МНЕНИЯ ЗА Д-Р ЯВОР ВЛАДИМИРОВ И КЛИНИКАТА

  • 124 543
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Има нова тема, моля да пишете там!

# 766
  • София
  • Мнения: 6 361
Sharky, не знам каква ти е компетентността по генетика, но ddnchv лично заяви, че не е наясно със същността на метода и не е чела нищо по въпроса, само е чула 2-минутен репортаж в сутрешно популярно предаване за домакини. Как тогава можеш да разбираш и приемаш нейни тълкувания на същия този метод?

Аз не съм генетик, но прочетох на какви места са публикувани съобщения за метода и неговото тестване. Ако изобщо имате някакъв хабер от наука и публикации, би трябвало да знаете какво означават публикации в PubMed, в Oxford Journal of Reproductive Medicine и в годишника на ESHRE.

най-малкото би трябвало да се светнеш, че д-р Владимиров не е откривател на метода, за да му се приписват лично на него измами и мошеничества и научна неграмотност относно метода ERA  Laughing
обърнете се към испанския екип от учени.

п.п. Mooimeiske, благодаря ти, че пусна нова тема. Предлагам да не пренасяме тази безумна и абсурдна дискусия там. Мисля, че на всички е ясно всичко...

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 14:24 от jam

# 767
  • София
  • Мнения: 16 194
На никого нищо не приписвам, а в трите линка, които ти постна преди 3 страници няма нищо, което да доказва метода. Да не говорим, че единия иска регистрация, а за да се регистрираш, изисква да работиш в научен институт.

# 768
  • София
  • Мнения: 6 361
На никого нищо не приписвам, а в трите линка, които ти постна преди 3 страници няма нищо, което да доказва метода. Да не говорим, че единия иска регистрация, а за да се регистрираш, изисква да работиш в научен институт.

не се измъквай.

питам те следното:

1. как така вярваш на коментари на човек, който не е наясно с предмета, който коментира?

2. според теб, как се публикуват научни резултати в най-реномираните издания в областта, ако тия резултати са bullshit дори според Sharky и ddnchv?


# 769
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724

Момичета не виждате ли, че имате нова тема  ooooh! ooooh! ooooh!Авторката и няколко пъти ви пише ......

# 770
  • София
  • Мнения: 16 194
А в постнатите - достъпни - линкове не намерих доказателства, а само еднопараграфни резюмета на някакви статии. А какво има в недостъпното няма как и да знам.

Миеринко, не е добра идея да пренасяме дискусията за този метод и в нова тема, нека тя си бъде само за пациенти и опити, а в тази старата да оставим флууда.

# 771
  • София
  • Мнения: 257
да сме живи и здрави - след най-много година  всички клиники ще предлагат ЕРА теста! и тогава като се върнем назад ще се смеем на късогледството си!

Общи условия

Активация на акаунт