Страх ме е !!!!!!!!!

  • 7 546
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 168
Вярно, хора разни. Спомням се, че когато отидох 1-ви курс студентка в друг град ми беше много криво първите месеци - просто навик. С майка си живях до 28 год. възраст, вкл. първата година от брака си, докато имаме къде да се изнесем. Сега съм на мнение, че трябва мноого, ама мноооого да го закъсаме, за да се върна там. Но аз на 18 не бях готова да се изнеса и най-малкото имах нужда от период на адаптация. А после ми хареса и не исках да се прибирам. Така че разбирам авторката, но това неграмотно писане и думичката "значи" ми идват в повече.

# 76
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Не тук всички хора са едни и същи. Не може да има различни а само такива които се заяждат. И искат да е само пред техните розови очила. И все пак много ми помогнахте  bouquet защото се замислих много и взех решение аз съм с него и го ОБИЧАМ по наш си начин и ще стана с най-голямо удоволствие негова жена и ще бъда най-щастливата Много повече от повечето тук които изписаха един куп глупости

# 77
  • Мнения: 1 341
и ще стана с най-голямо удоволствие негова жена и ще бъда най-щастливата Много повече от повечето тук които изписаха един куп глупости
Амин!

# 78
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
и ще стана с най-голямо удоволствие негова жена и ще бъда най-щастливата Много повече от повечето тук които изписаха един куп глупости
Амин!
тази простотия каква е

# 79
  • Мнения: 1 341
и ще стана с най-голямо удоволствие негова жена и ще бъда най-щастливата Много повече от повечето тук които изписаха един куп глупости
Амин!
тази простотия каква е
Блаженни са вярващите!
Долявам нотка злоба в поста ти.

А дали моето е простотия, или начина по който пишеш...Опс то твоето си граничи с простащина! ooooh!

# 80
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Действай, че с годините все по-страшно става  Wink

# 81
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
и ще стана с най-голямо удоволствие негова жена и ще бъда най-щастливата Много повече от повечето тук които изписаха един куп глупости
Амин!
тази простотия каква е
Блаженни са вярващите!
Долявам нотка злоба в поста ти.

А дали моето е простотия, или начина по който пишеш...Опс то твоето си граничи с простащина! ooooh!
????? какво искаш ??????????? Ти си злобна

# 82
  • Мнения: 1 341
Нищо не искам. Желая ти щастие...лошото е, че много обяснения искаш.
Напротив, днес беше един прекрасен ден, и нямам грам злоба в себе си! Simple Smile

# 83
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
представям си когато деня ти е лош колко много си злобна. Малееееееее добре че си далече от мен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 84
  • Мнения: 1 455
Каква е тази 7 годишна връзка, без желание за съвместно съжителство, при положение, че има къде да живеете?.. ooooh!
Прочетох половината тема....моя съвет е да останеш при родителите си.

# 85
  • Мнения: 1 341
представям си когато деня ти е лош колко много си злобна. Малееееееее добре че си далече от мен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
То си личи кой е злобен, момиче!
Няма да пиша повече в тази тема, безсмислено е...
Човек и щастие ако ти пожелае е злобен... ooooh!

Хайде остани си със здраве и повече грамотност! Whistling

# 86
  • Мнения: 871
Крайно време е родителите да те гонят от къщи! Какво значи "не искам да напускам"? Shocked  До кога трябва да те дондуркат мама и тате? 18 г. и джатара навън- на квартира! Naughty Ако ти изнася.

Разглезват ви родителите невероятно.

Права е ксения - тя точно така ще натири дъщеря си на квартира след има-няма 2 години  Joy

# 87
  • Мнения: 4 380
Крайно време е родителите да те гонят от къщи! Какво значи "не искам да напускам"? Shocked  До кога трябва да те дондуркат мама и тате? 18 г. и джатара навън- на квартира! Naughty Ако ти изнася.

Разглезват ви родителите невероятно.

Права е ксения - тя точно така ще натири дъщеря си на квартира след има-няма 2 години  Joy

Една. Няма нужда да я натирвам, и сама ще си напусне.

# 88
  • Мнения: 227
За мен авторката е голяма егоистка.Хем те сърби,хем те боли...ахам.Ако обичаш човека до себе си,няма как да го задържиш,ако я карате така.

# 89
  • Мнения: 398
Мен пък ме дразнеше факта,че не съм всеки един миг с любимия.Вечер се разделяхме с часове.

Сина ни е на 16 год.Прекрасно се разбираме но неговата философия е -ако дете на 10 год не иска да се къпе само и незнае как да си направи да яде,на 16 не мисли как да вади собствени средства (не е задължително да работи,може и само планове да прави),на 18 все още живее при родителите си и те са свидетели на желанието му да се усамоти с някоя девойка-родителите трябва да се замислят.
Много пъти съм му казвала,че неговото излизане от къщи ще ми е като шамар но това с нищо не е променило мнението му,напротив,все повече ме убеждава,че така е по добре за неговото израстване.
Брат му е по голям но и той от 16 год прави планове за времето когато ще живее сам.
Вероятно и ти си така но сега,когато е дошъл момента се страхуваш дали всичко ще бъде така както си го представяш...Не! Живота поднася изненади.Някои неща които много си ги мислила често се нагласят от самосебе си а други колкото и да ги планираш те просто не се получават.

Бъди по смела в решенията си.Не си губи времето в много размисли.Гледай на живота по философски.А след като и от двете страни родителите ви подкрепят значи те също виждат във вас една стабилна двойка.Ако си дора приятелка с майка си говори с нея,сподели и страховете си,сигурна съм,че тя ще ти помогне повече от нас.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт