Въча или Кърджали?

  • 16 786
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 624
Хера, ние се бяхме насочили към Чилингира, препоръча ми го приятелка като по-добър от Казанова, но така или иначе не стигнахме до там. Ето сайта
http://hotel-chilingira.com/.
Във форума също имаше добри отзиви.

# 31
  • Мнения: 3 695
Хера, ние се бяхме насочили към Чилингира, препоръча ми го приятелка като по-добър от Казанова, но така или иначе не стигнахме до там. Ето сайта
http://hotel-chilingira.com/.
Във форума също имаше добри отзиви.
не съм отсядала в него, само спирахме да обядваме, но гледката е уникална  Laughing

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Поне имам сега някакъв избор Mr. Green Благодаря момичета. Ще обсъждаме семейно....ама като си познавам мъжа ще остави аз да се оправям

# 33
  • Мнения: 1 893
....ама като си познавам мъжа ще остави аз да се оправям

Да не делим един и същи мъж  Wink

Повтарям си питането- някой знае ли дали в къщичките в язовира може да се нощува?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
....ама като си познавам мъжа ще остави аз да се оправям

Да не делим един и същи мъж  Wink
Може Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 915
.....
Повтарям си питането- някой знае ли дали в къщичките в язовира може да се нощува?

Може, наши приятели почиваха там преди години. Предполагам, все още се предлага тази услуга.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте, имам питане за хотел Чилингира. Моля някой, който е ходил там да ми каже, колко са големи стаите - можем ли с двете деца да спим в тройна стая (малкото ще спи на спалнята с нас) или е по-добре да наемем студио? Също така има ли готвено в ресторанта и как стои въпросът с достъпа до язовира (мъж ми е малко рибар) - трябва ли да се ходи с кола, има ли места в близост, на които хем да може да се лови риба, хем да има пространство децата да играят. Благодаря предварително. Ще съм благодарна на всякакви други впечатления също.

# 37
  • Мнения: 87
Бил съм в хотелчето преди четири години. Вложени са доста парички, но след това е  занемарено. Бяхме взели няколко двоини стаи, които не бяха особено големи. Лошото бе, че имаше избила влага на някои места. Парапетите на балконите, гледащи към язовира бяха сравнително стабилни. Панорамата е уникална http://picasaweb.google.bg/orientirbg/WwwOrientirbgCom2005#5351819018210310626 . Ресторантчето е приятно, но тогава въпреки предварително направените резервации и факта, че хотелчето бе почти пълно, снабдяването му беше трагично. Общо взето само скара и някой друг аламинут. Персонала беше любезен ала за готвено не сме си и помислили  Laughing Относно риболова все пак си над самият язовир, а може да ударите и по една молитва в параклиса към мотела та да увеличите улова. Весело изкарване!

# 38
  • Мнения: 3 695
тази зима минахме оттам и седнахме в ресторанта да хапнем, правиха ремонт на стайте  Peace

# 39
  • Мнения: 373
Лошото и на Чилингира , и на другото хотелче е , че са на самия път. Буквално.

# 40
  • Мнения: 87
Лошото и на Чилингира , и на другото хотелче е , че са на самия път. Буквално.
Ако имаш предвид, че е шумно, не е така. Хотелските стаи са от към язовира и такъв проблем няма. Пък и пътят определено не е от най-натоварените  Laughing

# 41
  • Мнения: 68
.....
Повтарям си питането- някой знае ли дали в къщичките в язовира може да се нощува?

Може, наши приятели почиваха там преди години. Предполагам, все още се предлага тази услуга.

Въча е много добър избор, хотел Чилингира също! Wink

Колкото до понтонните къщички - не може да се спи там за разлика от преди години, когато е можело. Тогава обаче са били държавни, докато в момента са частна собственост. Е, ако някой от собствениците все пак е решил да прави бизнес и ги е отворил на хотелски начала, става  Peace До миналата година обаче нямаше такава опция.

# 42
  • Мнения: 3 695
Лошото и на Чилингира , и на другото хотелче е , че са на самия път. Буквално.
Ако имаш предвид, че е шумно, не е така. Хотелските стаи са от към язовира и такъв проблем няма. Пък и пътят определено не е от най-натоварените  Laughing
така е, стайте са далеч от пътя  Peace

# 43
  • Мнения: 373
Има понтони, които се дават под наем, така че може да се спи.  Peace

# 44
  • Мнения: 1 893
Благодаря ви за отговорите   bouquet

А има ли начин да се свържа с някого за спане в понтонните къщички?

Общи условия

Активация на акаунт