се притесних с моето момче,вдигна 40 градуса температура и не можа да я свали в продължение на един час,а и бълнуването му  ме стресна ужасно,понеже ми се случи за пръв път и предполагам какъв стрес е това за теб! Tired

Style,аз по принцип исках второ дете ,но след доста време,затова сега съм много неподготвена и сякаш не мога да се зарадвам като вас,не знам...Може би по-натътък ще се пробуди майчиния ми инстинкт,засега усещам само отрицателното на бременността,а пък и тя като период ми е доста досадна,цялото това чакане,едреене ooooh!,определено след раждането се чувствам нов човек,май тогава осъзнавам магията. Simple Smile

Ivalex,ти по принцип повръщаш много,затова ли се е получило разкъсване?Наистина звучи притеснително повръщането на кръв,а може и да се задълбочи,консултация правила ли си с лекар?




# 56
  • Мнения: 41
january2010 опитах да ти пратя лс обаче нямаш свободно място. ако освободиш малко понеже искам и аз да се видя на първа страничка. Embarassed мерси  bouquet
 

# 57
  • Мнения: 3 675
Ето тук можете да намерите доста интересна информация по въпросите, които ви вълнуват - http://www.mamaibebe.com/index/www/15/бременност.мама.и.бебе/Бременност.html

http://www.mamaibebe.com/index/www/18/бременност.мама.и.бебе/Хранене.през.бременността.html

# 58
  • Мнения: 560
Здравейте!
В последната работна седмица се изнервих тотално.Тука колежки излизат в отпуск...и трябва да се работи по съвместителство.Децата много-леглата не стигат.Родителите работят-няма кой да се намали.А бе направо ужас  smile3511.Една колежка пред пенсия се опитва да ме мята,като ми казва че шефката наредила туй да направя,онуй....с цел да се измъкне тя  smile3515....Направо се радвам че имам още 4 дни.После торбата,багажа и на плажа  smile3502

Първата част от ремонта свърши.Почивка 10 дни докато засъхне мазилката и пак наново.През това време с милото ще релаксираме първо на палатка 2 дни  newsm41,после на море sun  piasyk.Мисля че го заслужаваме.А бебето какъв стрес преживява не е истина...майстори...вар...цимент...шпакловки...ВиК ....туй ми е в главата.Милото то.Дано не ме намрази че ,включвам и  него в ремонта  Praynig

scorpionswind за сега сме за един и същ термин-забелязвам breastfeeding

# 59
  • Мнения: 373
Здравейте момичета!  Hug Чак сега успях да прочета всичко, което сте изписали  Simple Smile
Lionita, поздравявам те за двойното щастие, страхотна изненада   bouquet
Katinche, имали сте истински късмет  Praynig
ilindi4ka, и аз като теб исках второто дете да е след повече време, даже си намерих нова хубава работа и организирах всичко около себе си, но....2 дни преди да започна разбрах, че съм бременна  Embarassed. Всичко се обърна с главата надолу  #Crazy, но колкото повече време минава виждам, че момента е повече от подходящ. Както казва майка ми, той Господ си знае работата.  Grinning
Мамо Цоци, липсват ми вече постовете ти, прибирайте се вече вкъщи с Рая  Hug
Приятна седмица от мен!

Общи условия

Активация на акаунт