На беба и капе косичката

  • 1 854
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Благодаря ви, момичета! Отдъхнах си! Започнаха всякакви страшни мисли да ми минават през главата! Кога ли ще спра да се шашкам за всяко нещо! ooooh!

# 16
  • Мнения: 288
На повечето дечица им пада косата , с която са се  родили  Simple SmileНа моят синковец му опада косата само на темето и на 3 месеца изглеждаше като чичко Joy Добре че после там изникнаха къдрици ooooh!

# 17
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
нормално е, не се притеснявай Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Напълно нормално е това. Така и на моя Марти му се смени косицата и даже отзад беше като плешив.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 925
И на моя син му капе косичката  Wink Нормално е, не се притеснявай  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 759
Благодаря ви, момичета! Отдъхнах си! Започнаха всякакви страшни мисли да ми минават през главата!
Форумът е за това... да успокоява младите мами Simple Smile
Не се притеснявай. Косичката ще порасне. Бебешката задължително пада. Понякога новата косичка расте, старата пада - процесът на смяна на косата е незабележим.
В други случаи, 1во окапва старата, преди да е започнала да расте новата. И при двете ми деца беше така. (И двете бяха плешиви няколко месеца)
btw и аз се бях притеснила с Дияна. Рекох на педиатърката "детето ми остана без коса" Simple Smile Тогава не се бях регистрирала във форума, педиатърката ме успокояваше.

# 21
  • Мнения: 444
Значи да се подготвя за изненадваща визия в най-близко бъдеще!  Laughing Още веднъж благодарности на всички майчета, които откликнаха!   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 013
И на дъщеря ми и падаше косичката на тази възраст.Всяка сутрин чистех и тупах косъмчетата от възглавничката й.Тя се роди с къса (казавам го защото съм виждала бебета с коса като на 1г) и на всичко отгоре отзад и се протри и все още си е с голо петно,но вече е значително по-малко.
Съвсем скоро забелязах,че косата и започва да расте,едва сега.И лека полека голото място се покрива.... Crazy
Както всички казват нормално е да опада първоначалното мъхче,с което бебенцата се раждат но след няколко месеца всичко се оправя. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 759
Значи да се подготвя за изненадваща визия в най-близко бъдеще!  Laughing
При Алекс нещата се развиха горе-долу така
 

По едно време беше напълно плешив Simple Smile Сега пак е плешо, но го подстригахме.

# 24
  • Мнения: 998
Значи да се подготвя за изненадваща визия в най-близко бъдеще!  Laughing Още веднъж благодарности на всички майчета, които откликнаха!   bouquet
Да ,и при нас беше нещо подобно.Не се родихме с много коса и имахме такова бебешко "оплешивяване" ,но след това като тръгнаха да растат едни къдрици... LaughingМного хора го взимаха за момиченце.За нула време такава коса порастна ,че се наложи да го подстрижем ,защото много се потеше горкият в тези жеги.

# 25
  • Мнения: 5 997
не се притеснявай,сега се сещам че на моя син доста дълго време му викахме плешо защото на 2 месеца остана без коса вечерта легна с коса а сутринта плешо,отново ще и порасте.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Абсолютно нормално.
Сина ми се роди с черна коса, на 3-4м. беше почети плешив Crazy, а сега е рус Whistling

# 27
  • Мнения: 2 011
И на моята беба й опада драстично косата на тези месеци,отзад ходеше с "дупка" от лежането.После порасна нова.

# 28
  • Мнения: 718
Нормално е, по шезлонга редовно имаше косъмчета Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9 436
Не се притеснявай.Ние сме на почти 5 месеца и продължава да ни капе косичката.

Общи условия

Активация на акаунт