На беба и капе косичката

  • 1 856
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 197
Нормално е. На някои бебета им пада част от косата, след това пониква нова. Моята дъщеря се роди с гарваново черна и много дълга коса. От втория месец започна да и с  е оформя голо петно точно горе на върха на главата. Беше като възрастен плешивец и затова я подстригах за първи път. Косата, която после поникна беше по-светла и в момента вече е почти руса.

# 31
  • София
  • Мнения: 250
Абсолютно нормално, не се притеснявай  Naughty Това е бебешката косичка и тя се сменя  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 111
Нормално е.
Когато дъщеря ми беше на 2 месеца й окапа косата отгоре на главата,а на 3 месеца-отстрани и отзад.

# 33
  • Мнения: 1 131
Нормално е,но като ходите на консултация сподели с доки.

# 34
  • Мнения: 9 973
ние не сме имали коса

# 35
  • София
  • Мнения: 17 592
Нормално е косата, с която се е родила, да окапе.

# 36
  • Мнения: 4 555
Нормално е. Моята дъщеря се роди с много коса, тъмна. Горе-долу на тази възраст изпопада (и аз се притесних като видях как пада), но в крайна сметка и поникна нова и то в друг цвят  Crazy

# 37
  • Мнения: 8 999
Моят син оплешивя на тази възраст, приличаше на лешояд, защото му окапа косата само отстрани, а отгоре, на темето, перчемът му остана. Постепенно му израсна нова коса.
На дъщеря ми не й е капала.

# 38
  • Мнения: 1 372
Точно на тази възраст и на дъщеря ми и капеше косата. Това е нормално - сменят бебешкия пух. Според мен просто можеш да я пострижеш и без това е лято и ще и е по -добре. Лично аз  изчаках да я кръстим / на четири месеца, защото според тукашните поверия попа първи трябва да отреже от косата/ и на следващия ден я постригах. Така не и се потеше главичката цяло лято, а и новата коса започна да расте равномерно.

# 39
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нормално е! Спокойно!  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 179
И на моят син започна да му капе косата, когато беше на 3 месеца, но после спря.

# 41
  • Мнения: 567

и ние  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 334
Нормално е .И на дъщеря ми в тази възраст и капеше доста косата.

# 43
  • Мнения: 237
нормално е и на моя син в момента му пада косичката и отгоре му окапа напълно

# 44
  • Мнения: 115
На моя син му окапа от горе, но вече започна да му расте друга.

Общи условия

Активация на акаунт