рискова бременност с близнаци

  • 7 999
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Zdraveite,

izvinqvam se,4e pi6a na latinica.
Bremenna sam s bliznaci mom4eta v 29 g.s.
Iskam da popitam ne6to.V 20 g.s. mi be6e napraven serklaj,poradi skasqvane na mato4nata 6iika i kontrakcii.
Znaq,4e koncite se mahat nqkolko dni predi rajdaneto.
Na nqkoi pravena li mu e sa6tata manipulaciq i kak se mahat koncite-s upoika ili bez  /postavqneto be6e s upoika,ot koqto polu4ih ne6to kato haliucinacii  /
Blagodarq predvaritelno za vsqkakva informaciq po temata.
 

# 16
  • Мнения: 390
... Иначе и при разнояйчни едното може да се развие за сметка на другото. Но това обикновено става в самото начало.
При мен разликата в развитието им в края на бременността беше равностойна на една седмица  Wink И, не че са заченати през седмица (предполагам  Laughing ), просто едното се развиваше по-добре, а уж беше с отлепена плацента  Rolling Eyes

Имах предвид, че ако ще остава само едно вместо две, това става в началото. А иначе винаги има някаква разлика в размера, напълно естествено е.

# 17
  • Мнения: 390
Серклажа ми беше махнат по време на секциото. Ако ще раждаш нормално, не знам, предвид това, че би трябвало да се махне с упойка предполагам, както и се слага.

# 18
  • Мнения: 4 458
... Иначе и при разнояйчни едното може да се развие за сметка на другото. Но това обикновено става в самото начало.
При мен разликата в развитието им в края на бременността беше равностойна на една седмица  Wink И, не че са заченати през седмица (предполагам  Laughing ), просто едното се развиваше по-добре, а уж беше с отлепена плацента  Rolling Eyes

Имах предвид, че ако ще остава само едно вместо две, това става в началото. А иначе винаги има някаква разлика в размера, напълно естествено е.


Ясно!
Не съм те разбрала явно  Peace

Една майка която лежеше с мен ми каза, че е била бременна с близнаци и едното е паднало в 5-ти месец  Confused Странно, но явно и такива неща се случват.

И пак казвам на бременните - не го мислете и не се настройвайте негативно  Grinning.

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Положителното мислене е много важно по време на бременността. Да с близнаци се води рискова дори и да няма други проблеми с майката. Аз съм живо доказателство за положителното мислене. Най-смелите предположения за изхода на бременността ми бяха максимум 6-ти месец с много малак шанс да оцелее дори едното близначе а родих планово секцио 10 дни преди термин моите принцеси. Колкото и трудно да ми беше на моменти през тези 9 месеца мисълта че ще гушкам две бебенца на финала винаги ме е крепяла и вдъхвала кураж да събера сили и да продължа  Simple Smile А разликата в развитието им беше около две седмици още от самото начало.

# 20
  • Мнения: 4 458
desitoo    bouquet поздравления и да са ти живи и здрави децата, много да те радват.

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
kiara, благодаря за сърдечните пожелания  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт