Мами над 35 години - Тема 16

  • 11 244
  • 362
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 419
Привет, банда!  Heart Eyes
Цвети, много се радвам че малката вече е добре, надявам се, че и майка и е спокойна.  Peace
Рослемче, стискам палци, в теб ми е надеждата, мила и ползотворна почивка!  Hug
Дуденце, диетите си имат и добри страни, мисли за тях!  Naughty
Ванхорне, от кога го чакам тоя момент с твоя шеф  Peace
Yoskrek, пожелавам ти наистина незабравимо лято!
Фиорче, много е вълнуващ този момент с „прочуването” на бебето, налага се да останеш при нас и да ни споделяш и за по-силните ритници! Naughty Благодаря за кафенцето, ограничих го до 1 на ден, от твоето си сръбна. Hug
Бъни, и аз трябва да почна със записките, иначе успявам да изкоментирам само последните постове, които чета. #Crazy
katrinkag, добре че се появи за малко подкрепление на другите две рачета /Фиорчето и аз/, че тука само рогати и близнаци вилнеят.  ooooh!
Николче, колко приятно ми става като чета как си почиваш на плажа и чакаш гости от Филибето. Направо ми идва да им звънна да ме вземат и мен с тях...  Sad
Зази, Милето, Лени, Реге, Квази, Камъче, Lora33, Данито, Пипи, Прасковка, Рея, Ивче и всички, които пропускам  Hug

# 61
  • Мнения: 4 358
разсмя ги, та забременяха.

Мале Милееееееее Praynig Praynig Praynig дай боже.
Умирам си от смях с тебе hahaha голям си образ.Аз като съм в настоение съм същия шемет ама като се сдухам...тежко на тия дето трябва да ме търпят ooooh!
Сега за фоликула...ако не се спука какво киста ли става newsm78.И после какво...
Защото аз миналия месец нали не хванах овулация....може би и моя фоликул не се е пукнал newsm78.Ама кисти нямам...не са ми казвали да имам.Даже последния път като бях на лекар и доки каза,че сме изтървали овулация:roll:
Малко объркано попитах ама дано си ме разбрала.ТСХ - то Тодорова така ти го смъкна нали?
Зази малкоооо по добре ми звучиш и това ме радва Hug.Пък 18.47 не е толкова зле де.И по тежки случай сме виждали от тебе.Стига след като си ни писала да не си копала пак на работното поле още три часа Naughty
Пипи бъбреци болят много гадно Sad.Дано скоро се управиш.Като мине голямата болка може да си вземеш чай от мечо грозде.На биопрограма има такъв.Точно за бъбречни заболявания го дават.Вместо вода може да пиеш такова чайче да прочисти пътищата Hug
Ванхорне шефа ти е човек на място.То кво друго да каже човека..ама ти така ни беше напрашила #Crazy, че викам знам ли какво да очакваме.Браво на тебе Hug Hug Hug.Сега спокойно ли дишаш Hug
Камъче ако имаш възможност отиди на лекар при първа възможност.Да види тая пъпка съмнителна.
Хайде после пак ще понамина.
Квази Квази като те чета и направо си те представям къде си седнал...и как си пиеш биричка.Ех....така описателно разказваш.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 302
Пак наминавам да ви видя....  Heart Eyes
Бънка, не, честна дума, снощи след като ви писах и веднага си тръгнах от офиса.  newsm03 А  за кисти хич и не си помисляй.... Може просто предния цикъл да не е имало овулация, по принцип е нормално веднъж на 10-12 цикъла да има един ановулаторен
Demi, тук-таме и по някое лъвче се мярка......  reverance не намерих по-подходящ емотикон.....  hahaha
Фиорче, права си, всичко е от хормоните. дай Боже скоро всички тук да ни хващат такива странни настроения като твоите  Laughing
Ивче, как си мила? не пишеш много напоследък, дано при вас всичко е наред.

# 63
  • Мнения: 13 878
Добър ден ненагледни, честита ни нова тема. Нека си пожелаем да ни е бомбастична , крайно време е от някъде да изтрещи.

Хайде на рибитеееееееееееееееееее , както викат тук при нас във Варна с количките прясна риба по квартала "рибе рибе рибе сафритимееееееееееееееееееееееееее"
много ми хареса кафенцето с рибките- много тематично.

Чета всички сте в добро здраве и горе долу в добро настроение.
На Фиорчето и Ванхорне - толкова е хубаво да усетите пак "пърхането на пеперуда".
Лени и Ифче - как доносвате последните седмици- сигурно вече е трудно и да лежи човек. Хареса ми сравнението за "китайската гимнастика"...

Всички други девойки - в различни фази и етапи - прегръщам ви.
Аз толкова исках днес времето да е лошо и дъждовно та да имам оправдание да си остана в къщи с книжка в ръката ... Ама нейсе - сега е пекнало едно слънце изсуши всичко за нула време и аз пак с здвера на площадката, с чантите с три чифта смяна на гащи, чорапи, сандали, фланелки, като цигански катун.

Докато не съм забравила да ви пиша че и при нас правителството иска бащите активно да участват в отглеждането на децата. Неплатената отпуска третата година за отглеждане на дете е разделена на две част- по половин година за бащата и  половин за майката. До 2004 година бащата е имал право да преотстъпва своята половин година на  майката. Сега обаче вече няма право. Кажете ми как един баща ще гледа дете на 2 години и половина докато майката ходи на работа, вижда ми се не само непрактично ами и глупаво. Нека просто премахнат неплатената или я направят половин година, другото е отбивка на номера.

Забелязвам че Прасковката не се е явявала от дълго време- взела си е отпуска от темата както се заканваше.
Дано Милли има незабравими преживявания  на Бодрум.
Момичета нека не забравяме на стискаме по едни палци на Рослем, тя заминава на почивка но има нужда от нашата подкрепа.

Желая усмихнат ден на всички.

П.С.
Бънка по това как неочаквано те заболя корема и те посети лелката си мисля че просто си изтървала овулацията.

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 12:30 от _re_ge

# 64
  • Мнения: 4 358
10-12 цикъла да има един ановулаторен
Пфууу и аз точно този ли съм уцелила.Егати каръка съм Mr. Green
Забелязвам че Прасковката не се е явявала от дълго време- взела си е отпуска от темата както се заканваше.
Ех пък на мене сърце не ми даде Hug Hug

Регенце за това тука Бънка по това как неочаквано те заболя корема и те посети лелката си мисля че просто си изтървала овулацията.
Май така стана newsm78.Ама нищо де.Не се отчайвам.Сега съм малко в застой пак аз  Embarassedдадох фира.Ти мислиш, четочно като ме заболя корема тогава е била овулацията така ли newsm78 щото аз цял живот си мислех, че това е вече предменструален синдром  newsm78 Ама дано имаме време още малко тоя месец да се потрудим.
То все нещо става и все изтърваве ама....какво да правя Sad

# 65
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте! Аз да ви се отчета ,излязоха ми резултатите от генетичните изследвания.Доста съм притеснена щом като пише, че ще трябва консултация с генетик.
   Генетични фактори свързани с тромбофилия-5**    

*
   Профил    Виж по-долу
   Фактор V Leiden    

хомозиготен носител по нормален алел
      
   Мутация G20210A в протромбиновия ген    

хомозиготен носител по нормален алел
      
   Генетичен вариант С677Т в гена на MTHFR    

хомозиготен носител по нормален алел
      
   Носителство на хаплотип А2    

хомозиготен носител на Хаплотип А2
      
   Носителство на генотип 4G/5G    

носител на генотип 4G/4G
      
   Заключение:    

*
   Профил    Виж по-долу
   1:    

Необходима е
      
   2:    

генетична консултация
      
   3:    

със специалист по
      
   4:    

медицинска генетика!
   

# 66
  • Мнения: 1 152
Лорче, хубаво лято ти желая. Топни дупето в морето и заради мен Hug
Зазинка Hug, то и домашното PC мисли за твоя работохолизъм. Развалило се е, за да си починеш малко и ти.
Фиорче-е Hug, ех, че весело кафенце си ни сервирала Crazy Мерси, мерси. И него си наливам в термосчето за хубавите времена Laughing
Деми Hug, така си е, мила, така си е. И диетите си имат добри страни, ама то моето не е диета- то си е направо каторга ooooh!. Дано поне се повталя, че иначе хем гладничка- хем дебеличка Crossing Arms
Бъни Hug пу-пу да не ти е уроки и всякакви лоши настроения да са зад гърба ти вече.
А за фоликулите, дето питаш- доколкото съм просветена ако не се пукнат е възможно да се превърнат в кисти (всъщност ако фоликулът нарастне над 28-30 мм вече говорят за киста). Тези кисти или изчезват по време на следващия цикъл от самосебе си, или се махат медикаментозно - най-често с противозачатъчни. Ако не се пукне фоликула (както споменаваш) е възможно да спре да нараства и да има т.н. обратно развитие.
Пипинка Hug, чаят от мечо грозде наистина помага при болни бъбреци. Повече течности пий. И биричка ако можеш. Стискам палци да се оправиш скоро.
Хм, за бирените заводи май криза няма да има Laughing С такива консуматори като нашият младеж Квази  Hugще има да работят без прекъсване. Ама да ти се чуди човек къде ти е биреното коремче newsm78. Аз ако пия биричка си хващам и бирено коремче, и бирено дупе, и бирен целулит даже мога да хвана Joy

Хайде, слънца- днес е ден за усмивки. Усмихвайте сееееееее Grinning Grinning Grinning
 Hug за цялата банда Hug

П.П. Докато се изпиша и 4 нови отговора Crazy Аз ли бавно пиша, вие ли бързо четете newsm78 Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 358
Николче само се успокой миличка Praynig
Момичета знаещи къде сте  Praynig да кажете една добра дума на Николче.
Николче аз нещо не разбирам.Дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 13 878
Бънка изчисти си кутията с входящи, не мога да ти пиша...

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 12:58 от _re_ge

# 69
  • Мнения: 1 152
Николче Hug, аз нищичко не разбирам, душицо, от генетичните резултати, но стискам палци да няма сериозни препятствия и генетичната консултация да те окуражи. Hug

# 70
  • Мнения: 4 358
Бънка изчисти си кутията с входящи, немога да ти пиша...
Готово.Би трябвало вече да може Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 586
nikol, няма да се плашиш. Някой неща не са ми ясни, естествено, но и преди говорихме за такава вероятност и когато си готова ще ти дам инфо как да се свържеш със специалист. Той най-добре ще те успокои  Hug Носителството на 4G/4G означава наследствена тромбофилия. Не е болка за умиране  Naughty Ако искаш ми пиши,  ако искаш направо звъни на телефона  Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 756
Ще рече, че майка ми или баща ми имат такава тромбофлибия ли?

# 73
  • Мнения: 355
Здравейте и от мен! newsm03 Не съм се обаждала напоследък, само влизам да ви изчета, че ви мисля как сте  Thinking
Vanhorne, радвам се за реакцията на шефа ти - хубав човек излезе! Сега лека-полека и до деветия месец с хубав късмет  Praynig
Бъненце, не се давай на миЗлите - радвайте се с мъжа ти един на друг. Това с тестовете го направи само за твоя ориентация, без да се притесняваш. Хубаво е, че обичаш да готвиш - така винаги можеш да се разсееш с нещо приятно и околните да са доволни от резултата.
Николче, това, че искат консултация с генетик, не означава непременно нещо лошо. Аз много се стряскам от подобни резултати, обаче в повечето случаи се оказва някаква особеност на организма или нещо, което подлежи на контрол с медикаменти. Най-добре се виж с професионалист и обсъдете нещата.
Рослем, стискам палци за теб!
Мили, Quasi   bouquet благодаря за хубавия жест за Зазинка! Връщате ми вярата в готините типове. Следващия път ако имате нужда от доброволци - свиркайте!
Цвети, надявам се, че Анабел вече е съвсем добре. И моя калпазанин си разби главата на стълбите в неделя. Голям рев беше и се попритесних, обаче човека като се нарева и се успокои и седна да си играе. В такива случаи му гледам тонуса, дали не повръща, дали не е блед и т.н.
Няма да мога да се обърна към всички, но ви гушкам и ви пожелавам много приятна и прохладна седмица Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 94
Здравейте, компанията! newsm53
Успях да изчета всичко пропуснато и вече се чувствам подготвена да се включа. Simple Smile
Най-напред newsm20 пред идеолозите , инициаторите и организаторите на прекрасния жест към Зази!  bouquet
Зази ,радвам се че вече звучиш по-добре. HugТи си смело момиче!Доста поработваш , но мисля , че за момента това е едно от подходящите лекарства. hug
Рослемче,не съм забравила да стискам палци.Желая ти незабравима почивка,след която  EFP
Марги ,ей такива подробни отчети обичаме тук Mr. GreenНооо...от утре пак ще ти изгубим дирята. Simple SmileПъстри емоции в Германско  и после чакаме благата вест Praynig Praynig Praynig(купи ли нов бански?)
Паполино , твоите кулинарни подвизи ме вдъхновиха днес да пробвам да замеся милинки(за първи път ще е) EmbarassedЧе гледам и с градинарството се справяш добре.Както се казва всичко ти иде "отръки" Hug.По въпроса за досадното поведение на роднините- и аз го изпитвам редовно като си отидем в Плевен. Twisted EvilВъпросите са от рода на"Е докога ще дебелее мъжа ти, вместо ти да дебелееш?!"или" Сега да имаше едно детенце да го разхождаме край шадраванитеее..."Отминавам ги с мълчание Sunglasses,но в душата ми е буря.
Миле, извинявай,ако съм пропуснала, но да питам изследвала ли си пролактин и в норма ли е?
Лени,адаптираш ли се вече към почивните 45 дни? Simple SmileБлагодаря за пожеланието за всички нас към Св.Мина. Hug newsm51
Цвети ,целувки за Анабел!Радвам се,че е добре!  love001

Камъче,заеми се сериозно с този кърлеж, не е шега работа!Надявам се , че няма последствия  ,но ти си провери все пак. PraynigБлагодаря за снимката на пернатите приятелчета!  bouquet
Ванхорне, радвам се,че с бебчо всичко е наред! GrinningЧудесно парти сте заформили с дечурлигата happy bd baloniА шефа- душа-човек!Само дето се кахъри толкова време! Hug
Квази мина ли ти мълчанката? HugАко съдя по прочетеното,то тя изобщо не се е появявала hahahaЩурм към овенчетата smile3540 fingerscrossedотдавна си ги поръчал на Щърколан. Simple Smile
Дуденце,явно твоите щурчови песни ще огласят простора не през летните месеци,както си му е реда,но хич да не ти пука на фоликула! LaughingА за бъбреците пия разни отвари,пък ще видим. Sad

Бъни ,направи ли палачинките?  chef
Рея ,отдай се на заслужена 3-месечна почивка и после с мръсна газ Joyкъм  EFP newsm10
Хуманис, драсни ни нещо от репертоара на папагала, много ми е интересно. Wink
Фиорче Hugс това име повече те харесвам!  pregnant
Мили, забрави ли ни ? sun
Лорче,късмет със сладоледчетата! thumbsup
Деми ,мярка се и едно скорпионче newsm03
Ифче,как си? Hug

Май много изписах,дали няма да ме сложат под запрещение newsm78
 Hug Hug Hugна всички,които неволно пропускам Simple Smile




Общи условия

Активация на акаунт