ПЛЕВЕН - 107

  • 17 969
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 475
Абе вие що се дърляте сега, а?. )))))
Аз направо съм обидена, че не съм в центъра на спора този път, ама моля ви се. )))))

# 271
  • Мнения: 87
Мира ти от толкова изпити почваш да губиш енергия и тренинг. Пък и студентите са най-силно владеещите смирението. Laughing
Валенце като спомена Дивиана, аз да питам де е тя напоследък? В сайта към който си дала линк видях къде им е на тия билкари бърлогата. Ако рече фталл да засече веднага ще се снабдя с подходящото прахче.  Laughing Laughing Laughing
Дикси аз съм поклонник на хедонистичната философия. Тия смешните движения ми идват в повече.

# 272
  • Мнения: 1 953
Дикси аз съм поклонник на хедонистичната философия. Тия смешните движения ми идват в повече.
ГлеЙ сега какво ти цитирам "всяко удоволствие е добро дори когато произлиза от неприлично поведение, макар че най-добри са телесните удоволствия. "
Смешни, смешни, ама.....телесни  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 153
бреййй, ша тряя са върна по-назад, да почета, че ма фЪрлихте в чуденка тука на последните 2 страници  newsm78

... хмм.. ще се върна, ако котарака благоволи да ми освободи  пространството  тука... цопнал се е пред kbd-а и мърка ли мърка ...

# 274
  • Мнения: 5 643
Валенце, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и все така обичана!
Ще прощаваш, че се включвам толкова късно ,но за днес /т.е. вчера/ това ми е първото сядане на компа.

# 275
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВАЛЕНЦЕ! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И МНОГО , МНОГО ЩАСТЛИВА !   bouquet

От снимките си личи, че се чувстваш и изглеждаш прекрасно на 30г. Кажи каква торта спретна ... явно не е трябва;о ти да правиш тортата ... от нея е трябвало да излезе някой мускулест пичага, а ти си чакала да ти звънне на вратата  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 506
Добро утро дано времето днес да е хубаво защото сега е леко облачно.Дано да не вали и да става за разходка 1stroller

# 277
  • Мнения: 5 026
ice_ , напиши нещо друго, де . Сподели кво още правите, не спите само, вярвам Simple Smile

Сега забелязах,че и vikid имала рожден ден вчера- жива и здрава да си!   bouquet

Дивиана е на море, до колкото си спомням.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 08:57 от Atrakcia

# 278
  • Мнения: 50
Vikid Честит рожден ден и от мен на патеричка   bdbaloni  hbday  happy bd , никога не гледам рожденниците .  ooooh!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 08:59 от black_cherry

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добро утро!  bouquet

vikid,честито на патерица.  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 953
Майкъл Джексън е починал  Shocked
Направо не мога да повярвам!
Неразделна част от детството и тийнерджърството ми беше......... Cry

# 281
  • Мнения: 5 026
Бе аз гледам,че дават за него и Фара Фосет по нтв, но не хванах началото.  ooooh! И тя ли? Щото казаха последните снимки от живота  й.....

# 282
  • Мнения: 1 953
И тя, да.

http://www.youtube.com/watch?v=jzw6GiqZyD0

http://www.youtube.com/watch?v=1YXvNuzqkfw

А тази ми е много любима http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw&feature=related

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 09:17 от Дикси

# 283
  • Мнения: 1 196
Да, вчера са починали и двамата. Поклон   Flowers Rose Flowers Rose

# 284
  • Мнения: 645
 Джако другият месец е щял  да се завърне на сцената с голямо турне в Европа,много жалко, беше един от любимците ми.

Общи условия

Активация на акаунт