възглавница за 10 месечно бебе?

  • 3 996
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 997
имаше много тънка възглавничка

# 16
  • Мнения: 178
Досега спи без възглавница.Много ми допада тази,която е посочила  AnMary.Някой знае ли откъде мога да я поръчам?Струва ми се материала е дунапрен,което е подходящо за малчо,тъй като е предразположен към алергии.

# 17
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Спи без възглавница. Не мисля, че е необходима. Освен това толкова се върти, редовно я намирам с глава, там където трябва да са и краката, та при нас възглавницата се оказва излишна поне на този етап.

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Все още спи без възглавница. А и не виждам смисъл от такава, тя спи само по корем.  Peace

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз слагах възглавниците от обиколника под дюшечето, създавах наклон.Тя беше под наклон и в количката в болницата. Иначе съм чела, че възглавница се слага, когато обиколките на главата и на гърдичките се изравнят.Моето дете и до днес спи без възглавница.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 476
възглавница мисля да сложа след 1 година, преди това знам, че не е желателно...но така като я гледам май няма да спи на нея, постоянно се върти  Laughing

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз мисля, че е прекалено рано.
Не мисля да слагам възглавница преди 2 години.

# 22
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дъщеря ми спеше на много тънка възглавничка, която беше от комплекта с олекотените завивки.
Сега е на почти 2г. и купих възглавница на Чико, на която пише 5месеца+, но ми се вижда много висока за бебе на тази възраст.

# 23
  • Мнения: 2 013
Аз слагам възглавница на дъщеря ми от както се е родила.
В болницата нищо не са ми казвали.
Бих те посъветвала да си вземеш възглавничка против задушаване от Джъмбо.Тя е от дунапрен и е тъничка,така че няма никакви проблеми,ако те притеснява височината. Peace
Аз съм много доволна защото бебето не може да се задуши дори и легнало по очи.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Моето дете спи с възглавница от новородено. В началото беше по- скоро символична, но така или иначе възглавница.

# 25
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Все още спи без възглавница  (3г. 5м) .

# 26
  • Мнения: 805
Спи на една много тънка бебешка, която май повече естетическа роля играе за целия вид на легълцето...

# 27
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми не иска да спи на възглавница колкото и пъти да и я слагам.Преди 2-3 месеца я водих на ортопед и той ми каза че трябвало да спи на възглавница като тя трябва да е дебела колкото е разстоянието от рамото до главата на детето.

# 28
  • Мнения: 1 053
Мойта бебка от новородена спи на много тънка възглавни4ка от комплекта и за спане.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пробвах след годинката, но спеше навсякъде другаде ,но
не и върху възглавницата. Не ползвам вече.

Общи условия

Активация на акаунт