20-ТА ЯМБОЛСКА

  • 66 445
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16
Ами не съм чувала за Славейков, аз от доста време не живея тук..
Деница.. мм.. много хубаво име, много го харесвам.. Като малка в игрите винаги имах две бебета и едното се казваше Гергана, а другото Деница Simple Smile
А уговорка за раждане беше, когато започнеш да раждаш, звънкаш на доки и той идва.. нали? Simple Smile
И на мен по същия начин ми предложи Долапчиев, но отказах, бях при случаен екип в нашата болница (не знам как се казва.. тая, до у-ще Климент Охридски) Simple Smile завеждащия на екипа, който ме изражда (и ми скачаше зверски в/у корема) се казва Атанасов (мисля де..)
Ох, дано да родиш скоро, знам, че нямаш търпение..
Между другото аз родих рано, някъде 6-7 дни преди термина си, но още в 37-38 г.с исках да родя, въпреки, че знаех рисковете, нямах търпение да се срещнем вече (не само това де, килцата доста си тежаха.. направо ме е срам да кажа колко качих през бременността..  Laughing )

# 721
  • Мнения: 1 796
Eйй след година и половина и на тая тема и се вижда края  Animal Snail newsm24


Никид, Деница е страхотно име Peace

# 722
  • Мнения: 16
Daya*, темите в БГмамма колко страници трябва да станат, за да се заключи?

# 723
  • Мнения: 1 796
Daya*, темите в БГмамма колко страници трябва да станат, за да се заключи?
Отчетните - 50 страници Wink

# 724
  • Мнения: 16
Аха, благодаря ти! Simple Smile Hug

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Благодаря ви, за подкрепата за името.Доста съм чела за него и все хубави неща.
Било специално,хората родени с това име били специални.Това име е на звездата Денница,която пъва изгрява и последна залязва.За това бих искала и да се роди при зазоряване,но май вече много искам.
Свекъра ми,баща ми и мъжа ми са с имена с буква Д.
Аз по принцип не исках да е кръстено на никого детето,но мъжа ми държи много .
Иска да е на майка му и измислихме Анелия,харесва ми много като име,но не искам да се вика Ани,Нели на галено.Дени много повече ми харесва.А ако ни изненада момче-Денис.
За д-ра,да ще му се обадя като настъпи момента и той ще дойде в родилното в болницата.
За тези скачания върху корема,доста съм слушала и дори се самоподготвям ,че може да ми се наложи такова избутване заради тесния таз.
Ох да минава вече по реда си и това.
За темата и аз забелязох ,че е към своя край,дори мислих да питам дали мога да се заема аз с пускането и ,но не знам кого да попитам.

# 726
  • Мнения: 1 796
Никид, действай смело с новата тема Wink
Тук почти няма постоянно пишещи. Щом ти е на сърце, пусни я Hug

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Благодаря,сега ще се опитам.

# 728
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
НОВА ТЕМА

заповядасйте
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548040.new#new

Общи условия

Активация на акаунт