Бой между близнаци на 1 год

  • 3 111
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 506
Мен направо ме е срам от съседите - от нас се чуват само викове и крясъци, какво ли си мислят  Rolling Eyes В друга държава да ни бяха пратили сто пъти до сега социалните. А навън са най-послушните деца, постоянно чувам  "Е три са, ама поне са кротки"  Confused

При нас е друг номерът - в къщи и сред познати са послушни. Но миналата седмица ходихме в Метро за неща за училище и направо умрях от срам - то беше гонене, висене на количката, паднаха върху едни хора с нея, биха се, въргаляха се върху пода. Ужасия smile3511
И като изядоха по един по дупето и хората започнаха да ме гледат като чудовище. Разбирате, че поне 15 пъти преди това съм уговаряла, обяснявала и т.н. как трябва да се държат. И заплахите, че ще ги оставя там не помогнаха - те знаят, че няма да го направя. А учителката каза да ги купуваме с тях тези неща, за да ги приобщаваме към процеса на ученето ooooh!

# 31
  • Мнения: 7 803
ми прати учителката да пазарува с тях  Crossing Arms много им е лесно на тях. аз последно се карах един бриньон в кауфланд, щото едната седеш вътре в количката за пазаруване, а другата си беше на мястото за деца. онази се разбуча, че как можело с крака въътре да седи. викам, къв е проблема, всичко е пакетирано или плодовете са в торбичка, а и количките са навън, там да не е по-хигиенично. тя ми вика и аз имам внуци и деца и знам кво е. викам близнаци ималш ли? не, тогава викам не ми обяснявай. ако го пусна едното да първи, ти поемаш ли отговорността за последствиеята? не, айде викам тогава върви си по пътя  Crossing Arms

# 32
  • Варна
  • Мнения: 506
ми прати учителката да пазарува с тях  Crossing Arms много им е лесно на тях. аз последно се карах един бриньон в кауфланд, щото едната седеш вътре в количката за пазаруване, а другата си беше на мястото за деца. онази се разбуча, че как можело с крака въътре да седи. викам, къв е проблема, всичко е пакетирано или плодовете са в торбичка, а и количките са навън, там да не е по-хигиенично. тя ми вика и аз имам внуци и деца и знам кво е. викам близнаци ималш ли? не, тогава викам не ми обяснявай. ако го пусна едното да първи, ти поемаш ли отговорността за последствиеята? не, айде викам тогава върви си по пътя  Crossing Arms

 Mr. Green Peace Само така. Като почнат всичките по улиците акъли да дават #Cussing out Аз просто нямаше на кого да ги оставя, пък и исках да не съм от онези майки, които решават какво ще харесват децата им, а да им дам право на избор. Ще взема да избера някоя картинка на тетрадка, дето вече не е актуална сред децата и после да им се смеят. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт