Първият триместър отминава, ето че ДЕКЕМВРИ наближава!

  • 12 703
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 96
Добро утро, момичета!

Приспах Емата, че се е облещила от 6 часа и сядам да ви попрочета.
А то кафето и закуската били вече сервиранииии! She_R, благодаря, че се погрижи Grinning

Благодаря ви и за поздравленията! И аз съм доволна от развоя на събитията, освен това аз съм от изключително женски род и съм свикнала да съм заобиколена от жени - имам само братовчедки (и по майчина и по бащина линия), те пък имат само момичета.
Чудехме се коя ли ще издънката - оказа се, че ще е сестра ми, която чака момченце през ноември ( тя беше леееко разочарована, беше се настроила за девойка, ама няма как... Laughing)

Eta, прекрасни са твоите кукли - да са здрави и много, много да ви радват! Хубавици са като мама!
Pebs, не се бях сетила за тия мъжки масрафи. Ама си много права - мъжките играчки са дооооста по-скъпи от женските.
Portman, дано се успокоят нещата и да ти се поотпусне душата! Стискам палци!

Дано успеем да излезем малко на разходка преди да е заваляло пак, че иначе ще пощръклеем в къщи (не аз де...)

После пак ще намина! Heart Eyes

ПП Walia 78, вчера съм те причислила към момичешкия отбор и съм ти честитила девойката Embarassed Embarassed Embarassed
Извинявам се за грешката, явно съм била на розова вълна....

Честито момченце - ще си имаш шарени дечица значи!

# 256
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен.
She_R мерси за кафенцето , много добре изглежда.
Portman дано всичко при теб по бързичко да отшуми и вече да си караш една по лека и слънчева  бременност  Hug
eta дъщеричките ти са големи сладуранки ,дано да са ти живи и здрави и много да те радват.
На всички ви пожелавам един хубав ,приятен уикенд  newsm51

# 257
  • Мнения: 29
добро утро момичета!
Честито на всички, които са разбрали пола на бебчетата си.
Имам един въпрос към тези, които са направили  БХС.....ще ходя скоро и незнам на гладно ли се взима кръв или може да съм си закусила.

# 258
  • Мнения: 1 250
kostadinka79, можеш да закусиш и кафе да пиеш.

# 259
  • Мнения: 2 768
Сладуранитей ей сега тъй ме ядосаха, че ги овиках и наказах  Mr. Green Да не им се зарадва човек!

Брех, момичета, корема ми расте с някаква шеметна скорост  Shocked Върха на матката се напипва вече 1 пръст над пъпа, а по акушерски данни трябва да стигне точно до пъпа 20г.с.

Утре ще видим дали е от бебето или съм си такъв модел. Макар че и той бая е заякнал, ритниците вече се усещат на допир и дори се вижда, как ми се надига корема като рита!

# 260
  • Мнения: 318
Привет, мами Simple Smile Осмелих се и аз да се запиша, пък каквото Бог реши за нас. Чакам моето дреби на 21 декември. Нещата при нас са много рискови, но аз вярвам в чудо и се надявам на края да сме живи и здрави!

Имам си едно прекрасно момченце - Иван, който реши да се роди на 08.03.2008 Simple Smile Направи ми страхотен подарък! Сега живот и здраве казват, че май момиче нося, но каквото и да е - само да е живо и здраво!

Има ли някоя мам, която се ориентира  към Майчин дом?

Желая на всички ви хубав е весел ден Simple Smile

# 261
  • Мнения: 3
Lassi няма проблем аз съм толкова доволна от това че ще момче ,че както искате ми честитайте ,на всички Ви благодаря!
Ета как напипваш върха на матката ,и на мен много бързо ми порасна корема или съм забравила как е било преди 6 години,все се каня да си снимам корема и да го кача в албумите за сравнение ,ако някоя от вас си пусне снимка.Тук днес е приятно хладно с лек ветрец и ще си починем малко от жегите.

# 262
  • Мнения: 29
eta и при мен се получава нещо такова.....и аз си напипвам твърдина един пръст над пъпа и корема ми е доста високо и хич не е малък, а снощи на два пъти усетих бебчо не като гъдел а направо ритниче... Grinning Grinning Grinning

# 263
  • Мнения: 29
polina13 добре дошла при нас миличка  Hug......четох постовете ти и много съжелявам за това, което ти се случва в момента....изкрено се надявам нещата да са с хубав край за теб и за твоето бебче....пожелавам ти го от цялото си сърце....ще се моля за теб....ще видиш, че с повече вяра и оптимизам нещата ще преминат по леко...

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 13:06 от kostadinka79

# 264
  • тук
  • Мнения: 510
Много благодаря на всички ви за подкрепата  Hug Наистина! Вярвам, че този път ще се размина без болница, искам си при детето в къщи, тя ме мотивира Simple Smile

Polina 13 , добре дошла при нас Simple Smile Ще видиш, че тези прекрасни момичета са на късмет Wink Не можем много да помогнем фактически, но емоционалната подкрепа е безценна.

И тъй като не пиша в други теми, ще ти отговоря тук - аз родих дъщеря си при Димитров в Майчин дом. Беше преди дестина години, още не беше професор. Падна ми се дежурен случайно, затова не знам дали си спазва уговорките, стори ми се нечовешки груб - с термин 17 юли, ми изтекоха водите на 14 юни, приеха ме по спешност, тя беше с дупето напред, всички викаха да ме режат, той каза "не, тя с този широк таз ще го изкара", извика студентите да гледат нормално раждане на необърнато бебе и на всичкото отгоре ми каза "мачът започва в 20 часа, дотогава да си родила"; през цялото време мислех, че искам да го убия, заши ме без упойка, беше нечовешко, към 19.30 приключи и ми благодари заради мача, а междувременно една от студентките припадна Simple Smile след няколко седмици като се съвзех и отидох при моята си лекарка, тя каза, че всичките му решения са били правилни в дългосрочен план и изцяло в мой интерес. Ако трябва да ги оценявам днес, ще ти кажа същото - груб, но знае какво прави и не се колебае като някоя мома, което е безценно в тази професия според мен. Затова не обръщай внимание на отношението му, реално му пука за пациента, ще направи най-доброто.

Ета, аз имам сестра, беше голям ужас, докато живеехме заедно  Joy така че, шарен отбор си е за предпочитане, баланс е нужен в природата, много квачки в една къша, особено когато минат 10 години ... не знам, ще разказваш, сега са кукли, но послеееее

mayanka Hug , дано се свършва вече, че много стана ...

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 12:09 от portman

# 265
  • Мнения: 96
Polina13, добре дошла в декемврийския отбор!

Аз си имам мартенче 2008, пиша при априлките, но редовно чета и мартенските темички.

Четох какво се случва при теб, моля се ситуацията да се разреши по най-добрия и успешен начин за теб и бебка!
Вярвам, че ще намерите своя компетентен и смел лекар, който да се бори наравно с вас двете!
При толкова положителна енергия, която ти изпращат мамите от форума, няма как да е по друг начин.

Вярвам, че както всички нас ще имаш своето декемврийско (Коледно) Чудо!

Ще се радвам да споделяш с нас вълненията през оставащите месеци!




# 266
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте мамчета!Чета ви чета и ми става едно такова на сърцето....Искам да ви гушна всички и да ви успокоя....ще ви кажа само едно:,,Вярвайте в себе си и вътрешното АЗ,,.За успокоение на всички четете и си почивайте,най вече на КОЛИБРИ,мила,от първият ден в който посетих този форум ти си била за мен стимул,не знам защо те чуствам така близка/дори визуално не се познаваме/,но то си е вътрешно такова...пък може да сме една зодийка/е,девичките сме земни хора/КОЛИБРИ,приеми моята прегръдка ,отпусни се,прочети това по долу и знай:имаш две любими същества СЪПРУГ И ДЪЩЕРЯ,а и третия човек/бъдещ/има нужда от теб!ПРЕГРЪДКИ НА ВСИЧКИ!.................................................
Имало едно време, един баща. Той бил много близък със сина си. Двамата си говорели за всичко, бащата му давал мъдри съвети и го учел как да се справя с живота.
Един ден обаче, бащата се разболял тежко. Усещайки, че краят му е близо, повикал сина си и му казал:

- Сине, аз си отивам от тоя свят и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мен, както досега. Но в онзи голям дървен сандък съм оставил две кутии за теб – едната синя, а другата червена. Ако се случи така, че в живота ти нещата тръгнат много на зле, отвори синята кутия. А когато нещата ти тръгнат много на добре - отвори червената кутия!

Скоро след това бащата починал, погребали го.
Не се минало много време и работите на сина наистина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си, отишъл до сандъка, взел синята кутия и я отворил.
А там имало... парче пергамент, на което пишело:

 

И действително, не след дълго работите постепено потръгнали.
Всичко се оправило и синът бил истински щастлив. Един ден той отново си спомнил за баща си и за последните му думи. Отишъл пак до големия дървен сандък и взел от там червената кутия. С любопитство надигнал капака и видял, че вътре в нея има подобно парче пергамент. Разгърнал го и прочел написаното:

 

* * *

Да,
точно така:
Всичко минава!
И доброто, и лошото...

Затова,
нека в трудни дни да не се отчайваме,
а в моментите на радост и щастие
да не се самозабравяме!

Защото...
"и това ще мине!"

* * *

Хубав слънчев ден
и успешна нова седмица
Ви пожелавам!
(усмивки)
Hug

# 267
  • Мнения: 5
Леле portman , какво си преживяла само !
Настръхнах, докато четях разказа ти.
Глупав въпрос ! Стана ми любопитно как шиенето без упойка е било в твой интерес? newsm78


Polina13, дпбре дошла   bouquet

# 268
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ценните думички които не са се появили в моя текст са :,,И ТОВА ЩЕ МИНЕ,,                          Извинете за неудобството от мен,уча се Embarassed

# 269
  • тук
  • Мнения: 510
Леле portman , какво си преживяла само !
Настръхнах, докато четях разказа ти.
Глупав въпрос ! Стана ми любопитно как шиенето без упойка е било в твой интерес? newsm78


Polina13, дпбре дошла   bouquet

Нали??? И аз това попитах - лекари ми обясниха, че така и той е усещал по-добре. Нито един гинеколог, при който съм ходила след раждането, не вярваше, че съм раждала бебе с дупето напред нормално, с разрези (то това си има термин, но аз съм зле с тях) и т.н.... наистина ме е зашил перфектно; но ти недей да се шашкаш, аз всъщност не родих трудно и обикновено на живо разказвам тази история с усмивка ... тук само илюстрирах, че Димитров е груб на първо четене

Общи условия

Активация на акаунт