Цветове за хол ?!...

  • 80 474
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Хора, защо слагате прозорци с неотваряеми части?
Може би защото отваряемостта доста оскъпява дограмата. Затова хората се принуждават да оставят неотваряемо на места, където поддръжката е възможна отвън през съседните прозорци.

# 31
# 32
  • Мнения: 1 422
Хора, защо слагате прозорци с неотваряеми части?
Може би защото отваряемостта доста оскъпява дограмата. Затова хората се принуждават да оставят неотваряемо на места, където поддръжката е възможна отвън през съседните прозорци.

Ами аз разсъждавам така - обзавеждам и изобщо ремонтирам рядко затова пък качествено. По тази причина избирам и купувам хубаво и не се ръководя от цената на първо място.

Пренесохме се на 15 юли 2007, маса за хранене поръчахме преди 10 дни, канапе още избираме, столове за хранене си купихме преди 2 месеца точно, спалнята я направихме тази зима. Но затова пък всичките ми прозорци са с отваряемост и механизми в съответствие с това как ми е удобно да е отворено.

Но тук отварям скоба, че ние държим непрекъснато отворено от пролетта до есента. За мен отварянето е свързано с държането на прозорците отворени, а не с миенето им  Embarassed Само споделям мисли, естествено че всичко си е индивидуален избор и приоритети.   bouquet

# 33
  • Мнения: 54
Хора, защо слагате прозорци с неотваряеми части?
Може би защото отваряемостта доста оскъпява дограмата. Затова хората се принуждават да оставят неотваряемо на места, където поддръжката е възможна отвън през съседните прозорци.

Ами аз разсъждавам така - обзавеждам и изобщо ремонтирам рядко затова пък качествено. По тази причина избирам и купувам хубаво и не се ръководя от цената на първо място.

Пренесохме се на 15 юли 2007, маса за хранене поръчахме преди 10 дни, канапе още избираме, столове за хранене си купихме преди 2 месеца точно, спалнята я направихме тази зима. Но затова пък всичките ми прозорци са с отваряемост и механизми в съответствие с това как ми е удобно да е отворено.

Но тук отварям скоба, че ние държим непрекъснато отворено от пролетта до есента. За мен отварянето е свързано с държането на прозорците отворени, а не с миенето им  Embarassed Само споделям мисли, естествено че всичко си е индивидуален избор и приоритети.   bouquet
  Това тотално ме  Shocked Значи ли,че щом прозорците ни имат неотваряеми части ние не проветряваме вкъщи ???Или може би искаш да кажеш ,че всичките крила на прозорците у вас са отворени постоянно?Или..... ние сме от село и ядем доматите с колците?!

# 34
  • Мнения: 1 422
Или..... ние сме от село и ядем доматите с колците?!

.................... Някъде да видя да съм написала подобно нещо? Попитах за аргументите на човек, който си избира неотваряеми части и разказах моите аргументи. Мир, а???

# 35
  • Мнения: 5 539
Хора, защо слагате прозорци с неотваряеми части?
Може би защото отваряемостта доста оскъпява дограмата. Затова хората се принуждават да оставят неотваряемо на места, където поддръжката е възможна отвън през съседните прозорци.

Ами аз разсъждавам така - обзавеждам и изобщо ремонтирам рядко затова пък качествено. По тази причина избирам и купувам хубаво и не се ръководя от цената на първо място.

Пренесохме се на 15 юли 2007, маса за хранене поръчахме преди 10 дни, канапе още избираме, столове за хранене си купихме преди 2 месеца точно, спалнята я направихме тази зима. Но затова пък всичките ми прозорци са с отваряемост и механизми в съответствие с това как ми е удобно да е отворено.

Но тук отварям скоба, че ние държим непрекъснато отворено от пролетта до есента. За мен отварянето е свързано с държането на прозорците отворени, а не с миенето им  Embarassed Само споделям мисли, естествено че всичко си е индивидуален избор и приоритети.   bouquet
И аз не се ръководя от цената на първо място, но все пак не разполагам с неограничени финансови ресурси, а отваряемостта не ми е приоритет.
А в къщи по цяло лято ползваме климатик, така че не можем да държим всичко отворено. Peace

# 36
  • Мнения: 1 422
А в къщи по цяло лято ползваме климатик, така че не можем да държим всичко отворено. Peace

Да, съгласна съм, това е аргумент. Аз не харесвам климатици заради движението на въздуха, звука и външния вид. Удома няма и никога няма да има такова чудо. Освен това аз държа отворено някакси заради усещането, виж странна работа - трудно ми е да обясня точната причина. Явно въпрос на възприятие естетическо и като усещане  Laughing.

# 37
  • Мнения: 1 701
Аз си направих всички прозорзи отваряеми отсам-оттам ... И сега съжалявам, защото така и не сме ги отваряли никога и двете крила. Винаги е отворено само едното... Както и да е! Темата е за цветовете. Като тръгнахме да правим нашия хол бях с идеята за много светли цвето, направо бяло. В последствие хола ми е с безумни цветове, които дори не мога да опиша... Crazy Две от стените ми са тъмно вишневи, а другите две са бледо лилави и леко сиви! Simple Smile
Килим и диван в светло, много светло бежово. Мебели венге. Завеси - вишнева тафта и много странна органза...
Абе получи се много странна, но стилна стая, в която освен дивана, масичката и оскъдната секцийка няма нищо друго. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 539
Снимай де Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
A пък у нас нито един прозорец не се отваря, няма никакви отваряеми части. Ебаси, ше измрем.

NadG, aйде посъвземи се и мисли преди да пишеш, за да избегнеш да бъдеш разбирана погрешно.

Аман от Mrs.Perfect wannabies  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 1 311
Записвам се и аз да черпя идеи.  Grinning
Насочила съм се към бежово,кафяво и шампанско или нещо подобно.  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 800
за мен е важно жилището за има цялостен характер и стаите да се допълват или естествено да преливат една в друга стилово и цветово.

това си мислех, докато 4етох темата от на4алото. Ако имате ве4е завършени стаи трябва и хола да е в подобен стил и цветово да си пасват, ина4е ще бъде като стая от 4ужд апартамент.

Аз ли4но имам слабост към бяло и ...бяло Simple Smile

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 195
А в къщи по цяло лято ползваме климатик, така че не можем да държим всичко отворено. Peace

Да, съгласна съм, това е аргумент. Аз не харесвам климатици заради движението на въздуха, звука и външния вид. Удома няма и никога няма да има такова чудо. Освен това аз държа отворено някакси заради усещането, виж странна работа - трудно ми е да обясня точната причина. Явно въпрос на възприятие естетическо и като усещане  Laughing.

Не мога да си представя апаратамента без климатик! Това чудо на техниката вече от доста време не е лукс, а необходимост...А относно неотваряемите части...майка имат в хола кът за ТВ, където дограмата е 3.50/2.80 и е неотваряема Confused Там имам чуството, че се задушавам. Друго е, когато имаш възможността да отвориш, да чуваш живота навън, а и понякога имаш нужда от свеж въздух, не от прохладата на климатика Wink Но, относно отваряемостта на всички крила...според мен е излишно, стига да можеш да почистваш лесно неотваряемите Simple Smile
Всичко е въпрос на гледна точка и финанси!

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 09:39 от just_you

# 43
  • Мнения: 1 422
NadG, aйде посъвземи се и мисли преди да пишеш, за да избегнеш да бъдеш разбирана погрешно.

Я, пий едно кафенце с тортичката за по-ведро настроение. Мога да попитам и напиша всичко, което желая, както всеки друг участник  Laughing Личното ми мнение не те ангажира, но пък щом искам да разбера нещо, ще питам. Хайде усмивки и хубав ден (макар че тук не се очертава слънчев засега)

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Стените на хола ни са в светли цветове оранжево и едно жълто-зелено - неопределено Crazy (зависи от светлината).  Боядисани са с латекс, а само зад дивана е тапет,  на който присъстват и двата цвята... Как го обясних само, май трябва да издиря снимка.  Mr. Green

Ето тук се вижда оранжевото и част от тапета:

А тук другия цвят:

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 09:55 от mar4ela5

Общи условия

Активация на акаунт