Първият триместър отминава, ето че ДЕКЕМВРИ наближава!

  • 12 689
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 83
portman, колко познато ми звучи  Simple Smile
Аз съм се родила с дупарата напред, а брат ми с краката напред (от онези редки, опасни случаи, дето ги пише в учебниците). Довършителното в картинката е, че майка ми е била алергична към упойките и всичко наживо... не може цезарово сечение...

Затова пак казвам, леко бременеене на мамите и всичко да мине бързо и безпроблемно  Wink

# 271
  • Мнения: 240
Здравейте момичета,
аз да се похваля, че си взех още един изпит с 5, остана ми само 1 - др. петък. И да ви почерпя виртуално,  beer

devi4ca Хубава историйка, и аз съм същата зодия като теб.

Портман найстина много потресаваща и стряскаща история, да си призная честно не бих искала да попадна на такъв лекар.
А иначе аз лично се колебая за Тина Киркова или МД, а за лекар не знам, тя мойто само следи бременността, а не изражда и ща видим.

polina13 - добре дошла.

Lassi Честити ти розови гащи.

Колибри аз вярвам в теб, ти си силна жена и още от самото начало те чувствам някък близка, кажи найстина може да сме една зодия.

Ета девойките за много чаровни и мили, ама дето ти казваш да не ги похвали човек. Но винаги чуждите деца са много мили и добри, не че имам свой, но имам наблюдения като учител.

Приятен ден момичета

# 272
  • Мнения: 1 391
Благодаря ви на всички мои мили приятелки и сродни душички!!  Hug Hug Hug За споделените радости и тревоги!  Heart Eyes Grinning Heart Eyes За силните думи и подкрепата!   bouquet  bouquet  bouquet

Колкото повече време минава от онзи ден насам, толкова съм по-уверена в решението си. Всяко същество има нужда от ласка, обич и подкрепа - и кой, ако не най-вече майка му да му я окаже! То има нужда от мен и моята сила и вяра, а не от моя страх и съмнения в него... Това е, решението е твърдо, а на мен ми е леко от това - защото това е естествено! Когато човек постъпва правилно със себе си се чувства леко и естествено - това ме е ръководило цял живот и така успявам да чуя вътрешния си глас, който за съжаление не винаги се чува добре...  Гледам да следвам сърцето си и тогава не бъркам за себе си. И сега ще го последвам!
 Peace

За сведение съм Везни  Grinning Heart Eyes

Ласи, даже ми е забавно, хич не ме притесняват вашите "наддавания" хахаха - остава и наистина да е момче, защото ако е момиче още нямам име - да видим дали работи моята интуиция или не хихи .


Портман, Всичко ще е наред! Стискам палци и на краката! Надявам се да се успокоят нещата и да почнеш най-накрая една по-лека бременност!  Peace

Боби Алекс, Девичица - благодаря ви за хубавите послания и мнения, както и на всички останали - трогнахте ме!   bouquet

А сега да ви се похваля с две неща:
- вече дрънкат ключовете в ръцете ми  Grinning - мога утре да си спя в празната къща - хаха - почвам да се вихря с интериорите!
- вчера бяха на водна гимнастикааааа! беше много хубаво!
Бях единствената бременна и имаше 4 жени още. Инструкторката голяма свежарка - раздаде едни неща дето се слагат на кръста, за да не потъва човек. Басейна си е дълбок нормален. И се почна със серия упражнения - другите ги гърчеше повечко, мен по-малко. При мен основно за крака, гръб, ръце, където даваше на другите за корем, на мен ми даваше някви индивидуални, щадящи корема. 1 час, добре се раздвижих. Маах ръце и крака наляво надясно, марширувах, плясках - беше много смешно - като някакви стадо слончета в басейна удавници бяхме хахаха. Плувахме също, но нестандартни някви движения. И оцелях! Беше ми много добре, въобще не ме е заболяло нищо. Корема ми си го усещах как се кламбуца отвътре. Представям си бебчо как се е натренирал хахаха - сигурно е помислил че майка му е откачила  Laughing.
После се чувствах като къпана - приятно изморена, с раздвижени мускули крака, ръце. Мисля да ходя още и още. Каза че от 1 до 8 месец можело. Ако се чувства добре бременната.
Сега ще извая едни крака - представям си слон, стъпил на готини крака хахахаха - защото основните упражнения сякаш са за тях.
А другите мацки яко правеха и разни коремни преси и въобще водната аеробика е хубаво нещо!  Peace Препоръчвам!


# 273
  • Мнения: 2 768
Ета как напипваш върха на матката ,и на мен много бързо ми порасна корема или съм забравила как е било преди 6 години,все се каня да си снимам корема и да го кача в албумите за сравнение ,ако някоя от вас си пусне снимка.



Като легна по гръб и особено като ми се втвърди корема в контракция изпъква много ясно пъпеша.
Вече дори в легнало положение коремът ми стърчи нагоре, имам чувството, че с дни расте!


Леле, portman, гадна история!

Моите преживявания от ражданията са много весели  Grinning
Кристина я изцвъках точно за 45мин от първа контракция до изплакването й  Laughing Или както каза мъжът ми: влизам в банята - обаждат се, че влиза в предродилна, спукала й се водата. Излизам - честито!  Mr. Green

Малката понеже беше половин месец преди термин стана малко по-бавно, за около 2 часа но пак тихо и леко. Този път таткото присъства и даже прави снимки. После на всички разказва, как тия по филмите много пригравали, хич не било страшно  hahaha
Сега пак държи да присъства и снима.

 
Колибри, пък аз имах женско име  Laughing
Вече месец от как знаем пола и още не нарекли бебето. Чакам да го усетя, а до тогава си е нероден Петко.

polina13 , искрено вярвам и се надявам чудото да се случи!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 14:33 от eta

# 274
  • Мнения: 217
Не съм влизала от 2 дни а вие сте завършили почти темата Laughing

Много тежки теми сте дискутирали....аз нямам опит и не бих искала да се намесвам Embarassed

Честито на мамите, разбрали пола на бебенцата  bouquet

Честито и на новите момичета. Добре дошли   bouquet

При мен нови неща няма, понякога се връща гаденето и киселините..... Sick

Един кръст ме боли от два дни  Whistling

А и снощи така се уплаших, тъкмо си лягаме с мъжът ми, а на вън валии....и прозореца отворен, та изведнъж се чува един тътен, бучене,.... и аз тъкмо викам " Какъв е този шум?" ...
и леглото така се разтресе......ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ....абе точно в 11 и 17......офффф #Crazy цяла нощ не спах спокойно .....много се уплаших ooooh!

# 275
  • Мнения: 188
здравейте,хубавици, мога да кажа че почти успях да ви изчета,ама много тежки теми сте отворили и не ми се взимаше участие в темата,като цяло всеки е прав за себе си а на Colibri браво че се изправи срещу страховете си и се пребори с тях  Hug сега ти предстоят толкова хубави моменти,нова къща която ти ще превърнеш в дом.Успех!!!
Ета много се смях с раждането ти,за разлика от Portman на която е била наистина доста трудно,но както знаем всички минали от там забравя се.
На Polina13 добре дошла,всички сме с теб и се надявам много скоро да се успокоиш.
Колкото до мен,утре е и моя ден за ФМ надявам се и да разбера какво бебче ще имаме....стискайте палци всичко да е наред Praynig
За всички  Hug Hug Hug от мен
Амбър де го усетихте тоз трус?!?!?!?
А бях обещала на Pebs да разкажа някоя интересна историйка от развитието на баткото: Та баткото беше на около 3 години и нещо 4 вероятно, и си играеха със момиченцето на съседите,което е с 6 месеца по-голямо от него.Оставила съм ги в спланята и аз си готвя нещо из кухнята и чувам по едно време как момиченцето казва: - Скъпи,готово..... Боже,казвам тези деца на какво играят и се заслушвам ама нищо не чувам и отивам да погледна иии.... Shocked Моя син легнал върху нея зяпнали двамата и си въртят устите Направи изстинах. Казвам : -Какво правите вие ,бе?  А моя Наско се изправя и гордо ми казва: -Секс правим!
Просто не можех да взема решение да се смея ли ,да плача ли да се карам ли,ужас.  Та това е само една от подобни истории,които ми е сервирал...какво ли ме чака за напред.Кой знае кога ще ме направи баба  Laughing

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 16:21 от nedalinchi

# 276
  • Мнения: 1 541
walia78 , снимай и качвай! то вече всичките сме с някакви шкембета, та ще е интересно да си мерим.....коремите  Wink ще кача и аз тез дни, за да видите че съм права в негодуванието си да ми се появяват стрии на този етап още  Crossing Arms

eta, ти си майка героиня- първескиня! как така толкова бързо си го родила това дете?  Laughing А за таткото- аз винаги съм се чудела на отсъстващите татковци и се радвам, че все повече мъже и в БГ се "престрашават" да станат част от раждането на собствените им деца. Дъщерите ти са просто прекрасни, изписани малки горски феи  Heart Eyes пу, пу  Laughing

Аз моята щерка я родих за два дни и половина. бях кандидатствала за раждане без никакви упойки, а на края стана тача, че кой не влезе в тази болница, той не мина да ми забие по една инжекция за отскок. така или иначе, макар целия зор пазя добри спомени за раждането и сега много ме е страх какво ме чака тук, в нашите болници  Confused таткото беше там, размина се без мили обръщения към родителите му от първо коляно и беба го напишка веднага, след като му я дадоха (минути след като тя се появи). Невероятни моменти, които съжалявам, че не позволих да бъдат запечатани по никакъв начин  ooooh!

portman, потресаващ разказ! Нямам думи просто...

Lassi, честити розови чорапки! Много бързо да се учиш кой са всички принцеси и прилежащите принцове, че тежко ти, ако си назад с материала  Hug  Laughing

polina13, добре дошла при нас и да знаеш, че никъде няма да те пускаме да ходиш до декември, когато със заслужена гордост ще ни се хвалиш със сестричката на малкото момченце! Стискам ти палци по синьо и съм с теб в мислите си! Ако мога да бъда полезна с каквото и да е бих искала да ми пишеш- ако трябва нещо за чужбина да се мисли....всъщност ти реши- за всичко съм на среща  Hug

Амбър, много са страшни тези моменти! Аз от както два пъти преживяваме голям ужас в нашата къща, че ние спим и на третия етаж чак и два пъти вече сме търчали по нощите и сме спали по дюшеци, вече непрекъснато имам кошмари и само се ослушвам нещо да не се клати и да тътне  Sad  Да не говорим, че и от пожар през нощта оцеляхме преди месеци, та имам двойна фобия, ама яка!  Дано не си се уплашила твърде много и бързо да остане зад гърба ти стреса  Hug

За тежката тема, която бяхте подхванали- аз нарочно се въздържах.....Минала съм по този път, взела съм много тежки решения, които и до ден днешен ми тежът и смятам, че ще бъда наказана за тях, макар да не са били грешни, защото бебето беше с тежки увреждания (това не се знаеше преди самия аборт и можех съвсем спокойно и да съм екзекутор на собственото си дете)....Може някой да ме съди и да ме сочи с пръст- това ми е ясно, но не пожелавам на никого да е в такова положение и да му се налага да е на мое място, или на мястото на толкова други момичета, за жалост...... Няма по- трудно от това....

# 277
  • Мнения: 1 745
*MILADY*, Hug

nedalinchi , Laughing Не знам на теб до какво ти е било,но аз се посмях!  JoyГолеми образи са малките!Моята кукла вече говори всичко и от сега ни е започнала с бисерите! Mr. Green

# 278

Общи условия

Активация на акаунт