ПЛЕВЕН - 107

  • 17 968
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 50
И аз съм за лечебния глад , само да порастне още малко Боби и при някое вирусче почвам да го мъча на плодове и чай  Rage   Много съм лоша ! Такава е била и майка ми .

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ДеЩо, не си сама Hug И аз като теб се опитвам по всякакъв начин да се справя с болестите на детето и в много краен случай прибягвам до силни лекарства. Също много харесвам цитросепта,но Михаела се изхитри и не иска да го пие.
Валенце ти какво даваш на Бубка?

# 242
  • Мнения: 14
Разбира се, че не е сама. Стана като обръщение към братския ирански народ...

Айде, че Валенцето има празник  Party

# 243
  • Мнения: 5 026
Дикси, Пламси, сетих се за вас, като четох статията.

# 244
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз като съм повръщала общо 2-3 пъти, какво следва? hahaha
Да ви се похваля, получих си пирамидата от Нестле. Party

# 245
  • Мнения: 1 953
Дикси, Пламси, сетих се за вас, като четох статията.
Ауу, в каква връзка се сети за мен? Като не съм повърнала нито веднъж с двете си бременности, а и по принцип нямам спомен да съм извършвала този акт от невръстна възраст, значи ли, че децата ще са ми нискоинтелигентни, да не кажа тъпички  Mr. Green

# 246
  • плевен
  • Мнения: 644
Да ви се похваля, получих си пирамидата от Нестле. Party

И аз,и аз  newsm44.Честно казано не вярвах че ще спечеля,но съм страшно доволна,толкова много неща вътре чак ми се зави свят  Crazy

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И на мен свят ми се зави. Дикси може да ме е видяла да мъкнем големия кашон. Grinning

# 248
  • Мнения: 1 953
И на мен свят ми се зави. Дикси може да ме е видяла да мъкнем големия кашон. Grinning
Нищо и никой не съм видяла. ти видя ли ме?  Laughing
Каква е тази пирамида?

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, видях колата ти и предположих, че си у ващите.
Пирамидата е кащон с продукти на Нестле на стойност 100лв.

п.с. Къде е буква "ш" на клавиатурата на лаптоп? Ако знаете как я изписвам, с копи и пейст. Но първо трябва да я открия в някой пост. :ooooh

# 250
  • Мнения: 262
Валенце, ЧРД! Много здраве , много любов в сърцето ти! Нека винаги дома ти да е пилен с щастие!

# 251
  • София
  • Мнения: 9 881
Ей,изкарах си чуден празник.ето ви малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=341018&pid=13158010
Оттук нататък. Grinning


Нади,на Бубка давам от тези:
http://dnk.bg/index.php
Давам и нао син шу и лиций.Всъщност лиция и всички вкъщи го ядем.Продават се и в аптеките,но са доста по-скъпи,поне двойно.

# 252
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Разбира се, че не е сама. Стана като обръщение към братския ирански народ...

Ftall, не разбирам защо четеш постингите ми. Като не ти е приятно, не общувай с мен и не ме коментирай.

# 253
  • Мнения: 14
Ftall, не разбирам защо четеш постингите ми. Като не ти е приятно, не общувай с мен и не ме коментирай.

Не съм коментирал приятност или не. Къде го видя? А щом поста ти е тук, а не у вас боднат на пирон в килера разбира се, че ще го прочета.

Не търси под вола теле. Няма.

# 254
  • Мнения: 22 475
Здравейте и от мен отново....))
Днес легнах след обед за 1ч....и мъжа ми не може да ме вдигне да стана за работа....наистина бая се скапах с тези изпити един след друг...
Охх, Калина голямо мрънкане, след малко ще се къпем и мисля да я гътам да спи и аз с нея. Стори ми се топличка като се прибрахме и мерих температурата, 36.3С, което мисля не е притеснително. Дали може да я повтори този глупав вирус? Че след нея баща и го изкара и той....

cveteto_2009, честита пирамида, аз се каних да пращам, ама докато се наканя и прецених, че вече много хора ще са изпратили писма и няма да спечеля. ))

Общи условия

Активация на акаунт