шкорпиловци

  • 14 392
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
Като деца сме ходили там, родителите ни имаха служебни бунгала, изкарвали сме си страхотно, много деца, игир, по- късно дискотеки, родителите се събираха- супер беше...
НО...всяка година имаше удавени, наистина, не знам защо, дали плажа нещо е различен, не мога да си го обясня, но имам и кошмарни спомени в тази връзка

Там морето е доста бурно, няма буни, заливи и пр. , което да спира морето. Има много смелчаци и от там удавници.
Въпреки че не рискувам с плуване навътре в морето, предпочитам охраняемият плаж.

# 31
  • Мнения: 11 909
http://morsko-oko.hit.bg/nachalo/index.html.html

Ето сайта на Морско око, за което писах в темата, една потребителка го намери и изпрати.

На предпоследната снимка, на която се вижда нещо като бъчвичка- това е "Дом" на една много симпатична костенурка, която стана пръв приятел на децата.

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Привет от мен, моля ви, който е почивал там да помага.
През целия август искаме да отидем на диво място, да си наемем вила или бунгало /до плажа/, където почти да няма хора. С дете и куче сме. Не търсим лукс, но да е чисто, тихо и да няма комари. Намерих един сайт на Шкорпиловци, виждам че има и разни селца наоколо - там някой ходил ли е и какви са му впечатленията?  
къмпинг КОСМОС   - с. Дуранкулак, общ Шабла сл.тел 057 48 / 263     дом.тел. 057 48 / 525  и 0888 331 368  .........мястото е диво, не така населено с туристи, спокойно, можете да си вземете едно бунгало или къща за определено време...обади се ако те интересува, ние щяхме да ходим там...но оставихме за догодина Дуранкулак, сега ще сме на бунгалата на Черноморец-общ.Созопол

# 33
  • Мнения: 771
Бяхме 17 дни в "Морско око". На това му казвам ПОЧИВКА! Цял ден по бермуди, вечер мяташ мръвки на барбекюто, плажа- супер и близо. Плувахме един ден с делфини! Ние ходим там от 7г./ не всяка, де/ от нашите 5 посещения, 3 пъти "се сблъскваме с делфини!! За не-привържениците на барбекюто има достатъчно места за хранене. До плажа можеш да "прескочиш" когато си искаш! Не без значение са и работливите стопани-чисти, разбрани, кротки. А каква рибена супа прави "шефа"....! Препоръчвам на всеки, обичащ романтика, спокойствие и НЕ-снобар. Е, за по-претенциозните става и Джордаш. Но там екстрата с барбекюто и вечерния купон липсва! Ех, пак ми се ходи, но ...до година!

# 34
  • София
  • Мнения: 44 101
ние вчера се прибрахме от Джордаш....бунгалата са някаква отврат...особено пък за цената си...може би в хотела или фамилните къщи е по-добре...но в бунгалата - никога вече....
вечер като пипнеш стените бяха ледени и влажни, духаше като си легнеш направо от ...и аз не знам от къде...разни процепи предполагам по стените....иначе сложили дограми и климатик....някои си го пускаха на топло вечер.
Някакви изкорубени соц мебели, продънени легла, на хладилника камерата не се затваряше и всеки път като го отворех ме удряше....бунгалата лепнати едно за друго, като спиш, чуваш как пикаят съседите...да не говорим, че 2 сутрени в 5 се будехме от заседналото им и леещо се казанче....по чаршафите имаше петна....бойлерите от първата световна.....въобще....почувствах се като първолак на  лагер. и за това по 60 лв на вечер...никой не ти чисти, никой не ти хвърля кофата, даже по 1 тоалетна хартия не сложили....

бяхме компания в 4 бунгала....едното само беше прилично...номер 13...ако някой е решил, поне да се опита  него да си запази...
иначе наистина е безкрайно спокойно....
и все пак - синеморец ми хареса доста повече, например.....

ние си носехме барбекю...всяка вечер го палехме, децата лудееха между бунгалата......
И ресторантчето им е приятно....

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 21:14 от Angel_Dust

# 35
  • Мнения: 771
Бунгалата на "Морско око" не са с "модерни мебели", но е много приятно.Често, прясно боядисано. Да не говорим, че за разлика от Джордаш и Рай, м/у тях има въздух. Аз съм им фин. Преди години решихме да си допродължим почивката в хотела на Джордаш. Още с влизането те удря мирис на мухъл.Като ни казаха и цената...! А иначе Шкорпиловци си е много гот. Плажа е страхотен.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 232
ние вчера се прибрахме от Джордаш....бунгалата са някаква отврат...особено пък за цената си...може би в хотела или фамилните къщи е по-добре...но в бунгалата - никога вече....
вечер като пипнеш стените бяха ледени и влажни, духаше като си легнеш направо от ...и аз не знам от къде...разни процепи предполагам по стените....иначе сложили дограми и климатик....някои си го пускаха на топло вечер.
Някакви изкорубени соц мебели, продънени легла, иначе наистина е безкрайно спокойно....
същото мога да кажа за двойната стая,в която спахме три нощи преди две години. Ако не им е правен ремонт впоследствие,беше отврат!Миришеше на мръсно,мухъл и старо и беше доста запусната,като в туристическа спалня. Иначе, морето там е уникално! чисто, прозрачно,около теб спокойствие и тишина

# 37
  • Мнения: 771
А, и една подрабност.... Бяхме на Шкорпиловци в "Морско око" през юли. Тогава там имаше международно изложение на кучета. По-голяма част от "изложителите" бяха настанени в "Джордаш"!

# 38
  • Мнения: 11 909
Ако тук чете Жане 66, моля да си изчисти кутията, за да изпратя отговор на съобщението.Предполагам, че въпросът и е за тази тема, но ако не е моля да уточни!

# 39
  • Мнения: 1
Бунгалата на Морско Око са много уютни, чистички, подредени. Бяхме там около 10 дена с мъжа ми и сме много доволни. Децата имат нещо като детски кът където играят с другите деца. И е евтино. Ето сайта който иска може да погледне morsko-oko.hit.bg/ Това е от мен. Ако имате въпроси питайте Simple Smile

# 40
  • Мнения: 771
Мили момичета, радвам се, че ви хареса "МОЯТ" къмпинг. И ако някой ме черпи, няма да откажа!
И синът ми беше там с компания и бяха доволни/на 23г./.Което значи, че е подходящо за всякакви възрасти и претенции!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт